Jak uplatnit voucher ještě na letošní dovolenou? Více informací ZDE.

Ensana Thermal SÁRVÁR Health Spa Hotel

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování

Hotovo
Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

hotel leží v centru královského parku, pár minut chůze od centra města a 500 m od lázní Sárvár.

Vybavení a služby

restaurace, kavárna, letní terasa, místnost na společenské a karetní hry, obchod se suvenýry, ordinace lékařů, směnárna, hotelový trezor na recepci, výtah, animace a výlety, internetový koutek, WI-FI ZDARMA ve společných prostorách, kadeřnický salón, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, čistírna, bezbariérové pokoje, parkoviště, půjčovna aut.

Ubytování

2lůžkové pokoje SUPERIOR se sprchou (vanou), WC, SAT TV, rádiem, telefonem, minibarem, internetovou přípojkou, balkonem (francouzským oknem), trezorem, fénem, s možností přistýlky.

Sport a zábava

krytý a nekrytý bazén s termální vodou, termální rekreační bazén s perličkovou koupelí, wellness a léčebné procedury (inhalační terapie, elektroléčba, světloléčba, masáže, cvičení), stolní tenis, posilovna, kuželkárna/bowling, billiardový stůl, zahradní šachy, jóga, nordic walking, fitness programy, solárium, tenisový kurt, hřiště na míčové hry, tělocvična, půjčovna kol, jezdecký areál, cykloturistika, koupání (termální lázně), jízda na koni, rybaření, golf.

Stravování

snídaně formou bufetu, obědový polévkový bufet, večeře o 4 chodech s 1 nealkoholickým nápojem v ceně.

Doplňující informace

místní poplatek cca 1,7 EUR/os. od 18 let/den - platí se při nástupu na recepci hotelu. Příplatek za Silvestrovský program a galavečeři. Parkování ZDARMA.

Slevy pro děti

osoba na přistýlce - pevná cena 1 250 Kč/os./noc, v termínu 1.7.-1.9. - dítě do 6 let na přistýlce - ZDARMA, dítě od 6 do 14 let na přistýlce - pevná cena 700 Kč/os./noc.

Výhody a benefity

v termínech 9.1.-31.3. a 1.11.-20.12. Vám u pobytů na 3 noci při zakoupení pobytu více než 60 dní předem poskytneme mimořádnou slevu 25 %, v případě zakoupení pobytu 60 dní a méně předem poskytneme mimořádnou slevu 20%. V termínu 9.1.-21.12. Vám u pobytů na 4 noci poskytneme mimořádnou slevu 25 %, u pobytů na 5 nocí slevu 20 %, u pobytů na 6 a 7 nocí slevu 15 %.

Poznámka

místní poplatek cca 1,7 EUR/os. od 18 let/den - platí se při nástupu na recepci hotelu. Příplatek za Silvestrovský program a galavečeři 3 590 Kč/os. Parkování ZDARMA. Možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ. PLÁNOVANÉ UZAVŘENÍ BAZÉNŮ - z důvodu údržby budou uzavřeny tyto bazény: Vnitřní termální bazén - 4.3., 8.6., 31.8. a 9.12.2020, zážitkový bazén - 4.3., 8.6.-10.6., 31.8.-2.9. a 9.12.2020, venkovní termální bazén - 11.3., 3.6., 9.9. a 2.12.2020.

Cena zahrnuje

ubytování a polopenzi dle vybraného počtu nocí, neomezený vstup do vnitřního a venkovního termálního bazénu, vstup do sauny (finská, parní, infra), fitness.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Typové pokoje

  • 2lůžkový pokoj s 1 přist. SUPERIOR - Pokoj 2(+1) SUPERIOR
Základní informace
  •  Wi-Fi
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Sportovní hřiště
  • Wellness centrum
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Pro dva
Zobrazuji:

TERMÍNY A CENY pro vybrané nástupní dny - změnu termínu a počtu dní si můžete navolit v dalším kroku objednávky po vybrání termínu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie