Pro skupiny - Novinky CS | Kovotour.cz

Kovotour plus
Volejte Call Centrum
14 001
Cena hovoru dle ceníku vašeho operátora.
Po-Pá 8.00-21.00
So-Ne 9.00-21.00

Pro skupiny

 

VYUŽIJTE NAŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY A CESTUJTE S MIMOŘÁDNOU SLEVOU A SKVĚLÝMI SLUŽBAMI JEDINĚ S KOVOTOUR PLUS

 

Touto cestou si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou organizace skupinových zájezdů pro Vaši organizaci, sportovní kolektiv či skupinu přátel a jsme připraveni Vám poskytnout výhodné podmínky.


Jsme cestovní kanceláří, která na českém trhu působí již 25 let a máme mnohaleté zkušenosti s přípravou a zajišťováním pobytů jak pro jednotlivce či rodiny, tak pro organizované skupiny. Nabídky pobytů pro nejrůznější zájmové skupiny připravuje naše cestovní kancelář každým rokem a každoročně zaznamenáváme spokojenost klientů, kteří se rádi vracejí a opakovaně využívají naše služby. Při přípravě Vaší dovolené můžete očekávat naši vstřícnost, pružnost a individuální přístup podle Vašich požadavků. Vaši dovolenou Vám vytvoříme dle Vašich specifických přání přímo na míru.

 


Za bezkonkurenční ceny je pro Vás připravena bohatá nabídka kvalitních služeb v mnoha oblíbených destinacích, do nichž Vás dopravíme charterovými lety nebo klimatizovanými autobusy z celé ČR.

 


Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS se specializuje na pobyty v Černé Hoře, Chorvatsku, Bulharsku, Řecku, v Turecku, Albánii a na Severním Kypru. Tyto destinace se staly pro širokou veřejnost velmi atraktivní a díky charterovým letům, které realizujeme ze čtyř českých letišť, i snadno dostupné.

 


Vážení klienti, věříme, že Vás naše nabídka zaujala a že se rozhodnete realizovat svůj skupinový pobyt právě prostřednictvím cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS.

 


NABÍZÍME VÁM:

- Komplexní organizaci Vaší skupinové dovolené v osvědčených ubytovacích střediscích, apartmánech či hotelech včetně zajištění stravování, ubytování a přepravy (letecké či autobusové) do pobytového místa i možnost výletů v destinacích.

- Možnost čerpání skupinových slev z nabídky KOVOTOUR PLUS
Chcete cestovat ve větší skupině lidí a nemůžete najít vhodnou dovolenou? Máte speciální požadavky, které Vám běžná dovolená nemůže splnit? Každý kolektiv má svoje představy, co by měl právě jejich zájezd obsahovat, a my takovou dovolenou pro Vás připravíme.

 


PRO ZPRACOVÁNÍ NABÍDKY VAŠÍ DOVOLENÉ POTŘEBUJEME ZNÁT:

- požadovanou zemi pobytu, 
- typ stravování, způsob dopravy, 
- plánovaný termín zájezdu, 
- předpokládaný počet osob, 
- kontaktní osoba, e-mail.

 

 

Kontaktovat nás můžete na tel.: 14001 nebo na e-mailu: [email protected], případně vyplňte níže uvedený formulář.


Vytvořit univerzální nabídku, která by vyhovovala každé skupině, je téměř nemožné. Proto nás neváhejte kontaktovat při plánování Vaší cesty. Na základě Vašich konkrétních požadavků a našich zkušeností, jsme schopni Vám nabídnout podmínky, které budou vyhovovat Vašim představám.

 

Vyhledávání