Klubové hotely - Informace k naší nabídce | Kovotour.cz

Kovotour plus
Volejte Call Centrum
14 001
Cena hovoru dle ceníku vašeho operátora.
Po-Pá 8.00-21.00
So-Ne 9.00-21.00

Klubové hotely


Klubové hotely 2018 - Toužíte prožít dovolenou jinak?

Vyzkoušejte dovolenou plnou zábavy, pohybu a relaxace v široké nabídce našich klubových hotelů a komplexů. Většinu klubových hotelů v Černé Hoře jsme rozšířili o program All Inclusive. Vybrali jsme pro Vás velmi oblíbené hotely Korali AI Club (Sutomore), hotelový komplex Ada Bojana Club (Ulcinj), Resort Velká Pláž Ulcinj Club (Ulcinj). Dále pak hotel El Mar Club (Kruče), hotel Park Club (Budva),hotel Ban-Bus Budva Club (Budva), hotel Savojo Club (Buljarica), penzion Premier (Buljarica) a vily Armenko LUX (Buljarica).

Klubový program je Vám nadále k dispozici i v Chorvatsku, kde naleznete hotel Dramalj Club, Vily Danica Club, Vily Clotillde Club (vše Crikvenica). Klub KOVOTOUR PLUS přináší nejen bohatou nabídku sportovního a kulturního vyžití, ale také spoustu výhod a příjemných překvapení pro Vás.

V Bulharsku vstoupíme do osmé úspěšné klubové sezony s hotely Kamenec (Slunečné pobřeží) a Edelweis (Zlaté písky).

Černá Hora
1.) Hotel Park Club (Budva)
2.) Hotel Ban-Bus Budva Club (Budva)
3.) Hotel Savojo Club (Buljarica)
4.) Vily Armenco LUX Club (Buljarica)
5.) Penzion Premier Club (Buljarica)
6.) Hotel Korali Club (Sutomore)
7.) Hotel El Mar Club (Kruče)
8.) Hotel Velká Pláž Ulcinj Club (Ulcinj)
9.) Vily Velká Pláž Ulcinj Club (Ulcinj)

Chorvatsko

10.) Hotel Dramalj Club (Crikvenica)
11.) Vily Danica Club (Crikvenica)
12.) Vily Clotillde Club (Crikvenica)

Bulharsko
13.) Hotel Kamenec (Slunečné pobřeží)
14.) Hotel Edelweiss (Zlaté písky)

Kovotour Plus - klubové hotely Kovotour Plus - klubové hotely


Posláním a cílem klubu je zpestření Vaší dovolené a dovolené Vašich dětí o zábavu, aktivní pohybové programy, relaxační programy či o animační denní a večerní programy. Pod vedením našich zkušených animátorů, profesionálních trenérů a masérů můžete vyzkoušet a zúčastnit se těchto programů určených pro všechny věkové kategorie.Kovotour Plus - klubové hotely Kovotour Plus - klubové hotelyBohatý zábavný celodenní animační, sportovní a relaxační program.
Celodenní cvičební program pro všechny: náš profesionální trenér má pro Vás připraven speciální cvičební a pohybový program pro všechny věkové kategorie. Ranní fitness cvičení, ranní aerobní cvičení, odpolední fitness cvičení, jóga, zumba, aqua aerobic v bazénu i v moři, cvičení v moři pro všechny věkové kategorie, turnaje ve volejbale, tenisu, kopané i nohejbalu (vše rozděleno a přizpůsobeno výkonu a věku). Cvičební pomůcky poskytujeme zdarma. Náš trenér Vám bude k službám také v rámci poradenství ohledně formování Vaší postavy či individuálního jídelního a cvičebního plánu.Kovotour Plus - klubové hotely


Denní programy pro děti: dětský miniklub "Plusíčko" v češtině, hlídání dětí, soutěže na pláži i na souši, možnost zapůjčení sportovních a společenských her, turnaje v míčových hrách, pirátský den, hledání pokladu, malování na obličej, kreslení, malování, přírodní nauka, cvičení v moři karneval, dětské diskotéky. V klubu Plusíčko vítáme všechny děti, které se chtějí zapojit do sportu a zábavy s našimi animátory. Prožijete dny nabité zážitky, dobrodružstvím, soutěžemi a radovánkami. Rodiče si tak mohou odpočinout nebo se věnovat sportování v rámci klubového programu, o zábavu pro Vaše děti se postarají zkušení animátoři. Animační program je přizpůsoben věku dětí i teenagerů. Pro děti od 4 do 14 let (mladší v doprovodu rodičů).

Takto může vypadat týden Vaší ratolesti v dětském klubu Plusíčko:
Pondělí: pirátský den – malování na obličej, hledání pokladu
Úterý: černohorský den přírody
Středa: pohádkový den a karneval – příprava masek, výtvarné aktivity
Čtvrtek: dětská diskotéka – výuka tance a taneční soutěže
Pátek: šmoulí den
Sobota: volný den
Neděle: bublinkový den

V termínech červenec a srpen 2018 jsme pro Vás na základě obrovského zájmu z let 2013 – 2017 připravili speciální pobyty se známým klaunem a skvělým tanečníkem Jaromírem Riedlem - Hopsalínem a klaunem Pinkym!
Speciální Pobyty Vám nabízíme v hotelu Olympic, Korali a Savojo v Černé Hoře.
A co Vás s Hopsalínem a Pinkym čeká?

 • Úžasné programy pro děti i dospělé
 • Výuka klasického i moderního tance
 • Interaktivní soutěže, hry, facepainting
 • Sportovní i nesportovní aktivity
 • Kulturní vystoupení a programy
 • Soutěže o zajímavé odměny
 • Zajímavé kreativní činnosti
 • Diskotéky pro děti
 • Večerní zábavy pro děti i rodiče

Program s Hopsalínem a klaunem Pinkym je úžasný a neopakovatelný a navíc pro všechny klienty KOVOTOUR PLUS ZCELA ZDARMA!

Večerní animační programy pro všechny: promítání celovečerních filmů, zábavné soutěže a hry v rámci klubových večerů, karaoke soutěž, zábavná taneční a pěvecká vystoupení, diskotéky, dětský karneval s účastí rodičů, speciální černohorský večer s poznáním místní kultury, zábavy a zvyků.Kovotour Plus - klubové hotely Kovotour Plus - klubové hotelyDalší výhody klubu: zvýhodněné ceny výletů, slevy ve vybraných obchodech a restauracích, možnost zapůjčení sportovních potřeb a společenských her, exkluzivní postavení klientů KOVOTOUR PLUS nejen v rámci hotelu, ale také na veřejných místech a zařízeních. Veškeré výhody KLUBU KOVOTOUR PLUS můžete využít letos ve všech termínech, které nabízíme! Neváhejte a prožijte krásnou relaxační i aktivní dovolenou v klubových hotelích KOVOTOUR PLUS.Kovotour Plus - klubové hotely Kovotour Plus - klubové hotelyPROGRAM KLUBOVÉHO HOTELU KOVOTOUR PLUS

 • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině
 • sportovní a relaxační program
 • soutěže a sportovní turnaje na souši i ve vodě
 • klub pro děti Plusíčko v češtině každý den (hlídání dětí, program pro děti, karneval, diskotéky)
 • zumba, aerobic, aqua aerobic v moři nebo hotelovém bazénu
 • zábavné hry, kreativní činnosti a kulturní programy
 • večerní animační programy a představení pro všechny
 • plážové párty
 • karaoke, pěvecké vystoupení
 • stardance (taneční večery)
 • promítání filmů pro děti i dospělé
 • zvýhodněné ceny výletů
 • slevy ve vybraných restauracích a obchodech
Vyhledávání