Dovolená Kovotour 2018 | Soukromý dům EMA II - Ugljan | Chorvatsko, Otoci

Kovotour plus
Soukromý apartmán Soukromý dům EMA II - Ugljan
Chorvatsko Ugljan
Soukromý dům EMA II - Ugljan
Call centrum 14 001
Ceníky O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Základní ceny

Program
Strava Doba 01.10.- 31.10. 01.04.- 30.06. 30.09.- 30.10. 31.03.- 01.04. 30.06.- 30.09.
Nástupní dny So Libovolné So
Minimální počet nocí 7 7
Apartmán pro 2 osoby + pomocné lůžko Bez stravy Na noc 1259 Kč 1259 Kč 2058 Kč

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Ugljan

Mapa destinace

Popis destinace

Ugljan je menší městečko na severovýchodním pobřeží ostrova Ugljan, při silnici procházející ostrovem a vedoucí až na ostrov Pašman. V okolí se pěstují olivy a víno. Městečko doporučujeme klientům, kteří mají rádi klidnou pohodovou dovolenou.

Geografické informace

Oblázkovo kamenité s pozvolným vstupem do moře, doporučujeme boty do vody. V městečku je také částečně písečná pláž Mostir, umístěná v zátoce.

Historie destinace

Několik historických letních sídel, místní klášter s kostelem (není přístupno veřejnosti), pozůstatky římského osídlení.

Zajímavosti a informace

Sport: Vodní sporty – rybolov, podmořské potápění.
Zábava: Festival Kulturní léto ostrova Ugljan – folklor, kulturní akce.

Otoci

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Podobné zájezdy

EMA - Ugljan

Soukromý apartmán EMA - Ugljan

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
Vyhledávání