Dovolená Kovotour 2018 | Hotel Justiniano Park Conti | Turecko, Turecká riviéra

Kovotour plus
Hotel Justiniano Park Conti KategorieKategorieKategorieKategorieKategorie
Turecko Okurcalar
Hotel Justiniano Park Conti

Rychlá objednávka

3.10 - 10.10.2018, 8 Dní (st - st) Dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek Letecky All Inclusive
Odlet - LET 3. října 2018 00:00 - Praha 00:00 - Antalya
Návrat - LET 10. října 2018 00:00 - Antalya 00:00 - Praha
Ušetříte7.000 Kč
Sleva29%
24.490 Kč 17.490 Kč
Vybavenost
TelevizeMinibarSejfKlimatizaceWiFi připojeníFitnessTenisVnitřní bazénVenkovní bazénBazén se skluzavkami
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Poloha

hotel se nachází přímo na pláži v romantické zátoce 35 km západně od centra Alanye, je obklopen překrásnými zahradami. Hotel nabízí spoustu sportovního a kulturního vyžití a krásné moře.

Vybavenost

recepce a klimatizované lobby, restaurace, 3 á la carte restaurace (rybí, italská a turecká), 2 venkovní bazény, bar u bazénu, dětský bazén, skluzavky, krytý bazén, turecké lázně, sauna, dětské hřiště, WiFi v lobby a u bazénu (zdarma), telefon, fax (za poplatek), společenská místnost se SAT TV, bary, diskotéka, konferenční místnosti, půjčovna aut, obchůdky, kadeřník.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou, vlastní sociální zařízení, klimatizace, SAT TV, fén, telefon, trezor (zdarma, depozit 10 €), minibar (voda zdarma).

Stravování

ALL INCLUSIVE (10:00-24:00) - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, pozdní snídaně, odpolední snack, káva a zákusek, půlnoční snack. Alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby v barech (10:00-24:00).

Pláž

písečně-oblázková pláž přímo u areálu hotelu, plážový servis a plážový bar (zdarma).

Sport a zábava

animační programy po celý den (aerobic, strečink, aqua aerobic atd.), fitness, stolní tenis, šipky, turecké lázně a sauna (masáže za poplatek), tenis, beach volejbal, fotbalové hřiště, večerní představení, plážové párty, minizoo, minifotbal, miniclub, dětské hřiště. Vodní sporty na pláži a billiárd (vše za poplatek).

Náš názor

luxusní hotelový areál se širokou nabídkou služeb, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Doporučujeme pro rodiny s dětmi a zákazníky, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou.

Cena za osobu zahrnuje

7x ubytování, 7x all inclusive, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka

Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +8 990 Kč/týden.

Pokoje na zpětné potvrzení.

Do Turecka je možno vycestovat výhradně na platný cestovní pas (cestovní pas musí být v den příletu do Turecka platný minimálně následujících 150 dní; platí pro občany ČR i SR). Cestování na občanský průkaz není možné.

Okurcalar

O letovisku

Okurcalar leží na jihozápadě mezi letovisky Alanya a Manavgat a je součástí Turecké riviéry. Představuje ideální místo klidné a romantické dovolené u moře pro všechny věkové kategorie. Průzračně čisté moře láká ke šnorchlování, milovníci vodních sportů si zde rovněž přijdou na své.

Turecká riviéra

O letovisku

rozprostírá se na jihu Turecka mezi městy Antalya a Alanya. Tato část Středozemního moře je lemována pásem překrásných písčitých a oblázkových pláží a zároveň jej kopíruje vysoké pohoří Tauru. Turecká riviéra nabízí kromě možnosti příjemně strávené dovolené ochutnat i kouzlo orientu. Díky své poloze lze v této oblasti strávit dovolenou na slunných plážích s koupáním ve vyhřáté vodě až do konce října. Na své si přijdou i milovníci historie, neboť v okolí se vyskytuje velké množství archeologických památek a zajímavostí. Transfer z letiště v Antalyi do hotelů v této oblasti trvá zhruba 1,5 hodiny.

Turecko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Popis destinace

TURECKO. Jediná země, na jejímž území se nacházejí dva ze sedmi divů světa. Je pokladnicí historických památek, čarovnou, snovou zemí, o které jsme jako děti čítávali jako děti v pohádkách - zemí Tisíce a jedné noci, zemí Sindibáda a Šeherezády, létajících koberců, štíhlých minaretů, tajuplných skalních měst a bohaté historie. Navštivte Turecko s cestovní kanceláří KOVOTOUR PLUS, zemi, do které se budete rádi vracet. Turecko je země dvou kontinentů, jejíž pobřeží je omýváno ze tří stran mořem. Uchvátí Vás prosluněnými mnohakilometrovými písečnými plážemi, zátokami s křišťálovou vodou, azurově modrým mořem zářícím v paprscích slunce, podmanivou hudbou, orientálními tanečnicemi, jedinečnými čajovnami, vynikající kuchyní a ještě mnohem víc... Do Turecka dnes míří na dovolenou nejen Evropané, ale i turisté z celého světa. Pokusíte-li se otevřít své srdce této zemi, budete jí nadšeni a překvapeni. Poznáte místní obyvatele, kteří se k návštěvníkům chovají velmi srdečně a jsou nesmírně ohleduplní, ochotní a přátelští. Naskytne se Vám zde jedinečná šance lépe porozumět zajímavé a tolik odlišné kultuře a poznat turecké zvyky a tradice. K historickým skvostům Turecka patří nejen Istanbul, ale i řada památek z dob byzantské říše, Pamukale se známými vodními terasami, Antalya, Efez s jedinečnou knihovnou a cennými archeologickými památkami, Fethiye se svými skalními chrámy a spousta jiných míst, které stojí k navštívení! Turecko je země, která Vás zajisté uchvátí a získá si Vás napořád.

Geografické informace

Turecko je země ležící na dvou kontinentech s 8 000 km mořského pobřeží, u pobřeží Černého, Středozemního a Egejského moře. Nabízí nekonečné modré moře, města a vesnice s olivovými a citrusovými háji, byzantské kláštery, římské mramorové sloupy, horské masivy s voňavými piniemi či pláže s jemným pískem v romantických zákoutích. Kde jinde můžete během několika dnů spatřit krásné pláže, vodopády v hustě zalesněných horách, antické památky nebo neuvěřitelné vápencové terasy v Pamukkale. Území je převážně hornaté s četnými jezery a jeho rozsah činí neuvěřitelných 781 tisíc km². Hlavním městem je Ankara se 4 miliony obyvateli a spolu s Turky, Kurdy a Araby tvoří populaci Turecka přes 66 miliónů obyvatel.

Podnebí

Podnebí je u pobřeží teplé středomořské, ve vnitrozemí suché kontinentální, v horách studené. Vegetace je u pobřeží středomořská, dále do vnitrozemí stepní a polopouštní.

Teploty vzduch/voda:

květen: 28/21
červen: 32/23
červenec: 34/25
srpen: 36/26
září: 33/25
říjen: 32/24

Video spot

TURECKÉ LÁZNĚ (HAMAM)

odpolední výlet
Tradice tureckých lázní “Hamam” je stará přes 1000 let. Původně byly využívány v palácích a královských rezidencích, až během poloviny 19. století byly otevřeny první lázně veřejnosti. Tyto lázně mají relaxační a očišťující účinek. Zažijete jedinečný pocit blaha při mýdlové proceduře a Vaše tělo se uvolní ve vodní lázni a na prohřátém mramoru
Cena zahrnuje: lázeňské procedury
Cena: 700 Kč (dítě 6-12 let 392 Kč )

MĚSTO ALANYA

autokarový výlet
Prohlídka Alanye za jediný den! Uvidíte ty nejzajímavější části města Alanye. Navštívíte historický hrad, kde ve 13. století žil Sultán Aladin Keykubat, jeskyni Damlata, malebná zákoutí u Červené věže dominující Alanyi, podíváte se do obchodu s koberci.
Cena zahrnuje: dopravu, vstupné, služby průvodce
Cena: 560 Kč (dítě 6-12 let 280 Kč )

LODNÍ VÝLET MANAVGAT

lodní výlet
Lodní výlet po řece Manavgat Vám nabídne pohled na překrásné 40 m široké vodopády, pozorování vodních želv, pelikánů a rybích farem. Program zahrnuje i slunění na palubě a koupání z lodi přímo v deltě řeky Manavgat se středozemním mořem. Po obědě na palubě se přesunete přímo do centra města Manavgat, kde si prohlédnete mešitu a místní bazar.
Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce
Cena: 1036 Kč (dítě 6-12 let 560 Kč )

PAMUKKALE – celodenní výlet

autokarový výlet
Překrásné bělostné travertinové terasy jsou světovým unikátem. V překladu znamená Pamukkale „Bavlněný zámek“. Tyto terasy jsou tvořené kaskádou travertinových jezírek a vodopádů, po kterých stéká teplá (až 35°C), vápníkem nasycená voda. Nad terasami se tyčí antické město Hierapolis, které proslulo již ve starověku díky svým léčivým pramenům a Nekropoli. Výlet je spojen s návštěvou manufaktury - výrobny koberců.
Cena zahrnuje: dopravu, vstupné, služby průvodce
Cena: 1680 Kč (dítě 6-12 let 840 Kč )

JEEP SAFARI

výlet jeepem
Poznejte Turecko i jinak než v turistických centrech a zúčastněte se jeep safari, objevujte divokou přírodu a poznejte malebné horské vesničky v terénních vozech. Celodenní výlet pro dobrodruhy a milovníky přírody.
Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce
Cena: 896 Kč (dítě 6-12 let 448 Kč )

DELFINÁRIUM

autokarový výlet
Tento výlet za lachtany a delfíny je určen pro celé rodiny, kde Vás i Vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek plavání a focení se s delfíny. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparáty.
Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce
Cena: 840 Kč (dítě 6-12 let 560 Kč )

Program výletů je orientační, s podrobným programem Vás seznámí zástupce CK na místě. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků. Ceny výletů jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny. Tyto výlety si můžete zakoupit již v České republice u našich autorizovaných smluvních prodejců.

 

O letovisku

Okurcalar leží na jihozápadě mezi letovisky Alanya a Manavgat a je součástí Turecké riviéry. Představuje ideální místo klidné a romantické dovolené u moře pro všechny věkové kategorie. Průzračně čisté moře láká ke šnorchlování, milovníci vodních sportů si zde rovněž přijdou na své.

Vyhledávání