Moskva - letecký eurovíkend

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

Hotel v širším okolí centra Moskvy s velmi dobrou polohou k uvedenému programu 

Poloha

Hotel *** je situován v širším okolí centra města Moskvy s dostupností na místní hromadnou dopravu. 

Vybavení a služby

Recepce, restaurace / jídelna, parkoviště, WiFi. 

Ubytování

Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky; pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV. Možnost zajištění jednolůžkových pokojů.   

Stravování

Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost dokoupení večeře v hotelu (390 Kč/os./1x večeře nebo 990 Kč/3x večeře)

Program

1. den:

Odlet z Prahy do Moskvy, transfer na ubytování. Organizační schůzka s průvodcem, představení časového harmonogramu zájezdu. Dle letového řádu možnost procházky s průvodcem v blízkém okolí hotelu. Nocleh.

2. den:

Návštěva Rudého náměstí a jeho nejznámějších symbolů: Mauzolea V.I.Lenina (za poplatek), vyhlášeného obchodního domu GUM a Chrámu Vasila Blaženého, významného památníku ruské architektury (za poplatek). Pro zájemce návštěva Kremlu, dřívějšího sídla ruských carů a dnešního sídla prezidenta Putina. Prohlídka hlavního Chrámového náměstí (Blagověščěnský chrám s 9 pozlacenými kopulemi, Uspenský chrám - korunovační chrám ruských carů a zároveň náboženské centrum, Archangelský chrám - pohřební chrám moskevských velkoknížat a prvních ruských carů, kde se rovněž nachází také rodová hrobka Rurikovců i prvních Romanovců). Zastávka u zvonu Car Kolokol, největšího zvonu na světě. Zastávka u Carského děla, které rovněž patří k jednomu ze známých symbolů kremelského areálu. Návrat na ubytování, nocleh.

3. den:

V ranních hodinách prohlídka Sergijev Posadu (bývalý Zagorsk) se známým Trojickosergijevským klášterem, který symbolizuje centrum pravoslavných. Nejbohatší mužský klášter v Rusku je vystavěn v typické architektuře se zlatými kopulemi. A areálu kláštera se rovněž nachází studna se svatou vodou. V odpoledních hodinách návštěva světoznámé Treťjakovské galerie, nejslavnějšího moskevského muzea.

Pro zájemce zajištění vstupenek na vystoupení Moskevského státního cirkusu. Návrat na ubytování, nocleh.

4. den:

Snídaně, individuální program. Fakultativně možnost výletu do chrámového komplexu Novoděvičí klášter, největšího moskevského ženského kláštera. Poté prohlídka Novoděvičího hřbitova, kde jsou pohřbeni nejvýznamnější osobnosti Ruska.

Transfer na letiště, let z Moskvy do Prahy.

Doplňující informace

Změna programu vyhrazena. Program může být též upraven dle aktuálního letových řádů. Zájezd je doprovázen česky / slovensky hovořícím delegátem, který podává výklad v autobusu a na lodi. Některé fakultativní výlety se konají jen v případě dostatečného počtu zájemců nebo naopak jsou kapacitně limitovány. Upozornění: místní průvodce a vstupy nejsou zahrnuty v ceně zájezdu.

Poznámka

Minimální obsazenost zájezdu je 25 osob.

Vstupné není zahrnuto v základní ceně zájezdu, orientační výše vstupů bude klientům poskytnuta na vyžádání, příp. v pokynech k zájezdu.

Cena zahrnuje

letenku Praha - Moskva - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 3x ubytování se snídaní, program poznávacího zájezdu, služby zástupce TRAVEL FAMILY.

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
vstupy do památek a fakultativní výlety

Typové pokoje

Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie