Dovolená Kovotour 2019 | Hotel Mega | Řecko, Korfu

Kovotour plus
Hotel Mega KategorieKategorieKategorie
Řecko Ipsos
Hotel Mega

Rychlá objednávka

29.7 - 5.8.2019, 8 Dní (po - po) Dvoulůžkový pokoj Letecky Polopenze
Odlet - QS1316 29. července 2019 17:45 - Ostrava (místo odletu/odjezdu lze změnit v objednávce) 20:55 - Korfu
Návrat - QS1317 5. srpna 2019 21:45 - Korfu 22:50 - Ostrava
Ušetříte3.110 Kč
Sleva15%
20.890 Kč 17.780 Kč
Vybavenost
TelevizeSejfKlimatizaceWiFi připojeníVenkovní bazén
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Poloha

rodinný hotel se nachází ve známém letovisku Ipsos na východním pobřeží ostrova Korfu. Okolní zelené kopce porostlé olivovníky a křišťálově čisté moře jemně dotvářejí unikátní středomořskou atmosféru tohoto letoviska. Ipsos je vzdáleno 25 km od letiště Korfu (Kerkyra).

Vybavenost

recepce, trezor (za poplatek), restaurace / pizzerie / taverna s venkovním posezením, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), WiFi ve veřejných prostorách hotelu (zdarma). Recepce zprostředkovává pro zájemce pronájem lodí.

Ubytování

příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, LCD SAT TV, telefon, lednička, klimatizace (za poplatek).

Stravování

POLOPENZE - snídaně formou švédských stolů a servírované večeře.

Pláž

písečná pláž s příměsí oblázků „ The Golden Mile“ pyšnící se oceněním modré vlajky EU za kvalitu přímo u hotelu, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).

Sport a zábava

nabídka vodních sportů a aktivit na pláži (za poplatek), možnost pronájmu lodí zprostředkovávaná recepcí hotelu, 1x týdně živá hudba (v období 15.7.-20.8.).

Náš názor

oblíbené letovisko Ipsos je vhodné pro klienty všech věkových kategorií.

Cena za osobu zahrnuje

7x ubytování, 7x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena povinná pobytová taxa, platí klient na místě po nástupu na ubytování. Orientační cena cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.

Poznámka

příplatek za neobsazené lůžko/jednolůžkový pokoj +7 990 Kč/týden, pobytová taxa na místě cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.
Kapacita na zpětné ověření.

Ipsos

Korfu

Popis destinace

Korfu je smaragdový ostrov, který nabízí mnoho příležitostí jak pro aktivní, tak i pasivní odpočinek. Vyznavači pasivního odpočinku jistě nepohrdnou relaxací na písečných či oblázkových plážích, které se dlouhodobě pyšní svou čistotou. Pláže lemují téměř celé pobřeží, proto si zde přijdou na své i ti, kteří vyhledávají skutečný klid a soukromí. Krásné modré moře je doslova lákadlem pro milovníky vodních sportů  především windsurfingu, vodního lyžování apod. Korfu nabízí rovněž díky průzračnému moři skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění. Při procházkách tímto ostrovem se zajisté setkáte s nezaměnitelnou vůní eukalyptu, cypriše nebo myrty. Při toulkách ostrovem se Vám naskytne příležitost nahlédnout do života tamějších obyvatel, kteří žijí na ostrově tradičním způsobem a kteří se vyznačují přátelskou, pohostinnou a klidnou povahou. 

Řecko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Historie destinace

Řecko je právem nazýváno kolébkou civilizace. Před příchodem Řeků bylo centrem vyspělé egejské kultury. Později území osídlili Achájové, Aiolové, Ionové a Dórové. Vrchol řecké kultury nastal v pátém století před Kristem. Později Řecko ovládl Alexandr Veliký, Řím, Turkové. Až povstání v roce 1821-29 vedlo k vytvoření nezávislého novodobého řeckého státu. Za druhé světové války bylo Řecko okupováno Německem, v roce 1946 vypukla občanská válka v níž monarchistické síly porazily komunistické povstalce. V roce 1973 zrušila vojenský junta monarchii - král Konstantinos žije od té doby v exilu.

PLAVBA NA OSTROVY PAXOS A ANTIPAXOS

lodní výlet
Celodenní výlet na nádherné Jónské ostrovy Paxos a Antipaxos Na palubě velké lodi pro cca 200 osob doplujeme do Gaios, hlavního města ostrova Paxos, který byl zvolen jedním z v dvaceti nejkrásnějších ostrovů světa. Po cestě loď zajíždí do dvou obrovských jeskyní, do které by se vešel snad i Titanik. Okolo desítky malých pláží a strmých útesů loď dopluje k ostrovu Antipaxos, kde budete mít možnost okoupat se v křišťálově čistém moři a zplavat si na nedalekou pláž s tím nejbělejším pískem. Příroda a přírodní krásy, které zde uvidíte, jsou nezapomenutelné a jedinečné.
Cena zahrnuje: dopravu lodí, služby průvodce
Cena: 1008 Kč (dítě 2-12 let 532 Kč )

VELKÝ OKRUH OSTROVEM

lodní výlet
Celodenní výlet za nejvýznamnějšími a nejkrásnějšími místy ostrova Korfu. První navštívíme Achilleon, palác císařovny Sisi (vstupné 5 € není v ceně zájezdu), po ochutnávce místního likéru v rodinné likérce, se přemístíme do Paleokastritse, zde je možná návštěva byzantského kláštera ze 17. stol, koupání na pláži nebo malý výlet loďkou. Přes vesničku Lakones se dostaneme do vesnice Makrades, kde stojí údajně 750 let starý olivovník. A v neposlední řadě následuje prohlídka hlavního města Korfu - Kerkyry. Poznejte krásy celého ostrova pohodlně jízdou v klimatizovaném autokaru a s profesionálním průvodcem.
Cena zahrnuje: dopravu lodí, služby průvodce
Cena: 952 Kč (dítě 2-12 let 476 Kč )

AQUALAND

autokarový výlet
Místní vodní svět je jeden z nejmodernějších v Evropě. Všechny tobogány a skluzavky jsou vyrobené stejnou společností, která konstruovala svěětoznámé parky jako je Universal studios a Disney. K nejzajímavějším atrakcím patří třetí největší vlnový bazén na světě, bláznivá řeka, černá díra, ve které dosahujete rychlost 60 km/h a nebo volný pád, kde padáte rychlostí 80 km/hod. Pro menší návštěvníky je připraveno dobrodružství Karibksého piráta a vodní hrad.
Cena zahrnuje: doprava autokarem, služby průvodce
Cena: 1064 Kč (děti do 12 let 700 Kč)

PLAVBA NA ŘECKOU PEVNINU A K MODRÉ LAGUNĚ

lodní výlet
Hodinová plavba klasickou rybářskou lodí Kaiki s řeckou muzikou k ohromné jeskyni v Mortouse, do které loď pomalu vpluje. Dalším místem, které navštívíme je stará rybářská vesnička na pevnině, Sivota. Možnost nákupů a procházce po pláži. V modré laguně si skočíte do průzračné čisté vody přímo z lodi a vaše chuťové pohárky okusí klasickou řeckou kuchyni se sklenkou dobrého červeného vína.
Cena zahrnuje: dopravu lodí, služby průvodce
Cena z Messongi: 700 Kč (děti 2-12 let 420 Kč)
Cena z Agios George: 896 Kč (děti 2-12 let 476 Kč)

VÝLET DO ALBÁNIE

autokarový, lodní výlet
Celodenní výlet autobusem a trajektem. Z přístavu v Kerkyře se místním trajektem přesuneme do albánského přístavního města Svatá Saranda, kde máte dvě možnosti. Tou první je celodenní pobyt ve městě. Svatá Saranda je moderní město s obchody a velkou promenádou s oblázkovými plážemi, lemovanými palmami. Druhá možnost je výlet do 20 km vzdáleného Butrinti. V roce 1997 bylo toto město zahrnuto do světového dědictví UNESCO.
Cena zahrnuje: dopravu autokarem a lodí kromě přístavního poplatku, 1x stravu po dobu výletu, služby průvodce
Cena: 1120 Kč (děti 2-12 let 560 Kč), v ceně není zahrnut přístavní poplatek 280 Kč a výlet do Butrinti 644 Kč (děti 2-12 let 322 Kč)

NÁKUPY V KERKYŘE S LODÍ KALYPSO STAR

autokarový, lodní výlet
Půldenní výlet autobusem do hlavního města Kerkyry zahrnující hodinovou plavbu na palubě speciálně zkonstruované lodi Kalypso star s proskleným dnem. Objevíte podmořský svět iónského moře a zabavíte se na show cvičených lachtanů. Zbývající čas (3 hodiny) v Kerkyře můžete využít k procházkám úzkými starobylými uličkami postavenými v benátském stylu. Významné památky: Stará a Nová pevnost, ulice Liston, palác svatého Jiří a Michaela a kostel svatého Spyridona.
Cena zahrnuje: autokarovou, lodní dopravu, služby průvodce
Cena: 784 Kč (děti 2-12 let let 448 Kč)

ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ NA KOLE - JEZERO KORISSION, PRASSOUDI NEBO ISSOS PLÁŽ

výlet na kole
Odjezd na kole od hotelu. Na jižní straně ostrova Korfu na Vás čeká nekonečně dlouhá a nádherná pláž se zlatým pískem a křišťálově čistou vodou. Pláž, díky své poloze, na větrné straně je oblíbenou a vyhledávanou vyznavači adrenalinových sportů, jako je windsurfing a kitesurfing. Nedaleko se nachází mokřadla, známá jako jezero Korission.
Cena zahrnuje: služby průvodce
Cena: 700 Kč (děti 2-12 let 364 Kč)

Program výletů je orientační, s podrobným programem Vás seznámí zástupce CK na místě. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků. Ceny výletů jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny. Tyto výlety si můžete zakoupit již v České republice u našich autorizovaných smluvních prodejců.

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Vyhledávání