07.02.2019

Mezinárodní veletrh HOLIDAY WORLD 2019

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS se ve dnech 21.2. – 24.2.2019 již tradičně zúčastnila 28. mezinárodního veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 v Praze

Veletrh HOLIDAY WORLD v Praze patří k nejvýznamnějším veletrhům cestovního ruchu ve střední Evropě. Je významnou přehlídkou cestovních kanceláří, domácích českých regionů, národních turistických centrál cestovního ruchu a dalších služeb turistického průmyslu ve střední Evropě. 

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS v rámci veletržní expozice představila širokou nabídku dovolených do bezpečných a prověřených destinací s odlety z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic, jakož i široké možnosti nástupních míst po celé České republice pro autokarovou dopravu do Černé Hory. Mimo leteckých a autokarových zájezdů do Černé Hory byly představeny i další žádané destinace - Albánie, Chorvatsko, Bulharsko, řecké ostrovy Kréta a Korfu, Turecko a Severní Kypr.

Prezentovány byly zájezdy pro letní sezonu 2019 – katalog DOTOVANÉ POBYTY 50+ a katalog LÉTO 2019. S velkým zájmem návštěvníků se setkala i nabídka Dovolené s muzikou.

Součástí veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2019 byl i bohatý doprovodný program v podobě workshopů, přednášek a seminářů na aktuální témata v oboru, firemních prezentací, filmové přehlídky WorldFilm a Expediční kamera a jedinečné fotografické výstavy.

Kovotour Plus - veletrh Holiday World Praha

Kovotour Plus - veletrh Holiday World Praha

Kovotour Plus - veletrh Holiday World Praha

Kovotour Plus - veletrh Holiday World Praha