Recenze Chorvatsko - Novinky CS | Kovotour.cz

Kovotour plus
Volejte Call Centrum
14 001
Cena hovoru dle ceníku vašeho operátora.
Po-Pá 8.00-21.00
So-Ne 9.00-21.00

Recenze Chorvatsko

chorvatsko-kovotour-plus

CHORVATSKO - 2017


Dobrý den,
včera jsme se vrátili s manželem ze 14ti denní dovolené v Crikvenici a dovoluji si Vám vyjádřit svůj názor a poděkování. Cestou tam i zpět z Vyškova se o nás v busu vzorně starala paní Jana, cesta proběhla i díky ní v pohodě a bez problémů. Také páni řidiči jeli tam i zpět plynule a bezpečně, což taky nebývá vždy pravidlem. V Crikvenici nás přivítala delegátka, opět jménem Jana, a mohu Vám říct, tuto pracovnici si považujte. Když byl problém, okamžitě ho s přehledem vyřešila. Má u zaměstnanců hotelu úžasný respekt. Věnovala se nám až nadstandardně. Dovolených jsme již jako astmatici absolvovali dost, jezdíme vícekrát ročně a tak můžeme srovnávat, ale tato paní Jana je bezkonkurenčně nejlepší delegátka, s kterou jsme se setkali. Taktéž s animátorkou Zuzankou jsme při ranní cvičení byli velmi spokojeni.

Hezký den přeje Hana K.


CHORVATSKO - 2016


Dobrý den,
včera jsme se vrátili z dovolené z Chorvatské Crikvenice,kde se o nás pečlivě starala delegátka Jana.Měla o nás velký zájem,vše vyřešila,obrovský přehled o celém okolí.Chtěla bych jí touto cestou moc poděkovat,že nám takhle zpříjemnila dovolenou.Autobusem nás vezla taky Jana,byla moc fajn,podávala potřebné informace co se cesty týče. Takže oběma delegátkám tisíceré díky!

Vaňharová Kateřina


Krásný dobrý den,
díky za super dovolenou s vaší společnosti, využili jsme seniorský pobyb na ostrově DUGI OTOK od 5.6.-14.6. Bylo to něco neuvěřitelně krásného, příjemného a úžasného, už od samého začátku cesty, řidiči byli maximalisti - díky i jim za opravdu bezpečně krásnou a příjemnou jízdu. No a pobyt ve velmi příjemném prostředí, s perfektním ředitelem hotelu prostě neměl chybu. Samozřejmě velký podíl na naší spokojenosti mělo i počasí, které bylo nádherné, takže jsme využili všech výletů za krásami tohoto koutku světa - něco úžasného.
Děkuji a příště se těšíme, pokud zdravíčko vydrží, děkuji moc a všem přeji všechno nejlepší.

K.Vedrová


CHORVATSKO - 2014


Vážení,
stejně jako loni jsme byli s manželem v Chorvatsku Crikvenici,depandence Omoriky.Byla tam opět vaší delegátkou paní Jana Kaftanová.S jejími službami jsme byli loni spokojeni a vraceli jsme se tam ,"jako domů".Nebyli jsme jediní ,kteří se tam po roce vrátili.Opět nás přivítala,byla obětavá,všechny naše dotazy odpověděla.Doprovázela nás na výletě ,prostě profesinálka.Můžete jí naším jménem poděkovat.

Manželé T. z Olomouce


Přeji hezký den
Chtěla bych velice poděkovat za přátelské , profesionální a vstřícné služby Vaší delegátky Jany Kaftanové. Byla jsem s jejími službami opravdu velice spokojena a ráda bych touto cestou projevila ještě jednou vděčnost.

Zdraví Věra Š.


Dobrý den,
za krásně prožitý týden s celou rodinou bych chtěla poděkovat Vaší delegátce Janě Kaftanové. Jedná profesionálně,umí poradit, je milá a ochotná.

S pozdravem Eva M.2011

Pochvala Dep. Omorika 2011

--------------------------------------------------------------

Mgr. Veličková
Luka, Dugi Otok
Byli jsme velmi mile překvapeni destinací, kterou jsme si vybrali. Obětavost paní delegátky je bezmezná.

PhDr. Hana T., Praha
Luka, Dugi Otok
Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vám poděkovala za nádhernou dovolenou, kterou jsem strávila v Chorvatsku, Luce na Dugem Otoku v milé společnosti delegátky paní Marie Galíkové, která se o nás všechny obětavě a perfektně starala. Samotné ubytování se nám líbilo, pokoje jsou naprosto dostatečně vybaveny, oceňuji horkou vodu, která tekla kdykoliv. Jídlo bylo moc dobré, dostatek, vkusně upravené s obědy i večeřemi jsme byli velmi spokojeni. Inovaci a množství jídla bych pouze vytkla snídaním-mohly by být bohatší a mohla by být větší možnost výběru více sýrů – tvrdý sýr, možná uzenina, více vejce, ovoce. Jinak bylo vše perfektní. Bravo! Těším se na další dovču s Vámi.

Jana a Martin Š., Liberec
Murter – apart. Lovišča
Na doporučení přátel jsme si vybrali dovolenou u KOVOTOURu z Ostravy. Prý s nimi byli vždy spokojeni. Před ubytováním v hotelu dáváme přednost apartmánům, a nejen proto nás zaujal ostrov Murter a apartmány Lovišča. Zájezd jsme si koupili už hodně dopředu, protože je o něj prý velký zájem a nelitovali jsme. Pláž přímo před apartmány a široká škála sportovního vyžití nás mile překvapila. Doposud jsme jezdili autem, ale tentokrát jsme využili dopravu autobusem s průvodcem od cestovky.

Petr K. s manželkou
Dugi Otok – Hotel Luka
Ráj na zemi. To jste měli pravdu, ubytování blízko moře, klid, plná penze a krásná pláž. Opravdu jsme si zde skvěle odpočinuli, vypli mobilní telefony, ochutnávali dary moře a kochali se přírodou. Děkujeme Kovotoure PLUS!! Příští rok jedeme opět a doporučil jsem to i svým známým.

Miluše N.
Murter – apartmány Školjić
Touto cestou bych chtěla poděkovat CK Kovotour Plus za ochotu a trpělivost, při výběru mého zájezdu do Chorvatska. Místo Murter je opravdu pohádkové a jeho pláže sálají energií, kterou jsem zde načerpala. Vše ještě podtrhlo krásné ubytování a bezproblémoví průběh celé dovolené.Ještě jednou tedy děkuji.

Martin H.
Murter – apartmány Školjič
Pobyt na ostrově Murter skvělý, malé, klidné městečko, ubytování v rodinném apartmánu vyhovující, doporučuji sportovní a společenské aktivity v komplexu Lovišča a také společenské večery se zábavou, pěší chůzí cca 20 minut z apartmánu Školjič. Určitě tuto dovolenou zopakujeme.

Karel Š.
Chorvatsko – Dependance Omorika
Depandance jsou sice v kopci,ale vzdálenost k moři nebyla až tak šílená jak jsme četli cca 80m. Obsluha v restauraci, kde jsme se stravovali byla myslím v pořádku. Vybavení pokoje vypadalo nově. Pláž byla pěkná,čistá. A v tomto termínu skoro prázdná. Snídaně byla spíše formou bufetu, ale výběr dostatečný. K večeři byly velké porce a pokaždé jsme si pochutnali. I zelenina byla a ovoce. Myslíme si, že Crikvenice je nádherné místo s úžasně čistým mořem. Počasí nám přálo celý týden a také jsme poznali fajn lidi. Kousek od centra, kde je možné navštívit i akvárium a využít lodních výletů.

Anna a Miroslav U., Moravský Beroun
Crikvenica – depandance hotelu Omorika
Výborná dovolená za málo peněz. Ubytování v depandancích bylo čisté, denně se měnili ručníky a uklízelo se. Prostorný balkón s posezením hodnotíme jako velké plus. Koupat jsme se chodili na upravenou pláž, která byla hned v blízkosti našeho ubytování. Co se týče stravování, byli jsme nadmíru spokojeni, jelikož bylo dostatek zeleniny, ovoce a ryb, což nám s manželem vyhovovalo. Večerní procházkou po pláži se dostanete po promenádě plné restaurací a obchůdků přímo do kouzelného centra městečka. Prostě jadranská romantika. Takže milý Kovotoure jednoznačně – jak říkají místní – „HVALA“ a nashledanou v příštím roce, kdy Vaši nabídky opět využijeme.

Jan H. s manželkou
Crikvenica – depandance Omorika
Vybrali jsme si toto pobytové místo, abychom nemuseli dlouho cestovat a jsme moc rádi, že naše volba byla správná. Crikvenica má perfektní atmosféru a my na tuto krásnou dovolenou nikdy nezapomeneme.

Renáta K. a rodina
Murter – apartmány Školjić
Dovolená na ostrově Murter vyšla na jedničku. Ubytování super, příroda nádherná a zároveň nemusíte čekat na žádný trajekt, protože ostrov Murter je s pevninou spojen mostem.

Dipl. Ing. Milan D.
Vážená paní ředitelko.
Považuji za mou příjemnou povinost se poděkovat za skutečně výborný zájezd na Dugi Otok, vyborně organisovaný a nabízející nezapometutelné výlety po kra‘sném Dalmatském pobřeží. Zvlaštni dík pak patří Vaši paní delegátce Haně Vlkové, která se vzorně starala o hladký průbeh zájezdu a díky jejím radám jsem měl příležitost si maximálně užít pobyt v krásném prostředí. Prosĺm, vyřiďte ji můj osobni, srdečný dík S přátelským pozdravem P.S. Tento zájezd byl můj prvni po mém návratu z padesátiletéo “exilu“ na západě
Eva a Lenka T.

Dobrý večer,
Dnes v raních hodinách jsme se vrátili z Chorvatského Dugi Otoku, jenž nám tento zájezd zprostředkovala právě Vaše cestovní společnost Kovotour. Dne 31.5.2005 nás dopravní společnost Gumdrop s.r.o. naložila u Motorestu Schwarz a tím začaly ty skvělé zážitky.Upřímně děkujeme řidičům, jenž nás v pořádku dopravili do Zadaru a přitom byli nás skvěle bavili, že 14 hodin cesty utekly jako voda.Za skvělé zážitky z Dugi Otoku děkujeme především paní Heleně Vlkové, která byla naše delegátka na tomto krásném ostrově. Díky ní máme na co vzpomínat. Pokud se vyskytl nějaký problém, okamžitě se ho snažila vyřešit, byla velmi vštřícná a pohodová. Nemůžu ani pominout překrásný výlet na Kornati a věškeré přesunování po mořské hladině, kterého se i ona s námi účastnila. Náš dík patří také skvělému kapitánovi Igorovi a jeho Plava Leguně, která nás tak pěkně vozila po Jardanském moři. Dále bych se ráda informovala, co bych měla splnit za podmínky, abych byla příští rok přijata jako praktikantka na ozdravovný pobyt na Dugi Otoku v Luce? Jmenuji se Lenka Táborská, je mi 18 let a příští rok budu maturovat. velmi ráda pošlu další informace, pokud by jste měli zájem. Tímto svůj e-mail asi zakončím, protože, co jsem měla na srdci, jsem vám řekla a tak Vám ještě jednou moc děkujeme za Vaši střícnost a všechno, co jste pro nás udělali.

Vyhledávání