Pláže v Tivatu

Kde najdete nejhezčí pláže v Tivatu.

1 zájezdů

Pláže v Tivatu

Pláž Plavi Horizont Plaža

písečná, necelých 250 m dlouhá pláž v malé zátoce, 15 km jižně od Tivatu. Pláž patří k hotelu Plavi Horizont v sousedství, přístup na pláž proto může být omezen jen pro hotelové hosty.

Pláž Solila Beach

zhruba 10 km jižně od Tivatu, na okraji úzké zátoky. Je to oblázkově-kamenitá pláž městského typu s pozvolným vstupem do moře. V blízkost jachetní přístav a klub vodních sportů. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv. Turisté o ní příliš nevědí. Nedaleko se nachází přírodní rezervace Solila.

Pláž Kalardovo Beach

asi 100 m dlouhá písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky, nachází se přibližně 5 km na jih od letoviska Tivat, poblíž mezinárodního letiště. Pláž byla v minulosti oceněna Modrou vlajkou. Vhodná pro rodiny s malými dětmi, s pozvolným vstupem do moře.

Pláž Belane Beach

v jižní části Tivatu, spíše menší, asi 150 m dlouhá oblázkově-kamenitá pláž městského typu. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

Pláž Ponta Plaža

malá, zhruba 100 m dlouhá, městská betonová a kamenitá pláž na pobřežním výběžku v severní části Tivatu, kilometr severně od přístavu Porto Montenegro. Část pláže oblázková se spíše většími oblázky, s pozvolným vstupem do moře. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

Podívejte se na další pláže Bokakotorské rivijéry.

Hotel PALMA

20.října 6 dní Snídaně
6 279 / os.
MAPA2: https://www.kovotour.cz/google/map/data-provider/destination
Zobrazit mapu