Ozdravné pobyty pro děti.

Léčebně ozdravné pobyty u moře pro děti zdravotní pojišťovny OZP


I v roce 2023 pořádá OZP pro děti ve věku od 7 do 15 let přímořské ozdravné pobyty v Chorvatsku. Využijte této jedinečné možnosti a dopřejte dětem se zdravotními problémy 15denní pobyt u průzračného moře v Chorvatsku.

Ozdravné pobyty jsou určeny pro děti nejen s alergickým, respiračním či kožním onemocněním, ale i s problémy s pohybovým aparátem (např. skoliózou, poruchou dynamiky  a statiky apod.). Děti mají možnost si s příspěvkem OZP užít během patnáctidenního ozdravného pobytu (15 dní pobytu + 2 dny cesty) na ostrově Dugi Otok v Chorvatsku, kde je čeká krásné a zdraví prospěšné průzračné moře, oblázkové pláže, čerstvý vzduch, čisté prostředí. Připraven je pro ně zdravotně rehabilitační program, sportovní i kulturní vyžití, celá řada zajímavých aktivit, výletů, i dobré jídlo. Ve skvělé kamarádské atmosféře získají mnoho nezapomenutelných zážitků a proslulé léčebné účinky slané vody a vzduchu si dokážou poradit s mnoha zdravotními neduhy.

Neváhejte, poslední volná místa v daných turnusech jsou Vám ještě k dispozici.

V případě zájmu či dotazů kontaktujte Marii Paskerovou na e-mailu marie.paskerova@ozp.cz nebo na tel. 261 105 110. Nebo kontaktujte naše oddělení zdravotního turismu na-emailu ozpd@kovotour.cz nebo na telefonu +420 724443407


Proslulé léčebné účinky slané vody a vzduchu si dokážou poradit s mnoha zdravotními neduhy. Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) proto i v roce 2023 přispívá na ozdravné pobyty dětí nejen s alergickým, respiračním či kožním onemocněním, ale i s problémy s pohybovým aparátem (např. skoliózou, poruchou dynamiky a statiky apod.).

Hotelový komplex LUKA si během čtrnáctidenního ozdravného pobytu, který na ostrově Dugi Otok v Chorvatsku pro OZP zajišťuje cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS, děti zamilují nikoli jen díky oblázkovým plážím, průzračné vodě, ale hlavně pro sportovní i kulturní vyžití (k dispozici jsou tu např. hřiště na volejbal a fotbal, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky či společenská místnost) a skvělou kamarádskou atmosféru. Děti se tak kromě zdravotně rehabilitačního programu mohou těšit na celou řadu zajímavých aktivit, výletů, na dobré jídlo a mnoho nezapomenutelných zážitků.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje včetně mobilního čísla do zprávy a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

document.querySelector("#menu a[href='/travel-family/']").href = "https://www.travelfamily.cz/";