O Kovotour Plus - Kovotour plus | Kovotour.cz

Kovotour plus

O Kovotour Plus

25 LET S VÁMI!

 

Vážení klienti,
je mi ctí Vás opětovně pozdravit a přivítat na stránkách společnosti KOVOTOUR PLUS s.r.o. Vstupujeme do 25. sezony činnosti cestovní kanceláře Kovotour plus.
V úvodu mi dovolte poděkovat Vám za přízeň, kterou naší cestovní kanceláři zachováváte a věřím, že pro Vás budeme moci i v sezoně 2019 zajistit Vaši vysněnou dovolenou.

 

Vážení klienti,
již téměř 25 let se zaměřujeme na realizaci zájezdů za přijatelnou cenu, přičemž velký důraz klademe na bezpečí, kvalitu a rozsah nabízených služeb. V průběhu letní sezony o naše klienty v destinacích pečuje přes 1.200 našich zkušených průvodců či delegátů, kteří se s maximální péčí postarají o bezproblémový průběh Vaší dovolené. Rovněž nemohu opomenout, že mimo klasických dovolených zajišťuje naše společnost také ozdravné a léčebné pobyty v tuzemsku i zahraničí, které jsou klienty rovněž velmi dobře hodnoceny, což nás samozřejmě velmi těší. Mimo jiné také organizujeme pro VZP projekt pod názvem Mořský koník.
Rovněž pro sezonu 2019 Vám opět přinášíme pro Vás mimořádně výhodnou akci „K zájezdům 10.000 Kč“. Jedná se o zcela jedinečný bonus ve výši 10.000 Kč na každou Smlouvu o zájezdu, který řada z Vás již začala čerpat v minulých sezonách. Tato jedinečná nabídka se setkala s Vaším velkým ohlasem a jsme potěšeni, že i pro nadcházející jubilejní sezonu se nám podařilo vyjednat v zahraničí tyto mimořádně výhodné podmínky.
Pro rodiny s dětmi přinášíme i pro sezonu 2019 výhody s možností cestování dětí zdarma, a to až do 18 let věku, včetně slev až do výše 15 % při využití slev na first minute.

 

Vážení klienti,
velmi rádi Vás přivítáme v Černé Hoře, Chorvatsku, Albánii, Bulharsku, Řecku, na Severním Kypru, Maltě a v Turecku. 

Podívejte se prosím na naše nové projekty:
www.chorvatskoplus.cz - zcela jedinečná nabídka Chorvatska,
www.odletime.cz - letenky do celého světa za mimořádné ceny,
www.pinktour.cz - s námi do celého světa,
www.celadenka.cz - nejlepší hotel v Beskydech za roky 2015, 2016, 2017.

 

Osobně si Vás dovoluji rovněž pozvat k návštěvě našeho Horského hotelu Čeladenka**** v Čeladné
v Beskydech, který se právem zařadil mezi nejoblíbenější hotely v Moravskoslezských Beskydech a jenž je nositelem mnoha významných profesních ocenění dokládajících vysokou úroveň zajišťovaných služeb
a nadstandardní servis poskytovaný hotelovým hostům. Přijměte prosím mé pozvání k návštěvě Horského hotelu Čeladenka, jež je zasazen do kouzelného prostředí Čeladné a kde Vám budou poskytnuty služby
na nejvyšší úrovni.

 

Vážení klienti,
touto cestou bych Vás rád rovněž pozval na osobní návštěvu našich poboček v celé České republice.
V případě, že preferujete rezervaci on-line, pak prosím navštivte naše portály www.kovotour.cz nebo www.jentozkus.cz, kde je možno provádět rezervace 24 hodin denně s možností úhrady platbou on-line. Call centrum 14 001 je Vám k dispozici opravdu po celý týden včetně sobot a nedělí denně od 9.00 do 21.00 hod.

 

Vážení klienti,
dovolte mi ujistit Vás, že je vše připraveno pro Vaši dovolenou včetně našeho pojištění dle zákona 159/99 Sb., tedy proti úpadku cestovní kanceláře. Navíc je naše cestovní kancelář pojištěna také na pojištění odpovědnosti cestovní kanceláře.

 

Vážení klienti,
dovolte mi ještě jednou Vám poděkovat za Vaši již 25 let trvající přízeň a věřím, že společně oslavíme toto významné jubileum naší cestovní kanceláře.

 

Děkuji rovněž všem našim obchodním partnerům
v tuzemsku i v zahraničí za skvělou spolupráci, děkuji všem zaměstnancům a spolupracovníkům za jejich maximální ochotu a profesionalitu při zajišťování služeb a doprovodných programů při Vaší dovolené.

 

Pevně věřím, že Vás i v sezoně 2019 naše nabídka zaujme a budeme Vás moci přivítat na zájezdech organizovaných cestovní kanceláří Kovotour plus s.r.o.
Přeji Vám hodně zdraví, štěstí, pohody a životních úspěchů.

 

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. je pojištěna podle zákona 159/99Sb. proti úpadku cestovní kanceláře. Navíc je naše společnost pojištěna také na pojištění odpovědnosti cestovní kanceláře vůči Vám, našim klientům, což je také jistě velmi důležité při výběru Vaší dovolené.

 

Vážení klienti,
rád bych Vás také pozval k osobní návštěvě našich poboček v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a Frýdku-Místku, jejichž otevírací dobu se snažíme přizpůsobovat Vašim potřebám. Zde se Vám budou věnovat naši zkušení pracovníci a zodpoví Vám veškeré dotazy. V případě, že preferujete výběr dovolené on-line, pak jsou Vám k dispozici 24 hodin denně portály www.kovotour.cz nebo www.jentozkus.cz, kde si můžete Vaši dovolenou rovnou rezervovat, popř. je možno kontaktovat naše call centrum na čísle 14 001.

 

Vážení klienti,
děkuji Vám za Vaši přízeň a věřím, že na následujících stránkách si vyberete Vaši pravou letní dovolenou.

 

Přeji Vám hodně zdraví, štěstí, pohody a životních úspěchů.

 

Jiří Hájek

Jednatel a majitel společnosti KOVOTOUR PLUS s.r.o.

 

KOVOTOUR PLUS d.o.o. Republika Češka

Kompanija KOVOTOUR PLUS d.o.o. sa sedištem u Ostravi, osnovana je 1994. godine. Glavne delatnosti ove kompanije su poslovi tour-operatora, ugostiteljske usluge i rad zdravstvenog centra.

 

Tour-operator KOVOTOUR PLUS d.o.o. ubraja se u najveće tour-operatore u Republici Češkoj i već više od 25 godine specijalizuje se za turističke aranžmane na primorskim destinacijama, ali i za organizaciju zdravstvenog boravka u inostranstvu, kao i u Češkoj Republici.

 

KOVOTOUR PLUS d.o.o. je vodećim tour-operatorom za niz destinacija, pre svega za Crnu Goru u koju dovodi više od 20 000 klijenata godišnje. Specijalistom je za destinacije kao što su Albanija, Bugarska, Grčka (Halkidiki, Krit, Krf, Tasos), Hrvatska, Turska, Severni Kipar i Malta. Obezbedjuje sopstvene čarter-letove iz Praga, Ostrave, Brna i Pardubica i pokriva celu Češku Republiku organizovanim autobuski prevozom.

 

Od 1994. godine kompanija KOVOTOUR PLUS d.o.o. funkcioniše takodje i kao zdravstveni centar u oblasti rada doktora opšte prakse za decu i odrasle, rehabilitacije i fizioterapije. Tokom dosadašnjeg postojanja, kompanija je organizovala zdravstveni boravak za desetine hiljade dece. KOVOTOUR PLUS d.o.o. ne samo da se specijalizuje na primorski zdravstveni boravak dece u Crnoj Gori, Hrvatskoj i Grčkoj, ali organizuje i zdravstvene boravke na planini Beskidi u Češkoj u saradnji sa zdravstvenim osiguravajućim društvima, zdravstvenim institucijama, gradovima, školama i drugim organizacijama.

 

Prodajnu mrežu kompanije čine specijalizovane prodavnice u Pragu, Ostravi, Olomoucu, Brnu i u Fridku-Mistku, kao i šira mreža koja čini više od 1900 autorizovanih prodavaca i franšíza na teritoriji cele Republike Češke.

 

Kompanija KOVOTOUR PLUS d.o.o. je član Asocijacije čeških tour-operatora i turističkih agencija i Asocijacije tour-operatora Češke Republike. Vlasnik i direktor kompanije, Jiří Hájek, takodje je predsednik Češko-Crnogorske Privredne i Industrijske Komore, koja podržava i štiti privredne i profesionalne interese obe zemlje.

 

Svake godine KOVOTOUR PLUS d.o.o. se promoviše na prestižnim medjunarodnim sajmovima turizma, kao što je Holiday World i Travel Meeting Point u Pragu, GO&Regiontour u Brnu, kao i na BIT u Milanu, MITT u Zagrebu, RDA u Kolinu nad Rinem, ITB u Berlinu, IFT u Beogradu i WTM u Londonu. Osim navedenih sajmova, kompanija redovno učestvuje na profesionalnim susretima destinacija, koja omogućavaju proširenje ponude i spektra inostranih partnera, kao i bližu komunikaciju sa postojećim partnerima.

 

KOVOTOUR PLUS d.o.o. zauzima značajno mesto na turističkom tržištu u Češkoj Republici i tokom svog postojanja mnogo puta je bio nagradjivan. Ističu se nagrade za Najbolju turstičku agenciju u Republici Češkoj za 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. godinu.

 Vyhledávání