Dovolená Kovotour 2018 | Hotel Eden Roc | Řecko, Rhodos

Kovotour plus
Hotel Eden Roc KategorieKategorieKategorieKategorie
Řecko Rhodos
Hotel Eden Roc

Rychlá objednávka

21.8 - 28.8.2018, 8 Dní (út - út) Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Letecky All Inclusive
Odlet - LET 21. srpna 2018 00:00 - Ostrava 00:00 - Rhodos
Návrat - LET 28. srpna 2018 00:00 - Rhodos 00:00 - Ostrava
Ušetříte7.000 Kč
Sleva16%
43.990 Kč 36.990 Kč
Vybavenost
TelevizeSejfKlimatizaceWiFi připojeníFitnessVenkovní bazénBazén se skluzavkami
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Poloha

resort se nachází v oblasti Kalithea, je vzdálen jen 5 km od hlavního města a 15 km od letiště. Díky své báječné poloze přímo vybízí ke každodenním procházkám ve starém městě Rhodos.

Vybavenost

recepce, trezor na recepci (za poplatek), restaurace, 2 venkovní bazény se slanou vodou včetně olympijského bazénu, dále bazén s oddělenou částí pro děti - skluzavky, venkovní, bar, fitness.

Ubytování

nově zařízené klimatizované (15.06.-15.09.) dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky, jsou umístěny v hlavní budově, vlastní soc. zařízení, fén, lednička, kosmetika, TV, WiFi (zdarma). Možnost ubytování ve dvoulůžkových bungalovech s možností až dvou přistýlek s terasou.

Stravování

ALL INCLUSIVE - stravování formou bohatých švédských stolů se zaměřením na řeckou kuchyni. V ceně pobytu možnost stravování v a la carte restauracích v rámci komplexu. Za příplatek možnost ULTRA ALL INCLUSIVE.

Pláž

resort se nachází přímo na písečně-oblázkové pláži, vstup do moře pozvolný, plážový servis (zdarma).

Sport a zábava

mezinárodní animační tým, který organizuje bohatý celodenní animační program. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Náš názor

luxusní resort, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Cena za osobu zahrnuje

7x ubytování, 7x uvedenou stravu, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje

Pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena povinná pobytová taxa, platí klient na místě po nástupu na ubytování. Orientační cena cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.

Poznámka

Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +23 990 Kč/týden, příplatek za bungalow 2+2 s výhledem na park +12 990 Kč/týden, příplatek za suite 2+2 u bazénu +27 990 Kč/týden, příplatek za ultra all inclusive +5 490 Kč/os, pobytová taxa na místě cca 3 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.

Rhodos

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Popis destinace

Rhodos je nazýván „Ostrovem věčného Slunce“ či „Ostrovem Růží“. Je největším ostrovem souostroví Dodekanesos a čtvrtým největším ostrovem Řecka ležícím necelých 20 km od Turecka. Ostrov věčného slunce je lemován 220 km dlouhým pobřežím s půvabnými, několik kilometrů dlouhými, oblázkovými a písčitými plážemi. Východní pobřeží je omýváno klidným Středozemním mořem a najdete zde mnoho turistických letovisek s písčitými i oblázkovými plážemi. Západní pobřeží se svými spíše oblázkovými plážemi je omýváno Egejským mořem a jeho větrnější povahu ocení zejména milovníci vodních sportů a surfování. Rhodos je také ojedinělým místem s mnohými historickými památkami a díky tomu je vyhlášen organizací UNE SCO za světovou přírodní a kulturní památku. Mezi nejznámější památku ostrova Rhodos patřil šestý div světa tzv. „KOLOS RHODSKÝ“. V severní části Rhodu stojí kromě mnoha památek za návštěvu také Údolí motýlů, Sedm pramenů nebo údolí Rodini. Vzduch ostrova je prosycen vůněmi levandule, pinií, olivovníků a na každém kroku se vyskytujících pomerančovníků. Tak neváhejte a vydejte se s KOVO - TOUR PLUS na ostrov, který se vynořil z moře jako dar od samotného Dia a užijte si svou dovolenou snů!

Řecko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Historie destinace

Řecko je právem nazýváno kolébkou civilizace. Před příchodem Řeků bylo centrem vyspělé egejské kultury. Později území osídlili Achájové, Aiolové, Ionové a Dórové. Vrchol řecké kultury nastal v pátém století před Kristem. Později Řecko ovládl Alexandr Veliký, Řím, Turkové. Až povstání v roce 1821-29 vedlo k vytvoření nezávislého novodobého řeckého státu. Za druhé světové války bylo Řecko okupováno Německem, v roce 1946 vypukla občanská válka v níž monarchistické síly porazily komunistické povstalce. V roce 1973 zrušila vojenský junta monarchii - král Konstantinos žije od té doby v exilu.

RHODOS - HLAVNÍ MĚSTO OSTROVA

Večerní prohlídka města začíná na vrchu Monte Smith, odkud je jedinečný výhled na přístavní město Rhodos. Na vrcholku se ve starověku tyčila rhodská antická Akropole s Apollónovým chrámem, chrámem bohyně Athény a unikátním amfiteátrem a stadionem. Do historické části města se dostanete autobusem a přivítá Vás zde proslulý palác Velmistrů, který býval mocenským centrem johanitského rytířského řádu a dnes je symbolem města. Rytířská ulice patří k nejzachovalejším středověkým ulicím na světě. Středověké hradby a zdobené fasády okolních domů vás přesvědčí o tom, že stará část města právem patří ke světovému kulturnímu dědictví UNESCO a zároveň mezi nejkrásnější místa ostrova. Volný čas ve městě můžete využít na nákupy nebo příjemné posezení v místních taverenách.
CENA: 790 Kč/osoba

RHODOS - OKRUH OSTROVEM

Výlet začíná návštěvou typického řeckého městečka Lindos, odkud je nádherný výhled na město a zátoku Sv. Pavla. K dominantní metropoli, která je starší než athénská, můžete vyjít pěšky nebo vyjet na oslíkovi. Výlet pokračuje vnitrozemím ostrova na hrad Monolithos a do typické horské vesničky Sianna, zde můžete ochutnat med a místní alkoholický nápoj - sumu. Další zastávka je ve vesničce Embona, kde poobědváte a seznámíte se s produkty místních vinařů. Výlet je zakončen prohlídkou Údolí motýlů.
CENA: 1.290 Kč/osoba

OSTROV SYMI

Čeká Vás plavba lodí z přístavu Mandraki na Symi, který je přezdíván ostrovem lovců a potápěčů. Leží severozápadně od Rhodu. Symi je skalnatý ostrov, ležící cca 10 km od Turecka. K jeho názvu se váže řecká báje, kdy bůh Glavkos ukradl dceru krále města Iálysu jménem Symi a odjel s ní na ostrov, kterému dal její krásné jméno. Ostrov má velmi bohatou historii, kterou Vám vylíčí náš průvodce. Během výletu se dělají dvě zastávky, první u kláštera Panormitis, který leží v nádherné zátoce na jihu ostrova. V okamžiku, kdy se loď objeví v přístavu, začnou zvony kláštera bouřlivě vítat své návštěvníky. Zhlédnete zde krásně zdobený kostel se zázračnou ikonou archanděla Michaela. Druhá zastávka je v hlavním městě ostrova, kde Vás okouzlí několikapatrové barevné domky s taškovými střechami, rozestavěné podél břehů zátoky, ale i po svazích nahoru až ke středověkému hradnímu návrší. Během prohlídky romantického městečka s úzkými uličkami a kostelíky můžete nakoupit především mořské houby a koření, dá se navštívit rovněž Muzeum mořeplavby. Vyhlášené jsou místní tavereny s rybími specialitami. Vřele doporučujeme.
CENA: 1470 Kč/osoba

Program výletů je orientační, s podrobným programem Vás seznámí delegát na místě. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků. Ceny výletů jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny.

 

Podobné zájezdy

Hotel Rhodian Rose

Hotel Rhodian Rose KategorieKategorieKategorie

út - út 21.8. - 28.8.2018 8 Dní Letecky Snídaně
Last Minute
Ušetříte5.000 Kč
Sleva18%
Vyhledávání