Dovolená Kovotour 2018 | Resort Tangerine Beach - Dotované pobyty 50+ SPECIÁL | Srí Lanka,

Kovotour plus
Resort Tangerine Beach - Dotované pobyty 50+ SPECI... KategorieKategorieKategorie Kategorie
Srí Lanka
Resort Tangerine Beach - Dotované pobyty 50+ SPECIÁL

Rychlá objednávka

25.9 - 4.10.2018, 10 Dní (út - čt) Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Letecky Polopenze
Odlet - LET 25. září 2018 00:00 - Praha 00:00 - Colombo
Návrat - LET 3. října 2018 00:00 - Colombo 00:00 - Praha
28.490 Kč
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Poloha

resort se nachází ve městě Kalutara, podél jižního pobřeží a nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě jako jsou chrámy, hrad, želví líhně a další. Vzdálenost od Colomba je 58 km, cca 90 min od mezinárodního letiště. Hotel leží vedle sesterského hotelu Royal Palms Beach, kde mohou klienti využívat zdarma bazén, pláž, za poplatek také salón krásy, lázně a saunu.

Vybavenost

recepce, lobby s barem a WiFi, směnárna, 3 restaurace, a la carte restaurace, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, kavárna, 2 bary, salón krásy, obchod se suvenýry, lázně, posilovna. Hotel přijímá platební karty: VISA, EC/MC, AMEX. Hotel má jedny z nejhezčích ájurvédských lázní na Srí Lance.

Ubytování

ubytování v půvabném hotelu, klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, většina z nich s výhledem do krásné zahrady, vlastní soc. zařízení, SAT TV, WiFi, set na přípravu kávy a čaje, mini lednička, dětská postýlka na vyžádání. Služba hlídaní dětí (za poplatek).

Stravování

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek možnost ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy, večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealkoholické nápoje, základní výběr alkoholických nápojů.

Pláž

písečná pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky (zdarma).

Sport a zábava

animační programy, živá hudba, noční klub. Zdarma: Badminton, stolní tenis, squash, volejbalové hřiště, plážové aktivity. Za poplatek: fakultativní výlety, vodní sporty, fitness.

Cena za osobu zahrnuje

dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji na 7 nocí, polopenze, zpáteční letenka s odletem z Prahy v optimální knihovací třídě, česky mluvící delegát, transfery v destinaci: letiště-hotel-letiště, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, služby v destinaci mimo sjednané služby, které jsou součástí Smlouvy o zájezdu.

Poznámka

Zájezd si můžete objednat s odletem kdykoliv, uvedené termíny lze individuálně přizpůsobit. Příplatek za odlet z Vídně: +2 390 Kč/osoba. Lze připlatit za prodloužení pobytu: příplatek za noc navíc od +790 Kč/osoba, příplatek za 2. týden od +5 590 Kč/osoba.
Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.
Pořadatel zájezdu: Invia International, a.s.

Srí Lanka

 

Vyhledávání