Informace o značkových prodejnách - Kovotour plus | Kovotour.cz

Kovotour plus

Informace o značkových prodejnách

Praha - Vodičkova

Na vědomí se dává, že v hlavním městě naše pobočka otevřena jest. Nedaleko Václavského náměstí, známého též pod jménem Koňský trh, Vás srdečně přivítají dvě sličné děvy. Dámy a panstvo s ratolestmi, rytíře se svými družinami i potulné kejklíře bohatou salvou přivítáme, žíznivá hrdla napojíme a v dobrém rozpoložení Vaši cestu do zemí Jaderským mořem omývaném nebo ostrovy řeckou mytologií opředenou, společně naplánujeme. Hodovní síně plné vybraných jídel, komnaty vykládané zlatem a drahokamy, jakož i turnaje, hry a kejklování veliké ku obveselení Vašemu v našich letních sídlech nabízíme. Dopravu plnokrevnými železnými oři zajišťujeme na cestách, po mořích i na nebesích. Proto nezahálejte, vyšlete své posly a buďte našimi hosty! Velice rádi poradíme a pomůžeme i s výběrem jiných destinací. Staňte se i Vy členy velké družiny našich klientů. Vítejte u nás!

Ostrava - OC Nová Karolína

PŘIJĎTE NAVŠTÍVIT NAŠI POBOČKU, která se nachází v OC Forum Nová Karolina, ležící v blízkosti Ústředního autobusového nádraží a vlakového nádraží v samotném centru Ostravy. Jak se k nám dostanete? Buď přes „lávku“ z autobusového nádraží nebo tramvají či autobusem – zastávka Karolina. Samotná prodejna je umístěna v patře -2, vedle Hypermarketu Albert. Můžete také využít rozsáhlých parkovacích ploch v podzemních garážích, kde parkujete první 3 hodiny zdarma a o sobotách a nedělích je parkování zcela zdarma. Specializujeme se zejména na nabídku letní dovolené u moře, ať letadlem, autokarem nebo vlastní dopravou. Poznejte s námi krásy Černé Hory, Albánie, Chorvatska, Bulharska, Turecka, řeckých ostrovů Kréty, Thassosu, Korfu nebo Chalkidiki a Severního Kypru. Velice rádi poradíme a pomůžeme i s výběrem jiných destinací, staňte se i Vy naším klientem. Na návštěvu se těší Ilona Hofrová a Jakub Černý denně od pondělí do neděle, „od devíti do devíti“. Vítejte u nás!

Ostrava - Nádražní

Navštivte naši ostravskou pobočku cestovní kanceláře Kovotour Plus na Nádražní ulici, naproti známé ulice Stodolní. Pobočka je cca 10 m od tramvajové zastávky Stodolní. Součástí pobočky je i dětský koutek. Otevřeno je pondělí až pátek od 8.00 - 17.00 hodin. Poznejte s námi krásy Černé Hory, Albánie, Chorvatska, Bulharska, Turecka, Španělska, Řecka a řeckých ostrovů Kréty, Korfu nebo Chalkidiki, dále s námi můžete poznat Maltu a Severní Kypr. Také v sezoně 2017 Vám zajistíme nabídku Dotovaných pobytů 50+ se skvělým programem za výhodné ceny a minimální zálohou. Novinkou je Šlágr dovolená 50+, která kombinuje výhody dotované dovolené a vystoupení známých umělců TV Šlágr. Cestovní kancelář Kovotour Plus také spolupracuje s řadou renomovaných cestovních kanceláří a kromě uvedených destinací Vám rádi nabídneme zájezdy do všech koutů svět a poradíme s nejvhodnějším výběrem Vaší dovolené. Těším se na Vaši návštěvu.

Brno - Jakubské náměstí

Dobrý den, jmenuji se Renata Švábová a pracuji jako referentka prodeje na brněnské pobočce cestovní kanceláře Kovotour Plus na ulici Jakubské náměstí č. 7, malý kousek od náměstí Svobody. Na naší pobočce Vám mohu nabídnout zájezdy letecké, autokarové i vlastní dopravou. Můžete si vybrat z naší nabídky destinací, jako jsou Černá hora, Albánie, Bulharsko, Řecko, Turecko, Chorvatsko, Severní Kypr a wellness pobyty v České republice a zimní lyžařské zájezdy v Itálii. Dále spolupracujeme s řadou renomovaných cestovních kanceláří, takže pokud máte zájem i o jiné destinace, poradím Vám s výběrem a srovnám cenovou nabídku na trhu, abyste co nejvíce ušetřili. Zajišťujeme prodej samostatných letenek do všech zemí světa a vstupenek na kulturní představení prostřednictvím Ticket Art. Naše nabídka Dotovaných pobytů 55+ vzbudila u klientů velký zájem. Přijďte si i Vy vybrat svou vysněnou dovolenou k nám na brněnskou pobočku. Od pondělí do pátku 9.00 - 19.00 a v sobotu 9.00 - 13.00 se na Vás těší Renata Švábová

Olomouc - Horní náměstí

Dobrý den, mé jméno je Jolana Wolfová a pracuji v olomoucké pobočce cestovní kanceláře Kovotour plus. Naleznete nás v samotném centru historické Olomouce, na Horním náměstí naproti sloupu Nejsvětější Trojice. Kancelář sdílíme společně se směnárnou, takže si u nás můžete vyměnit i hotovost na Vaši dovolenou. Dle Vašich požadavků jsme prodloužili otevírací dobu a navštívit nás tedy můžete v pondělí až pátek 8.00 - 18.00 a v sobotu 8.00 - 12.00 hodin. Naše cestovní kancelář nabízí letecké, autobusové i zájezdy vlastní dopravou a to zejména do Černé Hory, Řecka, Kypru, Turecka, Albánie, Bulharska, Chorvatska a České Republiky. Poslední 2 roky nabízíme také širokou nabídku lyžařských zájezdů a to zejména do Itálie, ale i Rakouska a Německa. Protože v cestovním ruchu pracuji již nějakou dobu a všechny výše uvedené destinace jsem osobně navštívila, ráda Vám poradím s nejvhodnějším výběrem Vaší dovolené. Své zkušenosti čerpám nejen z pobytů strávených jako jeden z Vás, tedy turista, ale i ze speciálních studijních cest, činnosti delegátky a také šestiletého pobytu v Řecku a na jeho ostrovech. Cestovní kancelář Kovotour plus také spolupracuje s více než třemi sty renomovaných cestovních kanceláří a kromě uvedených destinací Vám mohu nabídnout zájezdy do všech koutů světa. Vyberete si z široké nabídky poznávacích i lyžařských zájezdů, stále oblíbenějších wellness pobytů, a také bohaté škály exotických destinací. Zároveň také spolupracujeme se společností Ticket art a díky tomu Vám zajistím vstupenky na různá kulturní představení, které se konají v rámci České a Slovenské Republiky. Těším se na Vaši návštěvu S přátelským pozdravem Mgr. Jolana Wolfová Referent prodeje

Frýdek - Místek - OC Frýda

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat do pobočky Kovotour PLUS v obchodním centru Frýda ve Frýdku – Místku. Ať už se k nám dostanete autem, vlakem nebo autobusem, můžete si být jisti milým a vřelým přivítáním. Moc rádi vám poradíme a zodpovíme veškeré vaše dotazy. Našim největším přáním je nabídnout vám takovou dovolenou, na kterou budete ještě dlouho rádi vzpomínat. Ať již preferujete svou dovolenou u Jaderského moře, v daleké exotice či v zimě na horách, můžete si být jisti, že celý náš tým cestovní kanceláře Kovotour PLUS udělá maximum pro vaši spokojenost. Začíná to návštěvou v naší pobočce a končí to vašim spokojeným úsměvem, když se po návratu domů pohodlně usadíte do vaší pohovky. Přijďte si prohlédnout naši novou pobočku a aktuální nabídku zájezdů. Věříme, že stejně tak jako obohacujeme život našich klientů nevšedními zážitky posledních 23 let, můžeme nyní obohatit život i vám. Těšíme se na vás.

Vyhledávání