Dovolená Kovotour 2019 | Komplex Ionian Eye | Řecko, Korfu

Kovotour plus
Komplex Ionian Eye KategorieKategorieKategorieKategorie Kategorie
Řecko Messonghi
Komplex Ionian Eye

Rychlá objednávka

10.6 - 17.6.2019, 8 Dní (po - po) Dvoulůžkový pokoj Letecky Bez stravy
Odlet - QS1116 10. června 2019 18:30 - Praha (místo odletu/odjezdu lze změnit v objednávce) 21:40 - Korfu
Návrat - QS1117 17. června 2019 22:25 - Korfu 23:40 - Praha
Ušetříte2.000 Kč
Sleva10%
19.718 Kč 17.718 Kč
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Popis

Letní pobyt v Řecku v přitažlivém letovisku Messongi je ideální volbou pro výletníky, kteří si chtějí užít dovolenou v jihovýchodní části romantického ostrova Korfu. Bydlet budete v moderních apartmánech a pokojích Ionian Eye, cca 22 km od hlavního města Corfu. Dovolená Řecko letecky je vhodná pro rodiny s malými dětmi nebo méně zkušené plavce, kteří ocení pozvolný vstup z tamní pláže do moře. Letní zájezd do Řecka může být spojen s odpočinkem či sportovními aktivitami, včetně vodních sportů. V blízkosti obchod a restaurace, centrum Messonghi cca 2 km.

Vybavenost

Recepce, zahrada, venkovní bazén, dětský bazén, internet.

Ubytování

Pokoje pro 2 osoby, vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout s elektrickým vařičem, se základním vybavením a ledničkou, klimatizace, SAT TV, balkon nebo terasa. Apartmány se 2 ložnicemi, vlastním soc. zařízením, klimatizace, SAT TV, kuchyňský kout s elektrickým vařičem, se základním vybavením a ledničkou, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní ve vybavených kuchyňkách.

Pláž

Pokoje a apartmány se nachází cca 80 m od písečné pláže.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha

areál komplexu Ionian Eye se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova, 450 metrů od centra letoviska Messonghi, asi 22 kilometrů od hlavního města a 300 metrů od oblázkové pláže. Messonghi je oblíbené turistické letovisko, které nabízí mnoho obchodů, taveren, rybích restaurací a najdete zde lékárny i bankomaty a autobusovou zastávku.

Vybavenost

recepce, bar u bazénu, parkoviště, infinity bazén s dřevěnou terasou, lehátka s matracemi, sluneční pohovky, altánky. Slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma).

Ubytování

klimatizovaná dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení, WiFi připojení (zdarma), TV, telefon, trezor i na laptop, lednice, fén, nadstandardně vybavený kuchyňský kout (vařič, topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba).

Hotel neakceptuje děti pod 10 let, proto je vhodný pro klienty hledající klidnou dovolenou. 

Stravování

BEZ STRAVY. Za příplatek možnost SNÍDANĚ.

Pláž

oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky (za poplatek), zapůjčení plážové osušky (zdarma).

Sport a zábava

klienti si mohou užívat vodní sporty na pláži (za poplatek).

Cena za osobu zahrnuje

7x ubytování, 7x bez stravy nebo s uvedenou stravou , letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena povinná pobytová taxa, platí klient na místě po nástupu na ubytování. Orientační cena cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.

Poznámka

příplatek za neobsazené lůžko/jednolůžkový pokoj +7 990 Kč/týden, pobytová taxa na místě cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.
Kapacita na zpětné ověření.

Messonghi

Korfu

Popis destinace

Korfu je smaragdový ostrov, který nabízí mnoho příležitostí jak pro aktivní, tak i pasivní odpočinek. Vyznavači pasivního odpočinku jistě nepohrdnou relaxací na písečných či oblázkových plážích, které se dlouhodobě pyšní svou čistotou. Pláže lemují téměř celé pobřeží, proto si zde přijdou na své i ti, kteří vyhledávají skutečný klid a soukromí. Krásné modré moře je doslova lákadlem pro milovníky vodních sportů  především windsurfingu, vodního lyžování apod. Korfu nabízí rovněž díky průzračnému moři skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění. Při procházkách tímto ostrovem se zajisté setkáte s nezaměnitelnou vůní eukalyptu, cypriše nebo myrty. Při toulkách ostrovem se Vám naskytne příležitost nahlédnout do života tamějších obyvatel, kteří žijí na ostrově tradičním způsobem a kteří se vyznačují přátelskou, pohostinnou a klidnou povahou. 

Řecko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Historie destinace

Řecko je právem nazýváno kolébkou civilizace. Před příchodem Řeků bylo centrem vyspělé egejské kultury. Později území osídlili Achájové, Aiolové, Ionové a Dórové. Vrchol řecké kultury nastal v pátém století před Kristem. Později Řecko ovládl Alexandr Veliký, Řím, Turkové. Až povstání v roce 1821-29 vedlo k vytvoření nezávislého novodobého řeckého státu. Za druhé světové války bylo Řecko okupováno Německem, v roce 1946 vypukla občanská válka v níž monarchistické síly porazily komunistické povstalce. V roce 1973 zrušila vojenský junta monarchii - král Konstantinos žije od té doby v exilu.

PLAVBA NA OSTROVY PAXOS A ANTIPAXOS

lodní výlet
Celodenní výlet na nádherné Jónské ostrovy Paxos a Antipaxos Na palubě velké lodi pro cca 200 osob doplujeme do Gaios, hlavního města ostrova Paxos, který byl zvolen jedním z v dvaceti nejkrásnějších ostrovů světa. Po cestě loď zajíždí do dvou obrovských jeskyní, do které by se vešel snad i Titanik. Okolo desítky malých pláží a strmých útesů loď dopluje k ostrovu Antipaxos, kde budete mít možnost okoupat se v křišťálově čistém moři a zplavat si na nedalekou pláž s tím nejbělejším pískem. Příroda a přírodní krásy, které zde uvidíte, jsou nezapomenutelné a jedinečné.
Cena zahrnuje: dopravu lodí, služby průvodce
Cena: 1008 Kč (dítě 2-12 let 532 Kč )

VELKÝ OKRUH OSTROVEM

lodní výlet
Celodenní výlet za nejvýznamnějšími a nejkrásnějšími místy ostrova Korfu. První navštívíme Achilleon, palác císařovny Sisi (vstupné 5 € není v ceně zájezdu), po ochutnávce místního likéru v rodinné likérce, se přemístíme do Paleokastritse, zde je možná návštěva byzantského kláštera ze 17. stol, koupání na pláži nebo malý výlet loďkou. Přes vesničku Lakones se dostaneme do vesnice Makrades, kde stojí údajně 750 let starý olivovník. A v neposlední řadě následuje prohlídka hlavního města Korfu - Kerkyry. Poznejte krásy celého ostrova pohodlně jízdou v klimatizovaném autokaru a s profesionálním průvodcem.
Cena zahrnuje: dopravu lodí, služby průvodce
Cena: 952 Kč (dítě 2-12 let 476 Kč )

AQUALAND

autokarový výlet
Místní vodní svět je jeden z nejmodernějších v Evropě. Všechny tobogány a skluzavky jsou vyrobené stejnou společností, která konstruovala svěětoznámé parky jako je Universal studios a Disney. K nejzajímavějším atrakcím patří třetí největší vlnový bazén na světě, bláznivá řeka, černá díra, ve které dosahujete rychlost 60 km/h a nebo volný pád, kde padáte rychlostí 80 km/hod. Pro menší návštěvníky je připraveno dobrodružství Karibksého piráta a vodní hrad.
Cena zahrnuje: doprava autokarem, služby průvodce
Cena: 1064 Kč (děti do 12 let 700 Kč)

PLAVBA NA ŘECKOU PEVNINU A K MODRÉ LAGUNĚ

lodní výlet
Hodinová plavba klasickou rybářskou lodí Kaiki s řeckou muzikou k ohromné jeskyni v Mortouse, do které loď pomalu vpluje. Dalším místem, které navštívíme je stará rybářská vesnička na pevnině, Sivota. Možnost nákupů a procházce po pláži. V modré laguně si skočíte do průzračné čisté vody přímo z lodi a vaše chuťové pohárky okusí klasickou řeckou kuchyni se sklenkou dobrého červeného vína.
Cena zahrnuje: dopravu lodí, služby průvodce
Cena z Messongi: 700 Kč (děti 2-12 let 420 Kč)
Cena z Agios George: 896 Kč (děti 2-12 let 476 Kč)

VÝLET DO ALBÁNIE

autokarový, lodní výlet
Celodenní výlet autobusem a trajektem. Z přístavu v Kerkyře se místním trajektem přesuneme do albánského přístavního města Svatá Saranda, kde máte dvě možnosti. Tou první je celodenní pobyt ve městě. Svatá Saranda je moderní město s obchody a velkou promenádou s oblázkovými plážemi, lemovanými palmami. Druhá možnost je výlet do 20 km vzdáleného Butrinti. V roce 1997 bylo toto město zahrnuto do světového dědictví UNESCO.
Cena zahrnuje: dopravu autokarem a lodí kromě přístavního poplatku, 1x stravu po dobu výletu, služby průvodce
Cena: 1120 Kč (děti 2-12 let 560 Kč), v ceně není zahrnut přístavní poplatek 280 Kč a výlet do Butrinti 644 Kč (děti 2-12 let 322 Kč)

NÁKUPY V KERKYŘE S LODÍ KALYPSO STAR

autokarový, lodní výlet
Půldenní výlet autobusem do hlavního města Kerkyry zahrnující hodinovou plavbu na palubě speciálně zkonstruované lodi Kalypso star s proskleným dnem. Objevíte podmořský svět iónského moře a zabavíte se na show cvičených lachtanů. Zbývající čas (3 hodiny) v Kerkyře můžete využít k procházkám úzkými starobylými uličkami postavenými v benátském stylu. Významné památky: Stará a Nová pevnost, ulice Liston, palác svatého Jiří a Michaela a kostel svatého Spyridona.
Cena zahrnuje: autokarovou, lodní dopravu, služby průvodce
Cena: 784 Kč (děti 2-12 let let 448 Kč)

ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ NA KOLE - JEZERO KORISSION, PRASSOUDI NEBO ISSOS PLÁŽ

výlet na kole
Odjezd na kole od hotelu. Na jižní straně ostrova Korfu na Vás čeká nekonečně dlouhá a nádherná pláž se zlatým pískem a křišťálově čistou vodou. Pláž, díky své poloze, na větrné straně je oblíbenou a vyhledávanou vyznavači adrenalinových sportů, jako je windsurfing a kitesurfing. Nedaleko se nachází mokřadla, známá jako jezero Korission.
Cena zahrnuje: služby průvodce
Cena: 700 Kč (děti 2-12 let 364 Kč)

Program výletů je orientační, s podrobným programem Vás seznámí zástupce CK na místě. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků. Ceny výletů jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny. Tyto výlety si můžete zakoupit již v České republice u našich autorizovaných smluvních prodejců.

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Vyhledávání