Recenze Turecko - Novinky CS | Kovotour.cz

Kovotour plus
Volejte Call Centrum
14 001
Cena hovoru dle ceníku vašeho operátora.
Po-Pá 8.00-21.00
So-Ne 9.00-21.00

Recenze Turecko

turecko-kovotour-plus

TURECKO - 2015

Dobrý den,
rádi bychom Vám pochválil pobytový zájezd v Turecku Side, hotelový komplex Adora Beach, který jsme absolvovali v polovině měsíce července tohoto roku. Byli jsme spokojeni s ideální polohou komplexu v těsné blízkosti moře, s pěkným ubytováním, chutnou rozmanitou stravou, příjemným usměvavý personálem. Velkou pochvalu si zaslouží animátora slečna Jitka Pastyříková, která pro hosty připravovala denně různé aktivity jak pro děti tak i pro dospělé ( beach volejbal, aqua aerobik, přehazovaná, kurz sebeobrany, petangue, kurz salzy, diskotéka... ). Díky rozmanitosti aktivit se vždy účastnili mnozí z hostů a všichni si to užívali. Slečna Jitka byla stále usměvavá, milá s ochotná. Celkově jsme byli s pobytem velmi spokojeni, řádu se budeme vracet.

S pozdravem Yvona V. a Luboš Č.


Dobrý den,
Dovolenou jsme trávili v počtu 4 kamarádek na letovisku v Turecku – Adora Beach-KIZILOT, kde jsme byli mile překvapeni už po příjezdu na místo samotné. Úžasné prostředí, milý a ochotný personál, pěkné ubytování, strava vyhovující, každý si našel to své… Chceme tímto poděkovat ještě jednou hlavně animátorce slečně Jitce Pastyříkové, protože s tímto přístupem jsme se ještě nikdy nikde nesetkali. Byla v jednom kole, věnovala se snad všem druhům sportu a zábavy nejen pro nás dospělé, ale i pro děti. Byla moc milá a ochotná a zažili jsme díky ní spoustu aktivit a legrace. Rovněž naše delegátka paní Dominika byla úžasná na výletě, který jsme s ní absolvovali, její kultivovaný projev, velmi příjemný a srozumitelný hlas se nám rovněž moc líbil, navíc bylo příjemné, že s námi byla i na letišti až po odbavení, takže jsme věděli, že jsme v dobrých rukou, kdyby se něco přihodilo. Tato dovolená zaslouží jedničku s hvězdičkou, nemělo to chybu a proto moc děkujeme a budeme doporučovat tuto lokalitu svému okolí a rády se tam ještě někdy v budoucnu vrátíme.

Zdenka P. + 3 další kamarádky


TURECKO - 2014

Dobrý den,
v červnu 2014 jsme s Vaší CK byli na dovolené v Turecku, Turecká riviera, Side, hotel Adora Beach.
Naše spokojenost byla po všech stránkách, včetně delegáta Tomáše a animátorky Moniky.
Vřele doporučujeme všem, kteří s Vaší CK budou cestovat do Turecka a touží po hezké a klidné dovolené.

Za pěkné zážitky Vam děkují,
manželé W. z Olomouce.


TURECKO - 2013

Vážení zaměstnanci CK Kovotour plus,
touto cestou bychom chtěli poděkovat delegátu Vojtěchovi Nekvindovi, se kterým jsme trávili letošní srpnovou dovolenou v turecké Alanyi (5. 9.- 12. 9). Za prvé je na místě podotknout, že jako delegát byl opravdu neuvěřitelně ochotný, obětavý a vstřícný. Kdykoli byl ochotný přijet na hotel, pomoci, zařídit a domluvit spousta věcí, a co víc, vždy s úsměvem a v dobré náladě. Takových delegátů na svém místě by mělo být opravdu více. A za druhé je nutné zmínit nepříjemnou událost, která se nám přihodila a zmíněný delegát nám ji pomohl vyřešit. Tak tedy: v lobby salónku na hotelu Konakli Nergis jsme zapomněli čtečku Amazon Kindle Paperwhite, ale zjistili jsme to až na letišti, ihned jsme tedy kontaktovali delegáta, který všechno zařídil a dokázal téměř neuvěřitelné. Čtečku nejen dohledal, ale ještě nás několikrát telefonicky kontaktoval a čtečku na vlastní náklady zaslal majiteli, tedy nám, z pět. Takový delegát se jen tak nevidí. Opravdu si jej vážíme a alespoň touto cestou pokorně děkujeme za ušetřené starosti.

S velkým díkem Vojtěchovi Nikola Antonyová a Lukáš Vobejda.


Vážená paní Mořkovská,
Obracím se na Vás jako na vedoucí obchodního oddělení. Chtěla bych vyjádřit své poděkování za krásné chvíle, které jsem mohla strávit v Turecku ( Hotel Adora Beach ) od 11. do 18. 9. tohoto roku díky Vaší nabídce v rámci last minute. Přesto, že trávím každoročně dovolenou v Chorvatsku, byla jsem velmi příjemně překvapena. Ať už se jednalo o hezké a čisté ubytování 30 metrů od moře nebo stravování all-inclusive, včetně vynikajících služeb veškerého personálu, který se snažil vždy s dobrou náladou uspokojit všechna přání klientů.
Také bych chtěla vyzvednout práci animátorky slečny Mikoláškové, která, ač neměla velké možnosti, obětavě se věnovala všem jednotlivcům a starala se o jejich zábavu. K tomu všemu přidejme krásné počasí a teplé moře a já mám od září novou lásku - Turecko.
Ale aby to nebyly jen samé superlativy, snad jediným nedostatkem byl malý počet venkovních stolů a židlí ( takřka žádných ) k večernímu posezení.
Ještě jednou děkuji a doufám, že se do Turecka budu moci vrátit, co nejdříve.

S pozdravem
Šárka Lhotská


S kamarádkou jsme strávily v termínu od 7.8. do 14.8. 2013 dovolenou v klubovém zařízení Cestovní kanceláře Kovotour,
a to v tureckém letovisku Adora Beach.
Dovolená to byla velmi příjemná, jelikož se jednalo o menší zařízení s chatkami v klidném prostředí, umístěnými přímo u moře.
Personál byl velmi přátelský a ochotný, chatky s dobře fungující klimatizací čisté a prakticky vybavené. Se stravou jsme byly také spokojené.

Pobyt doporučujeme všem, kdo hledají klidnou a pohodovou dovolenou!Vážená Silvie Novotná,
včera jsme se vrátili z naší dovolené na Adora Beach - Pobyty pro seniory na Turecké riviéře a musím Vám ihned poděkovat. Dovolená proběhla přesně podle našich představ a požadavků. Vše - ubytování, stravování, moře, služby personálu, přístup majitele hotelu a také starost Vašeho delegáta Tomase (alias Tomáše) o nás , dokonce i počasí , zkrátka vše bylo výborné. Nemáme , co bychom vytkli, jen Vám přejeme mnoho takto spokojených klientů.
Už se těšíme s Vaší CK na zářijový pobyt Černé Hoře.

Hezký den a úsměvy na tvářích...
přeje Mgr.Zdenka Važanová a Miroslav Kozák


Dobrý den,
navštívili jsme hotel Adora Beach a musíme jen chválit. Skvělá obsluha, personál milý, ochotný, vždy usměvavý. Místní delegát Tomáš Vencl si zaslouží velkou pochvalu, staral se o nás výtečně, ve všem nám vyšel vstříc. Rozhodly jsme se, že příští rok přijedeme zase na stejné místo. Doufáme, že pan Tomáš nás zase přivítá a bude se na nás těšit:-).
3 ztracené důchodkyně z Moravy ho tímto srdečně zdraví.

S pozdravem
Stanislava Bumbalíková


TURECKO - 2012


Dobrý den,
včera jsem se vrátila z dovolené z Turecka, Konakli, hotel Nergis. Chtěla jste zpětnou odezvu na hotel.
S radostí musím konstatovat, že obrázky nelhaly. Hotel je opravdu pěkný a čistý. Zaměstnanci, včetně vedení hotelu, jsou velmi ochotní a milí. Musím také pochválit delegáta Tomáše Vencla. Tak aktivního, ochotného a komunikativního gelegáta jsem ještě nepotkala. Řešil s přehledem a okamžitě veškeré problémy, které nastaly. Schůzky s delegátem nebyly formalitou. Organizační zajištění bylo naprosto bezchybné. Jsem ráda, že jsem cestovala s Vaší cestovní kanceláří.

Hezký den přeje
Alica Kopecká


Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat a pochválit vaši cestovní kancelář.
Otec zařidil rodinnou dovolenou v Turecku v Alaniy a jelo nás celkem 12.
Hotel Bone Club SVS je užasný, služby perfektní, jídlo a pití super, dětem i nám se moc libilo.
Pláž čistá a upravená. Moc mě potěšilo, že jsem měla v hotelu postýlku pro syna nachystanou.
Dovolenou jsme si užili všichni a určitě Turecko navštivíme znova.
termín od 5.6 - 12.6 super, teplé moře a slunce hřálo každý den víc a víc.

Děkuji za celou naší rodinu Charvátová Leona


Po návštěvě v Adora Beach,
v době od 31.7.2012 do 7.8.2012, jsme byli maximálně spokojeni s vybavením a čistotou pokojů. Naše pokoje měly číslo 22 a 24. Každý den bylo čisté ložní prádlo a ručníky, klimatizace, satelit a wi-fi plně funkční, kód sdělí na recepci. Obsluha příjemná, usměvavá, ochotná a vstřícná, v kteroukoliv dobu. Přístup na pláž a k bazénu blízko, vše stále po ruce. Výhodou lehátka a slunečníky v ceně. Na čisté a teplé moře krásný výhled, v měsíci červenec a srpen možno vidět i delfíny. Kamínková pláž je výborná na masáž nohou a masáže celého těla, přímo na pláži poskytuje hodný manažer hotelu Erkan do 15 minut zdarma. Je to ideální prostředí pro rodiny s dětmi, které chtějí relax a klidnou pláž. Doporučuji all inclusive, zdarma pití, vodka, raki, gin, pivo – Marmara (asi jako naše 10° pivo). Maximálně spokojeni s kuchyní. Na naše zvyky tu možná můžeme jen vytknout trochu míň masa. V této zemi vepřové nečekejte. Stále se s kuchyní zlepšují a snaží se vyhovět našim požadavkům. S barem a barmany plně spokojeni. Přes cestovní kancelář Kovotour Plus, která to zprostředkovává, nebyl žádný problém, komunikační ani finanční, co bylo smluveno, bylo zajištěno. Kovotour Plus a místní cestovka Cistrus Tour, spolu navzájem výborně spolupracují a zajištují a zajišťují výlety po okolí – výlety doporučujeme. Domů se nám nechce, ale už teď víme, že se sem rádi vrátíme.

S pozdravem severomoraváci z Jablunkova, Bohumína a Stříleže u Českého Těšína
Miroslav Kaleta
Dagmar Čmielová
Jana Viciaňová
Dušan Viciaň


Hotel Adora Beach je romantické místo
vhodné pro mladé i staré páry, ale i pro rodiny s dětmi. V sezóně kdy jsme tu byli, bylo nádherné počasí, moře i bazén jsme si užili do sytosti, i když jsme se moc neosvěžili. Personál hotelu by jsme hodnotili velmi kladně, ve všem nám vyšli vstříc i přes jazykové bariéry. S některými jsme se i po pár dnech rukama i nohama domluvili i česky. Co se týče ubytování, prvotní šok předčil naše očekávání, labutě na posteli opravdu byli! Jídelníček byl zajímavý, moc masa jsme neměli, avšak i tak nám chutnalo. I když prasátko chybělo. Grilované maso i ryby s vlastní výrobou chlebové placky bylo super! A alkohol, ten tekl proudem. Pivo, gin, vodka, raki, víno, všechno nám chutnalo. A personál hotelu byl tak hodný a varoval nás. K tomu nám hrála každý den hudba, sice stále dokola ty samé songy, ale v poho… Pláž je místy oblázková až písečná, dají se zde spatřit želvy i delfíni, ale to musí být štěstí. Moře je krásně průzračné, jen kdyby někdy vlny nepřinesli igelity a jiné smetí. A západ slunce je nezapomenutelný! A abychom nezapomněli na našeho delegáta Tomáše, naše přání a připomínky trpělivě vyslyšel a do puntíku splnil. I to, co neslíbil. Byli jsme na výletě na Pomukkale, které je úchvatné! Další výlet lodí na soutok moře s řekou byl úžasný, možnost vykoupat se v moři i v řece, která doopravdy osvěží. Pochvala: Malé místo, málo lidí, každý má své lehátko, žádné handrkování, personál má na každého extra čas. Zlepšení: mělo by se více dbát na údržbu pláže, v jídelníčku by mělo být více na výběr jídel...
Naše dojmy byly zprvu rozpačité, ale ve finále se nám domů moc nechce, ještě bychom pobyli. Děkujeme za nádhernou dovolenou s mnoha zážitky a přejeme hotelu a personálu Adora Beach, ať se jim vede a ať je dále navštěvují turisté z celého světa…

Monika a Honza ze Staré Paky


Zdravíme Kovotour,
chtěli bychom poděkovat za příjemně strávenou dovolenou-sedmou v pořadí s Kovotourem.Letos to bylo Turecko -hotel Drita,vše na jedničku ubytování,strava,servis na pláži,personál velmi ochotný. Velký dík i delegátovi Vojtovi,jeho ochota a užitečné informace o Turecku na jedničku.Určitě i pochválit přístup paní Novosadové k spokojenosti klientů. Určitě i příští rok zůstaneme věrní jistotě a tou Kovotour je!!!!

rodina Dziaková


Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat a pochválit vaši cestovní kancelář. Otec zařídil rodinnou dovolenou v Turecku v Alaniy a jelo nás celkem 12. Hotel Bone Club SVS je užasný, služby perfektní, jídlo a pití super, dětem i nám se moc líbilo. Pláž čistá a upravená. Moc mě potěšilo, že jsem měla v hotelu postýlku pro syna nachystanou. Dovolenou jsme si užili všichni a určitě Turecko navštívíme znova. termín od 5.6 - 12.6 super, teplé moře a slunce hřálo každý den víc a víc.

Děkuji za celou naší rodinu Charvátová LeonaTURECKO - 2011


Dobrý den,
sice se zpožděním, ale stále v mysli na zaslání velkého poděkování p. J. Šimíkovi, který působil jako delegát v Alanyi od Vaší společnosti. Byla jsem tam již po osmé na dovolené v termínu od 16. – 27.9. – hotel Kleopatra Life a musím konstatovat, že od přivitání na letišti v Antalyi a po celou dobu mé dovolené poskytoval všem klientům pomoc, radu, potřebné a vyčerpávající informace, vše řešil ihned bez problémů k plné spokojenosti klientů. Já sama jsem od něj nic nepotřebovala, ale z doslechu jiných hostí jsme slyšela chválu, uznání, vstřícné jednání, které bylo vždy doplněno milým úsměvem. Mohu jen konstatovat, že jsem se za tu dobu co jezdím do Turecka, setkala se dvěma dobrými delegáty, ale p. Šimík je na prvním místě ! Proto mu patří za všechny klienty velké Děkuji, snad se s ním potkáme i v jiné destinaci od Vaší cestovní kanceláře
Pěkný den

Dobrý den,

v pátek 16. 9. 2011 jsme se s manželem vrátili z dovolené v Turecku v Alanyi, kterou jsem vyhrála 6. 6. 2011 v soutěži radia Čas a cestovní kanceláře Kovotour plus.

Musím Vám touto cestou za výhru hrozně moc poděkovat, vše probíhalo bez jediné chybičky od nástupu do letadla v Mošnově až zase po vystoupení z letadla v Mošnově.

Byli jsme ubytováni v Hotelu Mesut asi 50 m od pláže s nádherným výhledem ze střešní restaurace, hotel je sice již staršího data a potřeboval by nějaké oživení, ale jinak vše, vč. klimatizace na pokoji (ta byla potřeba, protože teploty se pohybovaly hodně vysoko) fungovalo tak, jak se patří. Personál byl velmi milý a vstřícný, pořádek každodenně udržovaný, jídla i pití byl dostatek. Celkový výborný dojem ze všeho kolem ještě umocňoval skvělý delegát CK Kovotour Jaroslav Šimek svým velice příjemným vystupováním, skvělým přehledem nejen o Turecku, pozitivní náladou a ochotou vyřešit vše co by bylo potřeba.

Ještě jednou opravdu za všechno moc děkujeme, z energie nabyté ze skvělých zážitků, stejně tak jako z úžasného moře, pláže a sluníčka budeme dlouho čerpat.

Vaši spokojení zákazníci, Karin a Martin Vozňákovi

Dobrý den,

Srdečně Vás zdravíme v červenci jsem s Vámi navštívili hotel Cleopatra Live, který se nachází v Alanyi v Turecku.

S touto dovolenou jsem byli více než spokojeni. Dovolenou jsem si koupili na poslední chvíli přes jejich webové stránky a vůbec toho nelitujeme.

Hotel je krásný, pokoje i recepce odpovídalo popisu 3+* hotelu. Pláž se nachází přímo u hotelu.

Strava all inclusive byla pestrá, odpovídala tomu, co jsme očekávali, jídlo bylo chutné. S dovolenou jsem byli spokojeni.

Příští rok se znovu rádi využijeme Vašich služeb. Ostatním vřele doporučujeme.

S pozdravem Tereza

Dobrý den,
v červenci 2010 jsem s cestovní kanceláří Kovotour Plus navštívila hotel Grand Zaman, který se nachází v Alanyi v Turecku.

S touto dovolenou jsem byla více než spokojená. Dovolenou jsem si koupila na poslední chvíli přes Vaše webové stránky a vůbec toho nelituji.

Hotel je krásný, nově zrekonstruovaný, večer modře nasvícený. Ubytování odpovídalo 4* hotelu. Pláž se nachází přímo u hotelu a je to jedna z nejkrásnějších v Turecku, byla čistá a voda nádherně průzračná a teplá. Uvedených 50 m CK odpovídá, původně jsme se toho obávali, však to všichni známe, jak to někdy bývá. Naštěstí jsme nikam daleko na pláž chodit nemuseli a mohli jsme využívat celý den náš All inclusive program. V Turecku je docela draho, takže all inclusive byla dobrá volba. Strava byla pestrá, odpovídala tomu, co jsme očekávali, každý si mohl vybrat. Mimo jiné podávali množství zeleniny, ovoce, salátů a výborných zákusků.

S dovolenou jsem byla spokojená, příští rok se znovu obrátím na cestovní kancelář Kovotour Plus. Popravdě kvalita předčila cenu. Určitě doporučuji.

S pozdravem Lenka

24.06.2009, Havířov
Vážená a milá paní ředitelko Bohdanko. Velmi Vám děkujeme za krásný a nezapomenutelný zážitek, který jsme s manželem prožili při příjezdu na dovolenou do Turecka - Side - hotel Artemis. Na stole nádherná velká kytice, mísa s ovocem a malá lahvička vína.

Krásný pokoj nazdoben. Na posteli kytičky. Kdo mohl vědět, že máem výročí zlaté svatby? Vůbec jsme to s manželem nechápali. To překvapení a dojetí, které jsme měli. Nakonec jsme zjistili a vypátrali, že jedině vy paní ředitelko Bohdanko máte na tom největší zásluhu s delegátkou Martinou.
Martina a Antonín Kaňokovi


Dobrý den,
Vážená paní ředitelko, společně s manželkou jsme začátkem července (od 26.06. do 07.07.2008) strávili velice příjemnou dovolenou s Vaší cestovní kanceláří v Turecku, v malebném historickém městě Side. Tato dovolená byla současně naší svatební cestou, kterou jsme řešili na poslední chvíli. V minulosti jsme již využili služeb celé řady cestovních kanceláří i zvučných jmen a zavedených firem, o to víc jsme byli příjemně překvapeni poskytnutými službami Vaší cestovní kanceláře a vysoce profesionálním přístupem Vaší delegátky paní Ivony Černohausové - Bardak. Tato milá dáma se nám věnovala i nad rámec svých nemalých pracovních povinností. Získala si nás svou ohleduplností, snahou poskytnout nám vyčerpávající informace a i tím jak s nadhledem dokázala řešit situace s některými problematickými a nespokojenými klienty. I jejím prostřednictvím Vám vděčíme za opravdu hezky strávenou dovolenou.

Současně se Vám musíme omluvit za zpoždění našeho poděkování, neboť po návratu z dovolené do všedního života nás zcela pohltily naše nemalé pracovní povinnosti. A tak se snažíme v tuto adventní dobu, splatit svůj dluh, který cítíme a chceme Vám vyjádřit své díky za Vaše skvělé služby. Zároveň Vám přejeme příjemné prožití svátků vánočních a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce 2009.

Cestovní kanceláři KOVOTOUR PLUS pak přejeme další úspěšnou sezónu a spoustu spokojených klientů.
Se srdečným pozdravem
Martina a Antonín Kaňokovi
Šárka Jandová, ředitelka společnosti ORANGE travel, s.r.o.


Dobrý den,
Děkuji Vám za mé příbuzné, kterým jsem vybrala zájezd od Vaší cestovní kanceláře, byli moc spokojeni. Měli hotel 4* Panorama s all inclusive v Turecku.
Lenka Lettlová


Dobrý den,
omlouvám se, ale nemohla jsem si pomoct. Musím pochválit Vaši delegátku Martinu, která pracuje v Turecku v Alanya. Bohužel, příjmení jsem si nezapamatovala. Teď jsme se vrátili s kamarádkou z dovolené, bydleli jsme v hotelu Panorama. Byla strašně ochotná, příjemná, milá. S takovou delegátkou jsem se ještě nesetkala a že jsem toho dost procestovala. Prosím, vyřiďte ji milý pozdrav.Děkuji za vyřízení.S pozdravem, Lenka Lettlová


Jan Zrnko s rodinou, Praha
Hotel Atlanta
Do Turecka jsme letos letěli poprvé a dnes již můžu říct, že rozhodně ne naposledy. Velkou měrou k tomu přispěla i Vaše cestovní kancelář Kovotour plus. Odlet z Prahy, transfer do hotelu, vše proběhlo hladce. Poté nás čekalo už jen samé příjemné. Komfortní ubytování, pestré stravování formou bohatých švédských stolů a krásná pláž, která je hned u hotelu ! Využili jsme také nabídku fakultativních výletů a dopřáli si celodenní lodní výlet. Takže na pláži jsme si užili klid a odpočinek a z výletu si dovezli spoustu zážitků. Za rok poletíme znovu, jen bude složité vybrat si kam, protože Vaše nabídka je tak velká a lákavá. Vaši věrní klienti Zemanovi, Brno


Alanya - Hotel Atlanta
Děkuji za krásnou dovolenou cestovní kanceláří Kovotour plus. Turecko nás doslova uchvátilo svou příjemnou atmosférou. Hotel byl pěkný, strava dobrá, ale nejvíce jsme ocenili blízký přístup k moři a neodolatelný bazén přímo u hotelu s výhledem na písečné pláže a otevřené moře.
Rodina Čertíkova, Kopřivnice


Hotel ARTEMIS, Antalye
Rádi bychom Vám poděkovali za krásnou dovolenou v hotelu Artemis. Útulný menší hotel s přívětivým personálem, procházky do historického centra Side a místní folklór na nás velmi zapůsobil. Uvítali jsme službu minibusu, který nás pravidelně vozil na krásnou písčitou pláž. Dokonce jsme si s řidičem mohli domluvit na individuálním čase odjezdu. což bylo skvělé. Vašemu delegátovi dávám za jedna! Děkuji a příště letíme zase s Vámi!
Andrea Šimůnková, Ostrava


Hotel PANORAMA, Alanye
Vážená paní Reljičová, dovolte nám, abychom Vám vyjádřili poděkování za skvělý tip dovolené s Kovotourem v hotelu Panorama v Alanyi. Hotel je téměř u pláže, což jsme s manželem velmi uvítali. Služby all inclusive byli opravdu bohaté! Domů jsem si přivezla o pár kilo navíc :) Vše probíhalo v naprostém pořádku a rádi bychom si u Vás tuto dovolenou zopakovali i následující rok. Moc děkujieme!!!
Jana a Petr Horákovi, Kolín


Hotel ATLANTA, Alanye
Dobrý den, rádi bychom se podělili o příjemné dojmy z naší dovolené strávené v hotelu Atlanta v Alanyi. Na fantastický pohled na záliv Alanye je prostě nezapomenutelný! Váš delegát byl velmi příjemný a vyhověl všem našim požadavkům. S Vašimi službami jsme byli velmi spokojeni a určitě velmi rádi Vás budeme kontaktovat v budoucnu.
Pavel Bartůněk


Side-hotel Artemis
Příjemně strávená dovolená v pěkném hotelu, ležícím v poměrně klidném prostředí vhodném pro všechny generace. Pestrý výběr fakultativních výletů. Strava je pro Evropana trochu exotická ba i někdy překvapivá. Naopak velmi pestrá nabídka moučníků nás odrovnala. Animátoři rozhodně nezahálí a každý si mohl vybrat z velké nabídky zábavy. Dovolenou hodnotíme velmi kladně !!!
Andrea Šiftařová


Hotel Marotám Alantur
V tomto hotelu jsme byli koncem léta 2007. Navštívili jsme už více hotelů v různých destinacích, ale do tohoto hotelu by jsme se v budoucnosti určitě chtěli vrátit. Byli jsme velmi spokojné. Fantastický hotel, který doporučujeme i náročnější klientele. Ve zkratce mohu říct, že to byl ráj na zemi.


Miloš Krása


Atlanta
Příjemný hotel na okraji města - vhodný pro rodiny s dětmi nebo pro starší rekreanty. Vybavení pokojů naprosto dostačující. Všechny pokoje s nádherným výhledem na moře a pobřeží. Velmi milý a ochotný personál. Strava byla formou švédských stolů, takže si každý mohl vybrat dle své momentální chuti a nálady. Jídlo bylo neustále doplňováno. Skvělý bazén se širokou skluzavkou, úžasný výhled na moře, pláž hned vedle hotelu, poměrně malá. Velmi příjemné prostředí. Hotel situován stranou od centra, ale s pravidelným autobusovým spojením.
Lenka Švagerová


Hotel Artemis
Velice pěkná dovolená. Město Side je zajímavé nejen svými antickými památkami, ale také možnostmi nákupů. Hotel velmi pěkný, čistý a s ochotným personálem. Polopenze byla formou švédských stolů a jídla bylo ve více než dostačujícím množství. Pláž a moře čisté. Toto místo doporučuji lidem, kteří také rádi něco málo chtějí poznat, nejen ležet na pláži.
Kropáčkovi, Plzeň


Dovolená v letovisku Alanya nám vyšla na jedničku. Počasí přálo, takže co více si přát… Hotelový komplex vč. ubytování v pokojích bylo super. Myslím, že hotel splňuje všechny předpoklady být velmi oblíbený. Pláž je hned před hotelem a je písčitá. V areálu je také bazén se sladkou vodou a skluzavkou. Využili jsme širokou nabídku Vašich výletů, takže jsme Turecko hodně procestovali. Díky a bylo to fajn. Za rok zkusíme Černou Horu :)

Vyhledávání