Dovolená Kovotour 2019 | Hotel Manora | Chorvatsko, Mali Lošinj

Kovotour plus
Hotel Manora KategorieKategorieKategorieKategorie
Chorvatsko Mali Lošinj
Hotel Manora

Rychlá objednávka

3.8 - 10.8.2019, 8 Dní (so - so) Dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek Vlastní Polopenze
Odjezd Vlastní očekávaný datum příjezdu: 3.8.2019
Návrat Vlastní očekávaný datum odjezdu: 10.8.2019
20.315 Kč
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Poloha

Hotel Manora je menší rodinný hotel, který se nachází v městečku Nerezine, pod pohořím Osoršćica, cca 500 m od centra města.

Vybavenost

Hotel je plně klimatizován. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, aperitiv bar, sauna, fitness, herna pro děti, venkovní bazén s terasou, dětské hřiště, parkoviště.

Ubytování

Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností 1 přistýlky nebo 2 přistýlek (patrová postel). Pokoje mají SAT/TV, telefon, minibar, varnou konvici, koupelnu,vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI.

Stravování

Polopenze: snídaně - švédský stůl, večeře - výběr ze 3 menu, salát buffet, sklenička vína (cca 2 dcl).

Pláž

Pláže jsou přírodní oblázkové, skalnaté vzdálené cca 500 m od hotelu.

Sport a zábava

Hotel nabízí možnost zapůjčení jízdních kol (zdarma). Hotel Manora je ideálním místem pro aktivní dovolenou: procházky podél moře, jízda na kole, horská turistika v pohoří Osoršćica, lodní výlety, potápění, pronájem člunů.

Cena za osobu zahrnuje

7x ubytování 7x polopenze, každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, klimatizace, WI-FI, využívání venkovního bazénu, zapůjčení jízdního kola - po domluvě na recepci, pobytovou taxu

Cena nezahrnuje

doprava, cestovní pojištění, nápoje k večeři. povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 30 Kč/osoba (platí se v CK), dětská postýlka (na vyžádání) 7 EUR/den - platí se na místě v recepci, domácí zvíře (na vyžádání) 10 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Všechny pokoje na zpětné potvrzení.

Mali Lošinj

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Vyhledávání