Parkování u letiště - Služby pro vás | Kovotour.cz

Kovotour plus

Parkování u letiště

Vážení klienti,
připravili jsme pro Vás speciální nabídku parkování na letištích v Praze, Brně a Ostravě. Parkování je možné si pohodlně a bez starostí objednat již při nákupu zájezdu (či doobjednat nejpozději 3 pracovní dny před začátkem zájezdu), veškeré potřebné formality vyřídíme za Vás.

 

Při objednání zájezdu na některé z našich poboček či u provizních prodejců stačí na cestovní smlouvu vyznačit „Parkování na letišti“, při objednávce zájezdu přes naše webové stránky www.kovotour.cz se Vám automaticky přednabídne položka „Parkování“, stačí ji jednoduše zakliknout a cena zájezdu se navýší o poplatek za parkování podle délky trvání Vašeho zájezdu. Po tomto objednaní a uhrazení celé částky zájezdu včetně parkování Vám spolu s odbavením zájezdu zašleme parkovací voucher. Tímto dokumentem se prokážete obsluze na jednotlivých parkovištích a můžete si své vozidlo bezpečně zaparkovat v těsné blízkosti letištních hal.

 

Parkování na letišti Praha

 

Letiště Václava Havla Praha – odkaz na www.goparking.cz


PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI – Letiště Brno – Tuřany a.s.:
Air – parking Brno kontakty: www.airport-brno.cz, tel.: 545 521 175
Ceník parkování
POČET DNÍ - CENA
1-8 800 Kč
10-12 1200 Kč
14-15 1500 Kč


PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI – Letiště Leoše Janáčka Ostrava - Mošnov - kontakty:
www.airport-ostrava.cz
Ceník parkování
POČET DNÍ - CENA
1-8 750 Kč
10-12 1.150 Kč
14-15 1.450 Kč 


PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI - Letiště Pardubice - kontakty: www.airport-pardubice.cz
V uzavřeném areálu letiště je dostatečný počet parkovacích míst na odstavných plochách v blízkosti odletového terminálu. Krátkodobé i dlouhodobé parkování je pro cestující zdarma. Cestující zde může ponechat vozidlo bez poplatku po celou dobu své nepřítomnosti. Parkoviště však není hlídáno a cestující parkuje vozidlo na vlastní nebezpečí. Rezervace parkovacích míst se neprovádí. Kontakt pro více informací o službách letiště Pardubice: Tel.:466 310 155, e-mail: [email protected]rport-pardubice.cz.

 

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. není poskytovatelem výše uvedených služeb.

Vyhledávání