Dovolená Kovotour 2019 | Dovolená s muzikou - Zpěv, Relax a Termální Voda - Kúpele Lúčky - Dotované pobyty 50+ | Slovensko, Lúčky

Kovotour plus
Dovolená s muzikou - Zpěv, Relax a Termální Voda -... KategorieKategorieKategorie Kategorie
Slovensko Lúčky
Dovolená s muzikou - Zpěv, Relax a Termální Voda - Kúpele Lúčky - Dotované pobyty 50+

Rychlá objednávka

12.11 - 16.11.2019, 5 Dní (út - so) Dvoulůžkový pokoj Vlastní Polopenze
Odjezd Vlastní očekávaný datum příjezdu: 12.11.2019
Návrat Vlastní očekávaný datum odjezdu: 16.11.2019
Ušetříte1.500 Kč
Sleva19%
7.990 Kč 6.490 Kč
Vybavenost
TelevizeWiFi připojeníVnitřní bazénVenkovní bazén
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Dovolená s muzikou

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS Vás zve na dotovaný pobyt pod názvem “Dovolená s muzikou”. Během pobytu na Vás čeká hudební program : vystoupení kapely Black Band. Změna programu vyhrazena.

Poloha

Lázeňský hotel Kubo se nachazí přímo v lázeňském areálu Lúčky položeném v prostředí Chočských vrchů, ve vzdálenosti přibližně 500 metrů od termálních bazénů a 400 metrů od budovy balneoterapie. V okolí lázeňské domy, kúpelná dvorana (restaurace), procházkové trasy.

Vybavenost

recepce, jídelna, WiFi, výtah, parkování u hotelu zdarma.

Ubytování

zcela nové dvojlůžkové a třílůžkové pokoje vybavené sociálním zařízením, TV a balkonem, pokoje orientovány na stranu lázní nebo s výhledem na Nízké Tatry, dětská postýlka na vyžádání zdarma (děti do 6 let), pro rodiny s dětmi k dispozici několik apartmánů (na vyžádání).

Stravování

POLOPENZE - snídaně a večeře ve formě švédských stolů.

Sport a zábava

Pěší turistika, procházky, výlety, hudební vystoupení a tancovačka. Dovolená s muzikou - hudební program: vystoupení kapely Black Band. Změna programu vyhrazena.

Náš názor

wellness pobyt doplněný o hudební vystoupení a výlety do okolí v nádherném prostředí areálu lázní Lúčky v prostředí Chočských vrchů na Slovensku.

Služby (wellness)

Vnější rekreační bazén s teplotou vody 28-33 °C s různými atrakcemi jako jsou vzduchová lehátka, protiproud, vodní číše, podhladinové osvětlení, masážní trysky a chrliče vody. Vnější sedací bazén s léčivou minerální vodou s teplotou 36-38 °C nabízí relax a uvolnění. K dispozici je také vnitřní minerální bazén s léčivou vodou s teplotou 33 °C a 35 °C. S bazény je přímo spojený vitální (saunový) svět, jehož součástí je: finská sauna, mentolová sauna, římská koupel s přírodními inhalačními esencemi, Kneippova koupel, tepidárium, turbo sprcha, sprcha - déšť
Procedury a léčebné prostředky: vanové koupele, parafín, peloidy, masáže, elektroléčba, světloléčba, léčebné tělocviky, inhalace a další.

Program zájezdu

Úterý 13.11.2018

 • sraz ve 14:00 v budově železniční stanice Ružomberok, odjezd autobusem do lázní Lúčky, ubytování v lázeňském hotelu Kubo
 • prohlídka lázeňského areálu
 • vstupní lékařská prohlídka
 • volný čas – procedury, termální bazény, večeře
 • uvítací večer s delegátem
Středa 14.11.2018
 • po snídani výlet - Oravský Hrad, prohlídka hradu s místním průvodcem
 • odpoledne volný čas pro procedury, večeře a termální bazény
 • večer hudební vystoupení ve vnitřních prostorách – tancovačka
Čtvrtek 15.11.2018
 • po snídani pro zájemce horská túra nebo procházka s průvodcem v Chočských vrších, ostatní promítání filmu v kinosále
 • odpoledne prostor pro procedury a večeři
 • večer koncert přímo v prostorách venkovních termálních bazénů (podle počasí)
Pátek 16.11.2018
 • po snídani výlet – Vlkolínec (UNESCO), památková rezervace lidové architektury
 • odpoledne prostor pro procedury a termální bazény, večeře
 • závěrečné rozloučení s delegátem a představiteli lázní
Sobota 17.11.2018
 • snídaně a transfer na železniční stanici Ružomberok

Cena za osobu zahrnuje

4x ubytování v lázeňském hotelu Kubo, 4x polopenze formou švédských stolů, 4x za pobyt lékařem předepsaná procedura, 1x za pobyt vstup do solné jeskyně, 1x za pobyt hudební vystoupení ve vnitřních prostorách, 1x za pobyt hudební vystoupení přímo ve venkovním termálním bazénu (dle počasí), 2x za pobyt výlet s průvodcem, transfer z a do železniční stanice Ružomberok, doprovod delegáta CK v rámci celého pobytu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

vstupné na Oravský Hrad (důchodci, děti, studenti cca 3,5 EUR, dospělí cca 7 EUR), vstupné do skanzenu Vlkolínec (cca 2 EUR), dopravu do Ružomberok žel. stanice, pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz). Ceny vstupného jsou orientační a mohou se změnit.

Poznámka

Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko + 2000 Kč/pobyt

Lúčky

Popis destinace

Kúpele Lúčky se nacházejí v krásném horském prostředí Liptova, ve vzdálenosti 16 km od okresního města Ružomberok, ve kterém se nachází rychlíková stanice. Klienti se rádi vracejí, ať už kvůli příjemné rodinné atmosféře, kvalifikovanému personálu, odborné léčbě s dlouholetou tradicí, léčivé minerální vodě a také čistému vzduchu přesycenému vůní jehličnatých lesů. Léčivá voda, která již mnohým klientům vrátila zdraví, pochází ze dvou vrtů a používá se v bazénech i v separátních lázních. Léčí se zde onkologické choroby, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, netuberkulózní onemocnění dýchacích cest, nervové onemocnění, nemoci pohybového ústrojí, ženské nemoci, nemoci z povolání, osteoporóza.

Zajímavosti a informace

Slovensko

 

Vyhledávání