LAST MINUTE LÉTO 2021 - SLEVY AŽ 46 %    |    PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID-19

Pláže v Sutomore

Kde najdete nejhezčí pláže v Sutomore.

5 zájezdů

Pláže v Sutomore

Pláž Galebova Plaža

zhruba 200 m dlouhá, tichá, přírodní, skalnatá a kamenitá pláž, nabízející dostatek soukromí. Nachází se severně od letoviska Sutomore. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv. Pláž je dostupná pouze na člunu z moře. Z pláže je pohodlný přístup do moře pouze v asi 20 metrovém prostoru pláže. Pláž není vhodná pro rodiny s dětmi.

Pláž Maljevik

severně od letoviska Sutomore, pláž se nachází v krásné zátoce, je obklopená lesem a skalami. Je to tichá, spíše přírodní kamenitá pláž s oblázkovým povrchem na břehu, doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv. Vhodná pro rodiny s dětmi.

Pláž Malý Maljevik

kousek na jih od pláže Maljevik, na okraji zátoky nedaleko pobřežního výběžku Kricevac. Je to přírodní kamenitá pláž, doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

Pláž Milene Dravić

necelé 2 km od centra Sutomore, v krásné zátoce. Místní obyvatelé pláž nazývají Štrbina. Je to menší, přírodní, oblázkově-kamenitá pláž, ve vodě s velkými kameny, doporučujeme vzít si s sebou plážovou obuv.

Pláž Sutomore Plaža

krásná, prostorná, více než 1 km dlouhá písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky v centru letoviska Sutomore. Na sutomorskou pláž navazuje pláž Centar, která získala v roce 2010 ocenění "Modrá vlajka" za kvalitu. V letních měsících probíhá na pláží i v blízkém okolí mnoho zábavných programů a aktivit.

Pláž Zlatna Obala

malá, krásná, asi 150 m dlouhá a klidnější písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky a malými kameny jižně od Sutomore. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

FKK pláž Nudistička Plaža

dvě malé, necelých 100 m dlouhé nudistické přírodní kamenité pláže u pobřežního výběžku Ratac, každá pláž se nachází na jedné straně výběžku. Okolí lesy poskytují dostatek soukromí. Na výběžku pozůstatky staré pevnosti Ratac s krásným výhledem do okolí. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

Pláž Divlja Plaža

malá, necelých 120 m dlouhá oblázkovo-kamenitá pláž v těsném sousedství nudistické pláže.

Pláž Crvena Plaža

útulná, zhruba 200 m dlouhá, oblázkově-kamenitá pláž s unikátními, červeně zbarvenými oblázky a kameny. Pláž se nachází jižněji nedaleko pláže Divlja Plaža. Ve vodě velké kameny, doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

Podívejte se na další pláže Barské rivijéry.

Vila PEROVIĆ - Dotované pobyty 50+

4.září 8 dní Polopenze
5 990 Kč / os.

Vila PEROVIĆ

4.září 8 dní Polopenze
-8%
5 511 Kč / os.

Hotel SATO

3.srpna 8 dní Polopenze
4 207 / os.

Vila IZVOR

3.srpna 8 dní Polopenze
-10%
4 621 Kč / os.

Hotel PORTO SOLE

3.srpna 8 dní Snídaně
-15%
9 596 Kč / os.
MAPA2: https://www.kovotour.cz/google/map/data-provider/destination
Zobrazit mapu