Recenze Řecko - Novinky CS | Kovotour.cz

Kovotour plus
Volejte Call Centrum
14 001
Cena hovoru dle ceníku vašeho operátora.
Po-Pá 8.00-21.00
So-Ne 9.00-21.00

Recenze Řecko

recko-kovotour-plus


REFERENCE ŘECKO 2018

Dobrý den,
letos jsme zvolili dovolenou s Vaší CK. Vybrali jsme si dotovaný pobyt na Krétě, v hotelu Karteros poblíž Heraklionu. Velice ráda se podělím s našimi zkušenostmi.
Hotel byl čistý, pěkný, přesně odpovídal popisu v katalogu. Strava all inclusive byla odpovídající, chutná, vždy byly plné pulty, nic nechybělo, výběr byl dostačující.
Na pláži bylo co pozorovat. Pláž i moře čisté, set za poplatek 6 euro na celý den. Vzdálenost od hotelu cca 10 min chůze.
Úplně super byla naše delegátka, sl. Petra Stefanaki. Její práci a ochotu bych ráda vyzdvihla. Nabízené výlety nám dokázala popsat tak úžasně, že jsme si zakoupili všechny tři :-) a vůbec jsme nelitovali. Zejména, když jsme na každém měli česky hovořící průvodkyně, které nám kromě popisu navštívené oblasti sdělily i spoustu zajímavostí o Krétě.
Toto vše dohromady nás přesvědčilo, že jsme měli při výběru CK šťastnou ruku.
Jezdíme spoustu let převážně na poznávací zájezdy a vybíráme si různé destinace od různých cestovek. Určitě už máme dost zkušeností, abychom mohli srovnávat. Na službách Vaší CK jsme nenašli žádné mínus.
Děkujeme. B.Dobrý den,
zúčastnili jsme se zájezdu do Řecka 7.6.-14.6. - Sion Palace a touto cestou bychom chtěli poděkovat za výbornỷ zážitek a to máme dost zkušeností a tedy porovnání. Těžko bychom hledali nějakou chybu.
Miroslav S.

 

Dobrý den,
v termínu 12. - 19. 7. 2018 jsme byli s manželkou na Krétě v hotelu Marietta. Dovolená byla prima, hotel příjemně rodinný, sešla se i bezva česká parta, jídlo a ubytování s dokoupením klima v podstatě bez připomínek. Skvělý a sympatický pan domácí - šéf hotelu.
Velmi rádi bychom ovšem zmínili zcela nadstandardní přístup delegátky Petry Stefanaki, která byla profesionálkou jak srdcem, tak stran poskytovaných informací, komunikace i organizace - od transferu z Heraklionu až po přípravu na odbavení před odletem. Navíc milá, vždy ochotná řešit a vyřídit kdykoliv jakékoliv požadavky jak po telefonu či osobní účastí v hotelu. Neradi bychom si ponechávali náš pocit pouze pro sebe, neboť s až takovouto péčí jsme se po všechny ty roky dovolenkování nesetkali. Děkujeme moc a doporučujeme pochvalu před "nastoupenou Kovotourní jednotkou" :-) Jelikož jde o člověka, který s noblesou i radostí vše činí, a který má svou práci upřímně rád, si uznání a veřejnou reklamu jistě a bezesporu zaslouží. Můžeme se prosím spolehnout, že ani Kovotour si neponechá naši recenzi jen pro sebe :-) ?
S pozdravem Miroslav a Ivana M.


Dobrý den,
chtěla bych ohodnotit pomoc při výběru dovolené v pobočce Kovotour Ostrava na ul. Nádražní. Slečna Karolina byla velice ochotná a vstřícná. Snažila se vyhovět požadavkům, které jsem měla a podařilo se ji nakonec domluvit dovolenou v Řecku na ostrově Kos v období 29.6-11.7.2018.
Hotel Captain Pavlos poblíž hlavního města Kos, byl klidný a tichý - to jsem požadovala, ostatně i další mé požadavky - malá vzdálenost od moře, bazén, hezký pokoj s balkonem a výhledem na moře i all inclusive, to vše splnilo mé požadavky.
Díky za milý přístup slečny Kateřiny. Určitě se na tuto pobočku zase s výběrem dovolené obrátím.
Mgr. Marcela D.


 

 

REFERENCE ŘECKO 2017

Dobrý den,
včera večer jsme se vrátili z dovolené v Řecku od Vaší CK. Chtěl bych Vám poděkovat za bezvadně připravenou dovolenou. Od parkování na letišti až po příjezd do hotelu vše bez problému. Hotel Sylvia byl bezva, klídek, blízko k moři, co více může dovolenkář chtít. Ještě jednou děkuji a přeji Vaší CK mnoho spokojených klientů.
B.


Dobrý den,
byla jsem s vnučkou na dovolené od 22.6. do 29.6. na Korfu. Destinace Agios Georgios v hotelu Golden Sands. Všechno proběhlo v pořádku a já bych ráda pochválila našeho delegáta pana Tomáše. Jeho lidský a profesní přístup byl vzorný a srozumitelný všem věkovým kategoriím. Jsem přesvědčena, že jeho aktivity k nám klientům přesahovaly mantinely pracovních povinností. Totéž chci potvrdit i o zdravotní sestřičce Ivetě. Moje vnučka měla zdravotní potíže a já jsem kontaktovala sestřičku Ivetu. Okamžitě se ohlásila s tím, že pro nás přijede a odveze k ošetření na kliniku k lékaři.Vnučka byla vzorně ošetřena, dostala léky a následně léčena až vyléčena. Kontrolní návštěvu včetně odborné edukace pokračovala další dny. Prosím, vyřiďte jim moje poděkování s přáním všeho dobrého v osobním i profesním životě.

Děkuji a s pozdravem Věra M.


REFERENCE ŘECKO 2016

Dobrý den,
vrátili jsme se z dovolené v Recku z hotelu Pantheon Hall.Byli jsme spokojeni s našimi delegaty Tomášem Kudlíkem a slečnou Vendy,měli k nám profesionální přístup.Všechny ostatní akce se nám líbily byli dobře připraveny,jídlo i ubytování nám vyhovovalo.

Hezký den manželé Mokrých.


Milá Pavlo, oslovuji vás až familiérně, nebot s vámi jezdím roky...
Dovolená na Thassosu ve vile Sylvia byla senzační.....:-D
všude čisto, strava střídmá a zdravá, pokoj č. 301 byl senzační, !!! jiný už nechceme,!!!z moře na trávník+lehátka+slunečníky, bazének se sladkou vodou, ...atd.koupání klidné skoro bez lidí, moře+hory+vzduch..vše až kýčovitě krásné.

Celý ostrov je zajímavý a medový(mňam), voní borovicemi.

Nenapadlo nás nic , co by nám chybělo!!!!!
Jen jsme se po dobu pobytu začaly učit řečtině...
Karty se nám hrály výborně ,výlety byly skvělé a velmi dobře organizované, moc se nám líbila průvodkyně, nevím přesně jméno, hezká tmavovláska na krátko, profík jak hrom s hromadou znalostí, vše zvládla s grácií, no bezva.
Bylo nás 5 kamarádek a pojedeme zase a já na pokoj 301!!i s vnučkou.

hezký den přeje Naďa


Dobrý den.
Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat Vašemu delegátovi Tomáši Kudlíkovi a animátorce Vendule za skvělou organizaci pobytu na dovolené v hotelu Pantheon Hall v Messonghi na ostrově Korfu. Oba byli velmi přátelští, vstřícní a svou práci vykonávali s velkým nasazením a myslím, že i s radostí. Jsou opravdu velmi schopní. Pobyt jsme trávili v době od 21. do 31. července a byli jsme s manželkou s touto dovolenou celkově velice spokojeni.
Prosím, postupte tuto zprávu na patřičná místa cestovní kanceláře.

S přáním mnoha spokojených klientů Vaší CK
děkuje
Jaroslav L.


Dobrý den,dne 7.6.  jsem od Vás koupila zájezd na Krétu.
Moc a moc bych chtěla poděkovat naší delegátce slečně Dagmar Bursové.Cestovala jsem s tetou která chodí o francouzských holích a ještě má kardiostimulátor.
Slečna Bursová za nás vše vyřídila,tak že jsme byly bez problémů jedn díky její obětavosti.

Moc a moc jí ještě jednou děkuji.
Eva Z.


Dobrý den,
při své dovolené na ostrově Thassos (hotel Rachoni bay), v době od 16.6. (zájezd pořádala jiní CK) jsme byly s kolegyněmi velmi mile překvapeny milým přístupem delegátky vaší cestovní kanceláře.
Bohužel jsem zjistila jen to, že se jmenuje Jitka. Přestože jsme nepatřily mezi klientky vaší cestovky, snažila se i nám v rámci svých možností poradit a pobyt nám tím výrazně usnadnila. Při svých dovolených jsem se většinou setkávala s neochotou delegátek jiných cestovek, což je nakonec i pochopitelné, ale přístup a ochota delegátky Jitky nás opravdu potěšil a proto si dovoluji touto cestou poděkovat i vaší cestovní kanceláři za výběr kvalitních spolupracovníků a doufám, že i vaši klienti mi dají za pravdu.

S pozdravem Jindra V.


Reference Řecko 2015

Vážení,
ve dnech 19.9. - 30.9. jsem se spolu se svou sestrou a sestřenicí zúčastnila Vašeho zájezdu do Řecka na ostrov Thassos do hotelu Artemis. Delegátem Vaší cestovní kanceláře byl pan Pavel Šyc.
Pan Šyc se velkou měrou zasloužil o to, že náš pobyt v Řecku proběhl bez komplikací a velmi příjemně. Sestra je po ortopedické operaci a a měly jsme obavu, jak absolvuje cestu. Pan Šyc jí velmi pomohl - zařídil její pohodlnou přepravu na trajektu a v autobuse, pomáhal nám se zavazadly, na zpáteční cestě vyřizoval potřebné záležitosti u přepážek. Vystupoval vždy velmi vstřícně a laskavě, oceňovaly jsme též jeho znalosti a profesionální jednání. Pro Vaši cestovní kancelář znamená výbornou reprezentaci. Po těchto zkušenostech bychom v budoucnosti rády využily Vaší nabídky a s Vaší kanceláří cestovaly znovu. Doufáme, že budeme mít opět štěstí na delegáta, který má pro klienty takový lidský přístup a pochopení. Děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů ve Vaší činnosti.

S pozdravem
Eva R.


Dobrý den,
ráda bych poděkovala za zájezd pořádaný vaší cestovní kanceláří v době od 16.9. do 23.9. t.r. Zejména chci poděkovat delegátce pí.Elišce Nestávalové za její vstřícnost a přístup ke klientům Na fakultativních výletech se chovala profesionálně a vůbec je stále usměvavá a milá.
S vaší společností jsem se poprvé setkala s tím, že se delegátka starala o své klienty až po odbavení do letadla.
Na rozdíl od toho jsem si s jinou společností při velmi vážném onemocnění musela převoz do nemocnice ve Španělsku a posléze letecký převoz do vlasti zařizovat sama.

Proto ještě jednou díky a doufám, že se ještě budu moci zúčastnit některého zájezdu z vaší nabídky.

S pozdravem
Libuše H.


Dobrý den,
chtěla bych Vám napsat pár řádků o naší dovolené.
Vybírala jsem ji na poslední chvíli přes agenturu Invia a byla jsem spokojená s jakou rychlostí a ochotou vše proběhlo. Vybrala jsem Řecko,ostrov Korfu,oblast Messogi a hotel Pantheon Hall.Při příletu na letiště nás na místě čekala usměvavá delegátka Eliška,která nás přivítala a doprovodila na místo ubytování.
Ubytování bylo v menším hotýlku,ale nám to s manželem vyhovovalo.Pokoje skromné,čisté s klimatizací bez poplatku.
Jídlo bylo výborné,denně saláty,ovoce i výběr pití u baru byl dobrý a obsluhující personál milí a ochotný,byli mezi nimi i Češi Jiří a animátorka Aneta.Animační večerní pořady celkem ušly, byli jsme na dvou.Animátorka Aneta byla milá a usměvavá její cvičení perfektní,ale moc brzy 11.30 u bazénu.V tu dobu jsme byli u moře.Také jsme využili dvou výletů do paláce Achilleion s večerní prohlídkou města.
Nemělo to chybu.Delegátka Eliška nás provedla palácem a vše vysvětlila,dotazy zodpověděla.Další výlet byl lodí na ostrova Paxos a Antipaxos.I tady nám byla delegátka vždy k dispozici.Výlet se vydařil,jen byl trochu dlouhý.
Pobyt nám utekl jako voda a musím říct,že jsme byli moc spokojeni.Ubytování dobré,jídla a pití dostatek,usměvavý personál hotelu,moře krásné a čisté.
My chodili na druhou stranu od hotelu, kde nebylo tolik lidí a byl tam klid.Ještě bych chtěla pochválit zdravotní sestru Ivetu,která se ujala mého manžela a odvezla ho k lékaři.Měl zánět dutin. Sestřička dojížděla do hotelu každý den a zajímala se jestli jsou všichni zdraví.

Na závěr bych chtěla poděkovat delegátce Elišce a všem kteří se o nás starali a vaší cestovní kanceláři za hezky prožitou dovolenou a příště pojedeme zase s vámi.Chci vám také popřát mnoho úspěchů a hodně spokojených klientů.

S pozdravem A.H.


Zdravíme,rádi bychom poděkovali za překrásnou letošní dovolenou kterou jsme prožili na Krétě -Kavros v hotelovém komplexu Akti Manos.Vše bylo na 1* perfektní služby včetně usměvavé a ochotné delegátky Evičky Čížkové.Šestý rok po sobě s Kovotourem nezklamal a těšíme se na šťastnou sedmičku!
Dziakovi z Ostravy


-----------------------------------------------------------------------


Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o zážitky z dovolené na Krétě v hotelu Akti Manos. Dovolenou mi zprostředkovala CK Kovotour Plus v Ostravě ve Futuru.

Ubytování v hotelu bylo dobré, odpovídalo popisu v katalogu. V pokoji byla klimatizace, ale jelikož jsme byli spíše venku, tak jsme ji moc nevyužili. Pokoje byly uklizené, čisté a žádný větší problém se nám v průběhu dovolené nevyskytl.

V hotelu Akti Manos jsme měli na výběr polopenzi nebo all inclusive. Využili jsme možnosti all inclusive. Tento typ stravování byl sice s příplatkem, ale levnější stravu bychom v Řecku nesehnali. Je to tam drahé a určitě bychom utratili víc peněz, když bychom měli pouze polopenzi.

Pláž se nachází hned u hotelu, což nám vyhovovalo, protože jsme nemuseli chodit v tom teplu dlouhou cestu. All inclusive platil i pro bar na pláži, což nás mile překvapilo. Na Krétě jsme už byli a vždy se v baru na pláži platilo.

S dovolenou jsem byla velmi spokojena a určitě hotel doporučuji.

Děkuji celému týmu Kovotour Plus za úžasně strávenou dovolenou.

S pozdravem Kateřina

Vila Alexandra
Dobrý den,
minulý týden jsme se s kamarádkou vrátily z dovolené na Thassosu - Vila Alexandra. Vše bylo bez chybičky a naprosto v poklidu jsme si užily naši dovolenou. Pochvala patří zejména velmi příjemné a milé delegátce Dagmar Janíčkové. Opravdu výborně reprezentuje Vaši CK. Přeji mnoho spokojených klientů.
Barbara

Hotel – Rachoni Beach
Dobrý den,
zasílám pozdrav z Husince ze Šumavy, kde jsem si v lednu telefonicky domluvila se slečnou na call centru dovolenou na Řeckém ostrově Thassos v hotelu Rachoni Beach. Jsme s manželem na invalidním vozíku a máme dvě malé děti, proto je pro nás výběr dovolené velmi obtížný, díky Vám jsme zažili krásnou dovolenou bez velkých obtíží u krásného moře. Chtěla bych mu ještě jednou poděkovat a popřát všem turistům Vaší cestovní kanceláře stejně krásné zážitky.
Krásné léto přeje Milada Kunová s rodinou!.

Hotel - Artemis
Dobrý den pane Renda,
minulý týden jsme se vrátili z Thassosu, dovolená super, ostrov je to krásný, celý jsme ho projeli. Spokojeni jsme byli i s hotelem Artemis, co se týče ubytování, stravy a hlavně personálu. Ještě jednou děkuji za vyřízení zájezdu, doufám, že s platbou nakonec nebyl problém. S pozdravem
Veronika Škodová

pí. Andrášková
Vážení obchodní přátelé,
zasíláme vám vzkaz klienta, který navštívil vaši prezentaci www.info-ostrava.cz/kovotour-plus: Dobrý den, posílám pochvalu na Vaší delegátku, která působí na ostrovu Thassos. Cestuji často a s různými cestovními kancelářemi, takže mohu srovnávat služby delegátů. Paní Jana Petáková se o vaše kliety stará s abnormální pečlivostí a zaslouží si ohodnocení i z vaší strany, protože takových pracovníků je velmi málo. S pozdravem Andrášková
Manželé Vrbovi, Nymburk

Hotel Calypso– Thassos
Rozhodl jsem se Vám napsat, abych touto formou mohl sdělit své dojmy z dovolené na Thassosu. Řecko je krásná země, bohatá na památky a historii, má ale také nádherné písčité pláže a tak čisté moře, až oči přecházejí. Ostrov Thassos je navíc celý pokrytý zelení, což dodává tomuto místu romantický nádech. Úžasné je, že ostrov má po obvodu asi jen 100 km, takže si můžete půjčit skútr a navštívit každou pláž na ostrově. Nejste uvázáni na jedinou pláž a to mě uchvátilo nejvíce. Opravdu vřele doporučuji.
Kamila Veselá, nyní již Krásnohorská z Ostravy.

Hotel ASTRIS SUN, Astris
Milý Kovotoure, díky za opravdu báječnou relaxující dovolenou na Thassosu v hotelu Astris Sun. Celý ostrov jsem procestoval autem a musím konstatovat, že Thassos je opravdu zeleným a překrásným ostrovem. Ubytování jsem měl velmi pohodlné, v bazénu jsem byl každé ráno a moře a pláže v Astris jsou opravdu překrásné! Odlet a přílet do Brna je pro mne, jako Brňáka úplně ideální! Takže příště ahoj!
Jan Kouběj s rodinou, Praha

Hotel CORAL, Skala Rachoni
Dobrý den,
touto cestou bychom Vám rádi vyjádřili naši spokojenost s naší dovolenou na Thassosu – hotel Coral. Okolní zeleň, nádherná písčitá pláž ideální pro naše děti, kouzelné procházky po okolí Rachoni, chutné jídlo, ochotný personál a radovánky v bazénu a místní relaxační atmosféra nás ohromila! Rádi bychom s Vaší CK KOVOTOUR PLUS navštívili hotel v příštím létě. Již teď se velmi těšíme! PS: Pozdrav zasíláme také Vašemu skvělému delegátovi Ondrovi!
Pavel, Milan, Jarka, Hela, Miky a Kača z Písku

Hotel - Calypso
Tento komplex je známý kvalitním ubytováním a klidnou polohou a to je tedy pravda. Ještě bych dodal krásnou pláž a stín olivovníků. Kdo si chce odpočinout tak jedině sem.
Královi z Plzně

Hotel - Calypso
Ubytování hezké se zahradou a příjemným bazénem, na pláž je to po cestičce 3 minuty pěšky Dlouhá písečná pláž s barem a dobrou atmosférou. Doporučuji zažít☺ Letos jsme se opět rozhodli pro Vaši cestovní kancelář, ostrov Rhosdos, tak žijeme překvapením. Děkujeme, že jste si na nás, Vaše spokojené klienty vzpomněli a zaslali poštou nový katalog.
Jan a Marie Malí

Hotel – Rachoni Beach
Děkuji za doporučení tohoto hotelu, Rachoni Beach je přímo na pláži, s bazénem, hezké ubytování v klidném prostředí, z vlastní zkušenosti doporučuji zapůjčení auta a prohlídku celého ostrova, hezký celodenní výlet.
Kateřina Volná

Hotel - Artemis
Vřele doporučuji všem, kteří chtějí prožít klidnou, příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. Skvělý personál a zázemí hotelu. Průzračné moře a písečné pláže. Kladně hodnotím organizaci transferů a trajektů z letiště na místo pobytu.
Alice, Petr Reškovi

Hotel Artemis
Super dovolená !
11 dní v klidu a pohodě !
Nádherné pláže bez turistů !
Skvělý majitel hotelu !
Výborná polopenze !
Vše nej nej, děkuji za dovolenou, byla krásná a právě zde jsem poznala, co znamená slovo – odpočinek. Poděkujte Vašemu delegátovi, který byl moc sympatický a vzorně se o nás staral. Za rok já s manželem s Vámi nepoletíme, jelikož díky „thassoské romantice“ budeme už tři, ale posíláme babičku s dědou, kterým jsme dali pod stromeček Váš dárkový poukaz. Jiří Pleva

Mgr. Petra Buriánková
Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za krásnou dovolenou na Rhodosu, v Kolymbii, v hotelu MARATHON. Byli jsme na ní od 20. - 30.7. a byli jsme maximálně spokojeni. Krásné místo, krásný hotel, příjemný personál a úžasné moře. Vše nám ještě zpříjemnila vaše delegátka Kateřina Zindulková, která je velice milá, usměvavá a na jakýkoliv dotaz ráda a s úsměvem odpoví. Takže má od nás VELIKOU pochvalu. Ještě jednou děkujeme.
S přáním krásného dne za celou naši rodinu Mgr. Petra Buriánková

Vendula Spielvogelová
Dobrý den, nejsem si jistá, jestli píši na správnou adresu. Pokud ne, budu ráda, když "na ta pravá místa" mail přepošlete. Děkuji. :) Chtěla bych se vyjádřit k Vaší delegátce, slečně Katce Zindulkové, která působí v Řecku na ostrově Rhodos. Na dovolené u moře jsem byla asi po patnácté a za celou dobu jsem neviděla tak schopného delegáta. Katka byla od začátku příjemná, milá, pořád se usmívala a na všechny otázky - i ty opravdu hloupé - odpovídala s trpělivostí a výrazem profesionála. Byla schopná mi pomoci už 15 minut po přistání letadla, když jsem zjistila, že mi chybí nějaké léky. Druhý den na informační schůzce už bylo vše vyřešeno. Samotná info schůzka byla skvělá, Katka nám vysvětlila, jak to chodí ve vile, ve městě i na celém ostrově. Poradila kam na pláž, kde se dobře najíme a kam se určitě zajít podívat či nakoupit. Seznámila nás se zajímavými místy na ostrově a rovnou nabídla i fakultativní výlety. Telefonní číslo na sebe a veškeré informace pro případ nouze také nechyběly. Nevím, jestli jsou všichni delegáti Kovotour plus tak dobře vyškolení, každopádně Katka byla skvělá a i díky ní byla naše dovolená moc fajn. S pozdravem
Vendula Spielvogelová

Dr. Puszkailer, Dr. Smékalová
Dobrý den, nechce se mi vyplňovat dlouhá anketa a už ani nevím rezervační číslo, tak píši. Byli jsme s přítelkyní nyní v červenci na zájezdu na ostrově Rhodos, Kolymbia, hotel Mariana Palace. jelikož lidé většinou píší,když jsou nespokojení, tak chci udělat výjimku a napsat,že jsme byli spokojeni. jak s cestovní kanceláří kovotour,tedy s hotelem maximální spokojenost, žádné problémy s ubytováním, vše jak bylo psáno v katalogu tak odpovídalo skutečnosti. Další maximální spokojenost s delegátkou Kateřinou Zindulkovou, od příletu se nám věnovala, poskytla užitečné informace, byla k dispozici 24 hod denně (což nebylo třeba, jelikož problémy v místě nebyly) a vyprovodila nás a pomohla na letišti… zkrátka nekomplikovaná dovolená díky za ni a přejeme jen spokojené klienty, a Kateřinu si chovejte -myslím že delegát dělá také velkou reklamu.
Dr. Puszkailer a Dr. Smékalová

Barbora Havlová
Dobrý den,
ráda bych až na těch nejvyšších místech poděkovala za delegátce na ostrov Rhodos v letovisku Faliraki, kteří mi velice ochotně a profesionálně zařídili lékařskou péči při onemocnění mého 18-ti měsíčního syna. Pochvala patří též personálu hotelu Orion. Děkujeme Vám za pěknou dovolenou a přejeme Vám spoustu spokojených klientů.
S pozdravem Barbora Havlová, Karlovy Vary

Dobrý den,
se zpožděním děkujeme za pěknou dovolenou, v termínu 4. - 11. 6., strávenou na ostrově Rhodos v letovisku Kolymbia. Krásný, čistý hotel Marianna Palace s výbornou kuchyní, příjemným personálem. Rhodos nás nadchl i krásou svých pláží.
S díky
manželé Miškovi, Neratovice

Jana Cigánková
Dobrý den,
chtěla bych Vám tímto poděkovat za velmi pěknou dovolenou strávenou na Rhodosu v době od 30.6 do 10. 7. 2009 v letovisku Kolymbia, v hotelu Irene Palace. Zvláště děkuji Vašim delegátům Liborovi a Janě. Vše bylo perfektně zajištěno, vždy jsme se na ně mohli spolehnout.

Naděžda Kunstová
Vážení,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za super dovolenou strávenou na Rhodosu v době od 18. 6. do 25. 6. v letovisku Kolymbia, v hotelu Marianna Palace. Zvláštní dík pak patří Vašemu delegátce, neboť vše bylo perfektně zajištěno, vždy jsme se na ně mohli spolehnout. Ještě jednou dík, byl to krásný zážitek.
S pozdravem Naděžda Kunstová
Havlíčkův Brod

Tomáš Hrdlička
Dobrý den,
ještě nikdy jsem nepsal do cestovní kanceláře kladné ani záporné zkušenosti z dovolené. Tentokrát si to ale nemohu odpustit. Naše dovolená na ostrově Rhodos se opravdu vydařila. Hotel "Marathon" byl skvělý a naprosto bezproblémový, jídlo a pití předčilo očekávání. Hotel musíme opravdu pochválit a to včetně velmi profesionálního a přátelského personálu.

Na co ovšem asi nikdy nezapomeneme je dvojice delegátů Libor Hodulák a Jana Bajcarová. Tak osobitý, vstřícný a přátelský přístup jsme nikdy nezažili v celé naší "cestovatelské historii". Bylo to vlastně poprvé, kdy jsme si byli jisti, že delegát tam je pro nás a ne proto, aby si užil vlastní "dovolenou".

Mockrát děkujeme a přejeme Vám úspěch ve Vaší další činnosti.
S pozdravem a přáním krásného dne
Tomáš Hrdlička a spol.

Mgr.Petra Buriánková
Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za krásnou dovolenou na Rhodosu, v Kolymbii, v hotelu Kolymbia Sun. Byli jsme na ní od 20.-30.7. a byli jsme maximálně spokojeni. Jen nás trochu mrzel odlet z Ostravy(jeli jsme tam 4 hod autem) místo z Prahy. Toto překvapení nám vynahradila úžasná dovolená. Krásné místo, krásný hotel, příjemný personál a úžasné moře. Vše nám ještě zpříjemnila vaše delegátka Kateřina Zindulková, která je velice milá, usměvavá a na jakýkoliv dotaz ráda a s úsměvem odpoví.Takže má od nás VELIKOU pochvalu. Ještě jednou děkujeme.
S přáním krásného dne za celou naši rodinu

Vendula Spielvogelová
Dobrý den, nejsem si jistá, jestli píši na správnou adresu. Pokud ne, budu ráda, když "na ta pravá místa" mejl přepošlete. Děkuji. :) Chtěla bych se vyjádřit k Vaší delegátce, slečně Katce Zindulkové, která působí v Řecku na ostrově Rhodos. Na dovolené u moře jsem byla asi po patnácté a za celou dobu jsem neviděla tak schopného delegáta. Katka byla od začátku příjemná, milá, pořád se usmívala a na všechny otázky - i ty opravdu hloupé - odpovídala s trpělivostí a výrazem profesionála. Byla schopná mi pomoci už 15 minut po přistání letadla, když jsem zjistila, že mi chybí nějaké léky. Druhý den na informační schůzce už bylo vše vyřešeno. Samotná info schůzka byla skvělá, Katka nám vysvětlila jak to chodí ve vile, ve městě i na celém ostrově. Poradila kam na pláž, kde se dobře najíme a kam se určitě zajít podívat či nakoupit. Seznámila nás se zajímavými místy na ostrově a rovnou nabídla i fakultativní výlety. Telefonní číslo na sebe a veškeré informace pro případ nouze také nechyběly. Nevím, jestli jsou všichni delegáti Kovotour plus tak dobře vyškolení, každopádně Katka byla skvělá a i díky ní byla naše dovolená moc fajn. S pozdravem
Vendula Spielvogelová

Dr. Puszkailer, Dr. Smékalová
nechce se mi vyplňovat dlouhá ankteta a už ani nevím rezervační číslo, tak píši. Byli jsme s přítelkyní nyní v červenci na zájezdu na ostrově rhodos, kolymbia, hotel mariana palace. jelikož lidé většinou píší,když jsou nespokojení, tak chci udělat vyjímku a napsat,že jsme byli spokojeni. jak s cestovní kanceláří kovotour,tedy s hotelem maximální spokojenost, žádné problémy s ubytováním, vše jak bylom psáno v katalogu tak odpovídalo skutečnosti. Další maximální spokojenost s delegátkou kateřinou zindulkovou, od příletu se nám věnovala, poskytla užitečné informace, byla k dispozici 24 hod denně( což nebylo třeba, jelikož problémy v místě nebyly)a vyprovodila nás a pomohla na letišti... zkrátka nekomplikovaná dovolená díky za ni a přejeme jen spokojené klienty, a kateřinu si chovejte-myslím že delegát dělá také velkou reklamu dr puszkailer dr smékalová

Barbora Havlová
Dobrý den,
ráda bych až na těch nejvyšších místech poděkovala za delegáta Libora Hoduláka a Janu na Rhodosu v letovisku Kolymbia,kteří mi velice ochotně a profesionálně zařídili lékařskou péči při onemocnění mého 18-ti měsíčního syna .Pochvala patří též personálu hotelu Marianna Palace. Děkujeme Vám za pěknou dovolenou a přejeme Vám spoustu spokojených klientů.
S pozdravem Barbora Havlová, Karlovy Vary

pí. Barbara
Dobrý den,
minulý týden jsme se s kamarádkou vrátily z dovolené na Thassosu - Vila Alex. Vše bylo mez chybičky a naprosto v poklidu jsme si užily naši dovolenou. Pochvala patří zejména velmi příjemné a milé delegátce Dagmar Janíčkové. Opravdu výborně reprezentuje Vaši CK. Přeji mnoho spokojených klientů.
Barbara
Beata Hlaváčová

Dobrý den,
poprvé píši do cestovní kanceláře a to mám za sebou spoustu cest...Důvodem je delegátka Jana Balcarová.Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak vstřícnou, ochotnou, zábavnou, vyrovnanou a spolehlivou osobou, pracující na tomoto postu. Jana dělá Vaši firmě čest a díky ní jsme se cítily s dcerou bezpečně, klidně a pohodlně. Všem Vám přeji spoustu spokojených klientů.
S pozdravem Beata Hlaváčová, Český Těšín

Milada Kunová
Dobrý den,
zasílám pozdrav z Husince ze Šumavy, kde jsem si v lednu telefonicky s panem Kořistkem Radimem domluvila dovolenou na Řeckém ostrově Thassos v hotelu Rachoni Beach. Jsme s manželem na invalidním vozíku a máme dvě malé děti, proto je pro nás výběr dovolené velmi obtížný, díky panu Kořistkovi jsme zažili krásnou dovolenou bez velkých obtíží u krásného moře. Chtěla bych mu ještě jednou poděkovat a popřát všem turistům Vaší cestovní kanceláře stejně krásné zážitky.
Krásné léto přeje Milada Kunová s rodinou!.

Nikola Vavrošová
Dobrý den,
jmenuji se Nikola Vavrošová a před měsícem jsem s Vaší CK byla Krétě. Moc se mi tam líbilo, ostrov je to opravdu nádherný. Jen jsem chtěla pochválit slečnu delegátku Libušku Královou, je to moc příjemná slečna, která nám vždy se vším ochotně pomohla, zaslouží si moji velikou pochvalu. Moc Vám děkuji za prožití příjemné dovolené a třeba někdy příště se s Vaší CK zase někde vydám. Jen jsem chtěla, abyste věděli, že máte na Krétě opravdu schopného a příjemného člověka, který dělá pro klienty maximum a měli byste si toho vážit.
S pozdravem a přáním příjemného zbytku dne Nikola Vavrošová

manželé Miškovi, Neratovice
Dobrý den,
se zpožděním děkujeme za pěknou dovolenou, v termínu 4.-11.6.2009, strávenou na ostrově Rhodos v letovisku Kolymbia. Krásný, čistý hotel Marianna Palace s výbornou kuchyní, příjemným personálem a především pohodový, milý delegáti Libor a Jana.
S díky
manželé Miškovi, Neratovice

Jana Cigánková
Dobrý den,
chtěla bych Vám tímto poděkovat za velmi pěknou dovolenou strávenou na Rhodosu v době od 30.6. do 10.7. v letovisku Kolymbia, v hotelu Kolymbia Sun. Zvláště děkuji Vašim delegátům Liborovi a Janě. Vše bylo perfektně zajištěno, vždy jsme se na ně mohli spolehnout.

Veronika Škodová
Dobrý den pane Renda,
minulý týden jsme se vrátili z Thassosu, dovolená super, ostrov je to krásný, celý jsme ho projeli. Spokojeni jsme byli i s hotelem Artemis, co se týče ubytování, stravy a hlavně personálu. Ještě jednou děkuji za vyřízení zájezdu, doufám že s platbou nakonec nebyl problém.
S pozdravem
Veronika Škodová

Naděžda Kunstová
Vážení,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za super dovolenou strávenou na Rhodosu v době od 18.6.do 25.6.2009 v letovisku Kolymbia, v hotelu Marianna Palace. Zvláštní dík pak patří Vašemu delegátovi Liborovi a jeho asistence Janě. Vše bylo perfektně zajištěno, vždy jsme se na ně mohli spolehnout. Ještě jednou dík, byl to krásný zážitek.
S pozdravem Naděžda Kunstová
Havlíčkův Brod

Tomáš Hrdlička
Dobrý den,
jěště nikdy jsem nepsal do cestovní kanceláře kladné ani záporné zkušenosti z dovolené. Tentokrát si to ale nemohu odpoustit. Naše dovolená na ostrově Rhodos se opravdu vydařila. Hotel "Marianna Palace" byl skvělý a naprosto bezproblémový, jídlo a pití předčilo očekávání. Hotel musíme opravdu pochválit a to včetně velmi profesionálnímu a přátelského personálu.

Na co ovšem asi nikdy nezapomeneme je dvojice delegátů Libor Hodulák a Jana Bajcarová. Tak osobitý, vstřícný a přátelský přístup jsme nikdy nezažili v celé naší "cestovatelské historii". Bylo to vlastně poprvé, kdy jsme si byli jisti, že delegát tam je pro nás a ne proto, aby si užil vlastní "dovolenou".

Mockrát děkujeme a přejeme Vám úspěch ve Vaší další činnosti.
S pozdravem a přáním krásného dne
Tomáš Hrdlička a spol.

pí. Andrášková
Vážení obchodní přátelé,
zasíláme vám vzkaz klienta, který navštívil vaši prezentaci www.info-ostrava.cz/kovotour-plus:
Dobrý den, posílám pochvalu na vaší delegátku Janu Petákovou, která působí na ostrovu Thassos. Cestuji často a s různými cestovními kancelářemi, takže mohu srovnávat služby delegátů. Paní Jana Petáková se o vaše kliety stará s abnormální pečlivostí a zaslouží si ohodnocení i z vaší strany, protože takových pracovníků je velmi málo. S pozdravem Andrášková
Manželé Vrbovi, Nymburk

Hotel Natassa – Thassos
Rozhodl jsem se Vám napsat, abych touto formou mohl sdělit své dojmy z dovolené na Thassosu. Řecko je krásná země, bohatá na památky a historii, má ale také nádherné písčité pláže a tak čisté moře, až oči přecházejí. Ostrov Thassos je navíc celý pokrytý zelení, což dodává tomuto místu romantický nádech. Úžasné je, že ostrov má po obvodu asi jen 100 km, takže si můžete půjčit skútr a navštívit každou pláž na ostrově. Nejste uvázáni na jedinou pláž a to mě uchvátilo nejvíce. Opravdu vřele doporučuji.
Kamila Veselá, nyní již Krásnohorská z Ostravy.

Astris – Hotel Astris Sun
Pro svou dlouho očekávanou svatební cestu jsme se rozhodli využít služeb Vaší CK a letět s Vámi z Ostravy na ostrov Thassos. Nezbývá mi než Vám od srdce poděkovat. Opravdu jste se o nás skvěle postarali, v hotelu na nás čekalo milé překvapení a vše bylo tak dokonalé. Po svatebním stresu jsem konečně vypla a odpočinula si…Rozhodně všem (nejen novomanželům) doporučuji se na ostrov vydat a poznat nejen místní památky, ale i kulturu a úžasnou kuchyni a roamntická zákoutí. Děkujeme.
Isidor Louhvín, Brno

Hotel ASTRIS SUN, Astris
Milý Kovotoure, díky za opravdu báječnou relaxující dovolenou na Thassosu v hotelu Astris Sun. Celý ostrov jsem procestoval autem musím konstatovat, že Thassos je opravdu zeleným a překrásným ostrovem. Ubytování jsem měl velmi pohodlné, v bazénu jsem byl každé ráno a moře a pláže v Astris jsou opravdu překrásné! Odlet a přílet do Brna je pro mne, jako Brňáka úplně ideální! Takže příště ahoj!
Jan Kouběj s rodinou, Praha

Hotel CORAL, Skala Rachoni
Dobrý den,
touto cestou bychom Vám rádi vyjádřili naši spokojenost s naší dovolenou na Thassosu – hotel Coral. Okolní zeleň, nádherná písčitá pláž ideální pro naše děti, kouzelné procházky po okolí Rachoni, chutné jídlo, ochotný personál a radovánky v bazénu a místní relaxační atmosféra nás ohromila! Rádi bychom s Vaší CK KOVOTOUR PLUS navštívili hotel v příštím létě. Již teď se velmi těšíme! PS: Pozdrav zasíláme také Vašemu skvělému delegátovi Ondrovi!
Pavel, Milan, Jarka, Hela, Miky a Kača z Písku

Hotel TRIADA, Limenaria
Za celou naši partu děkujeme za výbornou dovolenou plnou zábavy, slunce a sportu! Nádherné pláže, zábava v Limenarii a vodní sporty nás plně uspokojili. Zdravíme tímto také delegáta Kovotouru - Ondru, který byl výborný!
Míra Maršíček

Řecko – hotel Calypso
Tento komplex je známý kvalitním ubytováním a klidnou polohou a to je tedy pravda. Ještě bych dodal krásnou pláž a stín olivovníků. Kdo si chce odpočinout tak jedině sem.
Královi z Plzně

Thassos-hotel Natassa
Ubytování hezké se zahradou a velkým krásným bazénem, krásný výhled na hory, na pláž jsme museli sice docházet 10 minut pěšky, ale stálo to za to. Dlouhá písečná pláž s promenádou a nočním životem, doporučuji zažít☺I Letos jsme se opět rozhodli pro dovolenou na ostrově Thassos, protože jste si na nás Vaše spokojené klienty vzpomněli a zaslali poštou nový katalog.
Jan a Marie Malí

Thassos
Děkuji za doporučení tohoto hotelu, Rachoni Beach je přímo na pláži, s bazénem, hezké ubytování v klidném prostředí, z vlastní zkušenosti doporučuji zapůjčení auta a prohlídku celého ostrova, hezký celodenní výlet. Kateřina Volná

Thassos-hotel Astris Sun
Vřele doporučuji všem, kteří chtějí prožít klidnou, příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. Skvělý personál a zázemí hotelu. Průzračné moře a písečné pláže. Kladně hodnotím organizaci transferů a trajektů z letiště na místo pobytu.
Alice, Petr Reškovi

Thassos – hotel Artemis
Super dovolená !
11 dní v klidu a pohodě !
Nádherné pláže bez turistů !
Skvělý majitel hotelu !
Výborná polopenze !
Vše nej nej, děkuji za dovolenou, byla krásná a právě zde jsem poznala co znamená slovo – odpočinek. Poděkujte Vašemu delegátovi, který byl moc sympatický a vzorně se o nás staral. Za rok já s manželem s Vámi nepoletíme, jelikož díky „thassoské romantice“ budeme už tři, ale posíláme babičku s dědou, kterým jsme dali pod stromeček Váš dárkový poukaz. Jiří Pleva

Rachoni – hotel Rachoni Bay
Super dovolená, pro toho kdo si chce užít klidnou dovolenou bez návalu lidí kam přijdete. Doporučuji procházky do okolí, moře je krásné a pan majitel velmi příjemný. Ve všem nám vyšel maximálně vstříc.
Martin Hájovský

Skala Prinos – hotel Artemis
Dovolená, na kterou budu dlouho krásně vzpomínat. Všechno bylo skvělé a na Řecko zkrátka nedám dopustit.
Co nám píši klienti - Řecko - Skiathos
Schwarzovi, Chomutov

Skiathos – Vila Magdalena
Doposud jsme jezdili s Kovotourem jen do Černé Hory, ale od té doby co pořádají zájezdy do Řecka, jezdíme na dovolenou v létě dvakrát. Řecko si nás získalo a Kovotour tak stále potvrzuje svoje skvělé služby o zákazníka. Vilu Magdalenu si nemůžeme vynachválit. Krásná zahrada mezi palmami Vám nabízí prostor pro báječný odpočinek a překrásná písečná pláž je vzdálená pouhých 100m vily. Pěkné, čisté ubytování a obchůdky a taverny pár minut odtud.
Králová Jarmila, České Budějovice

Skiathos – Hotel Skiathos Palace Nezapomenu na báječnou dovolenou, kterou jsem strávila se svým přítelem v Řecku, v Hotelu Skiathos Palace. Nádherné romantické prostředí se vším komfortem, na které nikdy nezapomeneme. Jedinečná byla atmosféra při večeři, kterou podávali na venkovní terase u bazenu při svíčkách. Jen toho soukromí v tu chvíli mohlo být více Komfortně a přitom příjemně působilo ubytování a okolí hotelu. My za sebe můžeme říci, že jsme s KOVOTOUREM zkusili a již musíme jít objednat další zájezd.

Vyhledávání