Fakultativní výlety - Bulharsko - Novinky CS | Kovotour.cz

Kovotour plus
Volejte Call Centrum
14 001
Cena hovoru dle ceníku vašeho operátora.
Po-Pá 8.00-21.00
So-Ne 9.00-21.00

Fakultativní výlety - Bulharsko

  

Vážení a milí cestovatelé, cestovní kancelář Kovotour plus s.r.o. pro Vás opět připravila bohatou nabídku fakultativních výletů do nejhezčích a nejzajímavějších lokalit Bulharska. Každý si z naší nabídky jistě vybere to pravé! Ať už jsou to výlety protkané bohatou, bouřlivou historií či stavitelskými skvosty, kterých je v Bulharsku nepřeberné množství. Poznejte typický folklór a neopakovatelnou atmosféru této země na vlastní kůži! Tak neváhejte a navštivte tato kouzelná místa a odneste si nezapomenutelné zážitky, na které budete dlouho vzpomínat! Vždyť dovolená je nejen o odpočinku a relaxaci, ale také o poznání. Tyto výlety si můžete zakoupit již v České republice u našich autorizovaných smluvních prodejců při zakoupení zájezdu.

 


 

VÝLETY SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ A NESSEBAR

 

BULHARSKÝ VEČER VE VESNIČCE BATA SPOJENÝ S NÁVŠTĚVOU HISTORICKÉHO NESSEBRU


Nejnižší cena na Slunečném pobřeží! Doporučujeme!

autokarový výlet
Jeden z nejoblíbenějších výletů započne procházkou s průvodcem po úzkých uličkách romantického Nessebru, který byl pro svou unikátní architekturu zařazen na listinu chráněných památek UNESCO. Možnost návštěvy české hospody a nakupování. Poté přesun do malebné vesničky Bata. Zde na Vás bude čekat bohatý program zahrnující úvodní přípitek rakije, hostinu o 4 chodech (šopský salát, polévka, grilované kuřecí maso, banica, meloun či třešně jako dezert), neomezenou degustaci bílého a červeného vína, nestinarský tanec na žhavém uhlí, folklórní tance, originální soutěže a na závěr diskotéku (i v průběhu programu živou kapelu). Kolem půlnoci příjezd na Slunečné pobřeží. 
Cena: 790 Kč (děti do 12 let 480 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce v českém jazyce, vstup a hostinu ve vesničce BATA, prohlídku starobylého města Nessebar.

 

SOZOPOL MĚSTO APOLONIA S KATAMARANEM


Výlet určený pro milovníky historie a přírody

výlet katamaranem
Započneme prohlídkou po jednom z nejstarších a nejúchvatnějších měst bulharského Černomoří - Sozopolu, které je podobně jako Nessebar od roku 1970 pod záštitou UNESCO. Uvidíme starobylé kostely a dřevěné domečky z renesančního období vytvářející romantickou a relaxační atmosféru. Do Sozopolu se vyplouvá katamaranem. 
Cena: 690 Kč (děti do 12 let 490 Kč)
Cena zahrnuje: dopravu katamaranem, služby průvodce.

 

DELFINÁRIUM VE VARNĚ (PŮLDENNÍ)


Show s delfíny

autokarový výlet
Hlavním programem návštěvy třetího největšího města bulharské republiky bude nezapomenutelná delfíní show. V případě, že jste show v životě neviděli, vřele doporučujeme. Po návštěvě delfinária následuje 1-1,5 hod. rozchod po městě Varna s možností nákupu za výrazně nižší ceny. Návrat je kolem 14-15 hod. odpoledne. 
Cena: 870 Kč (děti do 12 let 620 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, vstup do delfinária, průvodce v českém jazyce.

 

ISTANBUL - VÝLET DO BRÁNY ORIENTU


Jednodenní či dvoudenní výlet s českým průvodcem

autokarový výlet
Díky poloze letoviska, ve kterém se nacházíme, je vzdálenost kratší než z tureckých letovisek. Čeká Vás okružní jízda s prohlídkou Modré mešity, Hippodromu, asijské části města a Bosporu. Ve volném čase je možnost navštívit Velký krytý bazar, Egyptský bazar nebo si udělat lodní výlet po Bosporu. Odjezd z Istanbulu kolem 18 hod., návrat do hotelu kolem půlnoci. 
Cena 2 dny: 2 720 Kč (děti do 12 let 1 350 Kč)
Cena 1 den: 1 960 Kč (děti do 12 let 1 120 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, snídani a oběd v restauraci 4* hotelu, průvodce v českém jazyce. Dvoudenní verze zahrnuje navíc 1x ubytování ve 4* hotelu.
Možnost fakultativních příplatků: lodní výlet po Bosporu (25 EUR), návštěva paláce Topkapi a chrám Hagia Sofia (38 EUR), návštěva Miniaturku (15 EUR).

 

BURGASKÁ JEZERA


Lázně, balneologie a koupání

autokarový výlet
Oblíbený výlet s možností koupání v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus atd. 
Cena: 280 Kč (děti do 12 let 230 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, vstup k jezerům, služby průvodce.

 

JEEP SAFARI


Dobrodružný výlet

autokarový výlet
Toužíte-li zažít nevšední zážitek plný dobrodružství a adrenalinu, projet se vojenským džípem po vesničkách, horách, lesích, přes řeky, navštívit nejvyšší bod Slunečného pobřeží, zastřílet si ze vzduchovky, navštívit soukromou zoo, klášter, palírnu tradiční bulharské rakije, ochutnat ji a dát si oběd v typické bulharské restauraci, je tento výlet určen právě pro Vás! 
Cena: 1 070 Kč (děti do 12 let 560 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, program dle popisu a oběd.

 

ZÁPAD SLUNCE NA JACHTĚ


Romantika na lodi

autokarový výlet
Jak si nejlépe vychutnat okouzlující, romantický a nezapomenutelný západ slunce? Představte si dvě hodiny na jachtě se sklenkou sektu, oříšky a nádherný výhled na staré město Nessebru, pobřeží Ravda, Svatý vlas, Elenite a další. 
Cena: 730 Kč (děti do 12 let 480 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, pronájem lodi.

 

PIRÁTI Z KARIBIKU


Slunce, vlny, zábava a All inclusive na katamaranu „COOK“

autokarový, lodní výlet
Užijte si plavbu na palubě lodi Tatoo podél pobřeží s úchvatným panoramatem Nessebaru, Elenite a Svatého párty v pirátském stylu. A ještě k tomu je i tobogán! Pohoštění zahrnuje grilované maso a ryby, saláty, nealko, pivo, víno. 
Cena: 930 Kč (děti do 12 let 590 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, výlet na lodi dle programu, oběd, animační program.

 

PIKNIK NA JACHTĚ


Celodenní výlet

autokarový, lodní výlet
Originální celodenní výlet plachetnicí spojený s piknikem (konzumace ryb, vína, piva nealkoholických nápojů). Možnost rybaření, opalování, koupání či potápění. 
Cena: 870 Kč (děti do 12 let 540 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, pronájem lodi, oběd, animační program, zapůjčení vybavení.

 

RYBOLOV


Rybaření na otevřeném moři

autokarový, lodní výlet
Přijedete do přístavu, následuje plavba na otevřené moře. V relaxační atmosféře můžete rybařit bez jakýkoliv předchozích znalostí a samozřejmě se i se svými úlovky vyfotit a kapitán je poté pro Vás připraví na grilu. Zapomenete na všední starosti daleko od pevniny a načerpáte síly na další horké odpoledne na pláži. Vybavení udic i návnady, oběd – vše v ceně. Délka závisí na tom, jak ryby budou brát. V případě příznivých podmínek můžete zahlédnout černomořské delfíny. 
Cena: 690 Kč (děti do 12 let 480 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, pronájem lodi, zapůjčení vybavení, oběd.

 

VÝLET DO NESSEBRU


Pro milovníky historie

autokarový výlet
Návštěva Nessebru, architektonické rezervace se starobylými kostely a chrámy, malebnými domečky a rozmanitými uličkami. Historie Nessebru se datuje až do 6. století před naším letopočtem, kdy oblast byla osídlena Thráky. Díky své strategické poloze (v dráze obchodní cesty do Sozopolu), město začalo velmi rychle vzkvétat. V průběhu výletu navštívíte všechna skrytá a netradiční zákoutí Nessebru, pokud budete chtít, můžete Váš výlet zakončit českým čepovaným pivem. 
Cena: 280 Kč (děti do 12 let 140 Kč)
Cena zahrnuje:

 

SOZOPOL A LODNÍ VÝLET PO ŘECE ROPOTAMO


Pro milovníky historie a přírody

autokarový, lodní výlet
Výlet určený pro milovníky historie a přírody. Započneme prohlídkou po jednom z nejstarších a nejúchvatnějších měst bulharského Černomoří - Sozopolu, které je podobně jako Nessebar od roku 1970 pod záštitou UNESCO. Uvidíme starobylé kostely a dřevěné domečky z renesančního období vytvářející romantickou a relaxační atmosféru. Pokračovat budeme plavbou ve člunu po slavné řece Ropotamo, jejíž zajímavostí je, že voda se zde mění ze sladké ve slanou. Řeka je součástí přírodní rezervace Ropotamo, kde budeme obdivovat okouzlující přírodu. Poslední zastávkou bude čtvrté největší město Burgas, kde budeme mít možnost výhodně nakoupit v nákupních střediscích během volného programu či navštívit věhlasné kavárny v Mořské zahradě. 
Cena: 820 Kč (děti do 12 let 540 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, plavba po řece Ropotamo, služby průvodce

 

 

VÝLETY ZLATÉ PÍSKY A SV. KONSTANTIN

 

CELODENNÍ VÝLET DO NESSEBRU


Pro milovníky historie

autokarový výlet
Výlet do starobylého města na jižním černomořském pobřeží Bulharska. Nessebar je místem s tisíciletou historií, zachoval si svou unikátní architekturu a je zařazen na listinu památkových míst chráněných organizací UNESCO. Při prohlídce starého města možnost zhlédnout pravoslavné kostely z různých období. 
Cena: 930 Kč (děti do 12 let 465 Kč)
Cena zahrnuje:

 

PŮLDENNÍ VÝLET DO BALČIKU A NA MYS KALIAKRA


Botanická zahrada a ruiny pevností

autokarový výlet
Během půldenního výletu navštívíte letní sídlo královny Marie s botanickou a kaktusovou zahradou. Výlet pokračuje na nejdelší a nejkrásnější mys Černého moře - Kaliakra s ruinami pevností. 
Cena: 760 Kč (děti do 12 let 400 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce, vstup do botanické zahrady v Balčiku.

 

PIRÁTSKÁ FIESTA


Zábava pro děti i dospělé

autokarový, lodní výlet
3-hodinová plavba na jachtě vybavené pro námořní bitvy včetně animačních programů, dětské animace, hledání pirátského pokladu, chlebíčky, pivo, rum a nealkoholické nápoje. 
Cena: 890 Kč (děti do 12 let 510 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce, plavbu lodí

 

DELFINÁRIUM VE VARNĚ (PŮLDENNÍ)


Show s delfíny

autokarový výlet
Půldenní výlet s návštěvou Delfin show ve Varně s možností osobního volna po prohlídce města a občerstvení. Nejatraktivnější zážitek z Vaší dovolené. 
Cena: 790 Kč (děti do 12 let 540 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce, vstup do delfinária.

 

RYBOLOV


Rybaření na moři

autokarový, lodní výlet
3-hodinová plavba na moři, zapůjčení rybářského vybavení, oběd na palubě, all inclusive bar, koupání v moři a opalování na palubě, hudba a party nálada. Vhodné i pro rekreační příznivce rybaření. 
Cena: 730 Kč (děti do 12 let 370 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, oběd, zapůjčení výbavy.

 

NÁVŠTĚVA U BABKY RADKY


Muzeum národní svébytnosti, tradic a kultury

autokarový výlet
Dům babky Radky je živé muzeum národní svébytnosti, tradic a kultury. Na úvod Vás místní obyvatelé přivítají domácím chlebem a solí. Můžete se podívat do místních obydlí s etnografickou výstavou tkanin i soukromé farmy. Očekávají Vás chutné venkovské pohoštění a atraktivní program lidových písní, tanců a zvyků. Využijte možnost načerpat dobrou náladu. Po cestě se zastavíme u ústí řeky Kamčie a svezeme se loďkou po řece až k moři. 
Cena: 990 Kč (děti do 12 let 495 Kč)
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce, vstupy

Program výletů je orientační, s podrobným programem Vás seznámí zástupce CK na místě. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků. Ceny výletů jsou orientační a mohou být v průběhu sezony změněny. Změna programu vyhrazena.

 

Vyhledávání