Dovolená Kovotour 2019 | Apartmány v soukromí - ostrov Pag | Chorvatsko, Kvarner

Kovotour plus
Apartmány v soukromí - ostrov Pag KategorieKategorieKategorie
Chorvatsko Pag
Apartmány v soukromí - ostrov Pag

Rychlá objednávka

27.7 - 3.8.2019, 8 Dní (so - so) Dvoulůžkový apartmán Vlastní Bez stravy
Odjezd Vlastní očekávaný datum příjezdu: 27.7.2019
Návrat Vlastní očekávaný datum odjezdu: 3.8.2019
5.715 Kč
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Popis

Přímo ve městě Pag, nedaleko nádherných oblázkových a písčitých pláží nabízíme apartmány pro 2-7 osob v soukromých domech.

Ubytování

Apartmány mají kompletně vybavený kuchyňský kout, obývací místnost, ložnici(e), koupelnu. Většina apartmánů má balkon nebo terasu. U některých apartmánů je v obývací místnosti rozkládací pohovka sloužící jako možná přistýlka.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Vzdálenost od moře je individuální dle konkrétního místa ubytování, cca 100-500 m.

Cena za osobu zahrnuje

7-denní nájem celého apartrmánu s kompletním vybavením, veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje

Doprava, cestovní pojištění, stravování, pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK - platí se na místě při příjezdu - 1,50 EUR/den/dospělá osoba; 0,75 EUR/den/dítě 12-18 let, dítě do 12 let taxu neplatí.

Poznámka

Ceny v tabulce odpovídají cenám no name apartmánů, konkrétní nabídka apartmánu je na zpětné vyžádání za individuální ceny.

Pag

Kvarner

Popis destinace

oblíbená a nejnavštěvovanější část Chorvatska, kde teplé počasí a spojení mediteránního i vnitrozemského klimatu, umožnily bujný růst rozmanité vegetace, a proto si zde užijete vůně jehličnatých stromů a také sluníčka k opalování na pláži a ke koupání v blankytně modrém moři. V oblasti naleznete pobřeží, pohoří a ostrovy... Ke Kvarnerskému zálivu patří ostrovy Cres, Lošinj, Krk, Rab, jako největší ostrovní skupina Jadranu a také řada menších ostrůvků. Najdete zde pláže upravené i přírodní, známé i neobjevené, kamenné, písečné, oblázkové, velké i malé, jaké si přejete...

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Vyhledávání