Dovolená Kovotour 2019 | Samostatná zpáteční letenka s transferem a delegátem - Turecko | Turecko,

Kovotour plus
Samostatná zpáteční letenka s transferem a delegát...
Turecko
Samostatná zpáteční letenka s transferem a delegátem - Turecko

Rychlá objednávka

13.5 - 20.5.2019, 8 Dní (po - po) Objednávka Letecky Bez stravy
Odlet - QS1196 13. května 2019 11:50 - Praha (místo odletu/odjezdu lze změnit v objednávce) 15:45 - Antalya
Návrat - QS1197 20. května 2019 16:35 - Antalya 18:50 - Praha
Ušetříte1.580 Kč
Sleva16%
9.990 Kč 8.410 Kč
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Popis

Samostatná zpáteční letenka s transferem a službou delegáta - Turecko. Létáme na letiště Antalya (AYT).

Cena za osobu zahrnuje

zpáteční letenku s transferem do letoviska (Belek, Side, Avsallar, Konakli, Alanya, Mahmutlar, Kargicak, další na vyžádání), službu delegáta/zástupce CK, letištní, bezpečnostní taxy, základní palivový a emisní poplatek.

Poznámka

Transfer do letoviska: Belek, Side, Avsallar, Konakli, Alanya, Mahmutlar, Kargicak, další na vyžádání.

Turecko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Popis destinace

TURECKO. Jediná země, na jejímž území se nacházejí dva ze sedmi divů světa. Je pokladnicí historických památek, čarovnou, snovou zemí, o které jsme jako děti čítávali jako děti v pohádkách - zemí Tisíce a jedné noci, zemí Sindibáda a Šeherezády, létajících koberců, štíhlých minaretů, tajuplných skalních měst a bohaté historie. Navštivte Turecko s cestovní kanceláří KOVOTOUR PLUS, zemi, do které se budete rádi vracet. Turecko je země dvou kontinentů, jejíž pobřeží je omýváno ze tří stran mořem. Uchvátí Vás prosluněnými mnohakilometrovými písečnými plážemi, zátokami s křišťálovou vodou, azurově modrým mořem zářícím v paprscích slunce, podmanivou hudbou, orientálními tanečnicemi, jedinečnými čajovnami, vynikající kuchyní a ještě mnohem víc... Do Turecka dnes míří na dovolenou nejen Evropané, ale i turisté z celého světa. Pokusíte-li se otevřít své srdce této zemi, budete jí nadšeni a překvapeni. Poznáte místní obyvatele, kteří se k návštěvníkům chovají velmi srdečně a jsou nesmírně ohleduplní, ochotní a přátelští. Naskytne se Vám zde jedinečná šance lépe porozumět zajímavé a tolik odlišné kultuře a poznat turecké zvyky a tradice. K historickým skvostům Turecka patří nejen Istanbul, ale i řada památek z dob byzantské říše, Pamukale se známými vodními terasami, Antalya, Efez s jedinečnou knihovnou a cennými archeologickými památkami, Fethiye se svými skalními chrámy a spousta jiných míst, které stojí k navštívení! Turecko je země, která Vás zajisté uchvátí a získá si Vás napořád.

Geografické informace

Turecko je země ležící na dvou kontinentech s 8 000 km mořského pobřeží, u pobřeží Černého, Středozemního a Egejského moře. Nabízí nekonečné modré moře, města a vesnice s olivovými a citrusovými háji, byzantské kláštery, římské mramorové sloupy, horské masivy s voňavými piniemi či pláže s jemným pískem v romantických zákoutích. Kde jinde můžete během několika dnů spatřit krásné pláže, vodopády v hustě zalesněných horách, antické památky nebo neuvěřitelné vápencové terasy v Pamukkale. Území je převážně hornaté s četnými jezery a jeho rozsah činí neuvěřitelných 781 tisíc km². Hlavním městem je Ankara se 4 miliony obyvateli a spolu s Turky, Kurdy a Araby tvoří populaci Turecka přes 66 miliónů obyvatel.

Podnebí

Podnebí je u pobřeží teplé středomořské, ve vnitrozemí suché kontinentální, v horách studené. Vegetace je u pobřeží středomořská, dále do vnitrozemí stepní a polopouštní.

Teploty vzduch/voda:

květen: 28/21
červen: 32/23
červenec: 34/25
srpen: 36/26
září: 33/25
říjen: 32/24

Video spot

TURECKÉ LÁZNĚ (HAMAM)

odpolední výlet
Tradice tureckých lázní “Hamam” je stará přes 1000 let. Původně byly využívány v palácích a královských rezidencích, až během poloviny 19. století byly otevřeny první lázně veřejnosti. Tyto lázně mají relaxační a očišťující účinek. Zažijete jedinečný pocit blaha při mýdlové proceduře a Vaše tělo se uvolní ve vodní lázni a na prohřátém mramoru
Cena zahrnuje: lázeňské procedury
Cena: 700 Kč (dítě 6-12 let 392 Kč )

MĚSTO ALANYA

autokarový výlet
Prohlídka Alanye za jediný den! Uvidíte ty nejzajímavější části města Alanye. Navštívíte historický hrad, kde ve 13. století žil Sultán Aladin Keykubat, jeskyni Damlata, malebná zákoutí u Červené věže dominující Alanyi, podíváte se do obchodu s koberci.
Cena zahrnuje: dopravu, vstupné, služby průvodce
Cena: 560 Kč (dítě 6-12 let 280 Kč )

LODNÍ VÝLET MANAVGAT

lodní výlet
Lodní výlet po řece Manavgat Vám nabídne pohled na překrásné 40 m široké vodopády, pozorování vodních želv, pelikánů a rybích farem. Program zahrnuje i slunění na palubě a koupání z lodi přímo v deltě řeky Manavgat se středozemním mořem. Po obědě na palubě se přesunete přímo do centra města Manavgat, kde si prohlédnete mešitu a místní bazar.
Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce
Cena: 1036 Kč (dítě 6-12 let 560 Kč )

PAMUKKALE – celodenní výlet

autokarový výlet
Překrásné bělostné travertinové terasy jsou světovým unikátem. V překladu znamená Pamukkale „Bavlněný zámek“. Tyto terasy jsou tvořené kaskádou travertinových jezírek a vodopádů, po kterých stéká teplá (až 35°C), vápníkem nasycená voda. Nad terasami se tyčí antické město Hierapolis, které proslulo již ve starověku díky svým léčivým pramenům a Nekropoli. Výlet je spojen s návštěvou manufaktury - výrobny koberců.
Cena zahrnuje: dopravu, vstupné, služby průvodce
Cena: 1680 Kč (dítě 6-12 let 840 Kč )

JEEP SAFARI

výlet jeepem
Poznejte Turecko i jinak než v turistických centrech a zúčastněte se jeep safari, objevujte divokou přírodu a poznejte malebné horské vesničky v terénních vozech. Celodenní výlet pro dobrodruhy a milovníky přírody.
Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce
Cena: 896 Kč (dítě 6-12 let 448 Kč )

DELFINÁRIUM

autokarový výlet
Tento výlet za lachtany a delfíny je určen pro celé rodiny, kde Vás i Vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek plavání a focení se s delfíny. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparáty.
Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce
Cena: 840 Kč (dítě 6-12 let 560 Kč )

Program výletů je orientační, s podrobným programem Vás seznámí zástupce CK na místě. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků. Ceny výletů jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny. Tyto výlety si můžete zakoupit již v České republice u našich autorizovaných smluvních prodejců.

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Podobné zájezdy

Hotel Grand Atilla

Hotel Grand Atilla KategorieKategorieKategorieKategorie

po - po 13.5. - 20.5.2019 8 Dní Letecky All Inclusive
Last Minute
Ušetříte6.920 Kč
Sleva44%
Hotel Senza Inova

Hotel Senza Inova KategorieKategorieKategorieKategorie

po - po 13.5. - 20.5.2019 8 Dní Letecky All Inclusive
Last Minute
Ušetříte6.000 Kč
Sleva35%
Hotel Kemal Bay

Hotel Kemal Bay KategorieKategorieKategorieKategorieKategorie

po - po 13.5. - 20.5.2019 8 Dní Letecky All Inclusive
Ušetříte1.500 Kč
Sleva8%
Hotel Grand Atilla - Dotované pobyty 50+

Hotel Grand Atilla - Dotované pobyty 50+ KategorieKategorieKategorieKategorie

po - po 13.5. - 20.5.2019 8 Dní Letecky All Inclusive
Ušetříte1.720 Kč
Sleva15%
Hotel Senza Inova - Dotované pobyty 50+

Hotel Senza Inova - Dotované pobyty 50+ KategorieKategorieKategorieKategorie

po - po 13.5. - 20.5.2019 8 Dní Letecky All Inclusive
Ušetříte1.100 Kč
Sleva8%
Vyhledávání