Dovolená Kovotour 2018 | UVALA SCOTT - Kraljevica | Chorvatsko, Kvarner

Kovotour plus
Turistický komplex UVALA SCOTT - Kraljevica
Chorvatsko Kraljevica
UVALA SCOTT - Kraljevica
Call centrum 14 001
Ceníky O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Základní ceny

Program
Strava Doba 08.09.- 07.10.
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Jednolůžkový pokoj superior s klimatizací a polopenzí Polopenze Na noc 915 Kč
Dvoulůžkový pokoj superior s klimatizací a polopenzí Polopenze Na noc 704 Kč
Dítě 2-18 let na základní lůžku v pokoji s 1 dospělou osobou (2 - 18,99 let) Polopenze Na noc 564 Kč
Dítě 2-18 v dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými osobami (2 - 18,99 let) Polopenze Na noc 352 Kč
Standardní dvoulůžkový pokoj s polopenzí Polopenze Na noc 573 Kč
Dítě 2-18 let na základní lůžku v pokoji s 1 dospělou osobou (2 - 18,99 let) Polopenze Na noc 459 Kč
Dítě 2-18 v dvoulůžkovém pokoji se 2 dospělými osobami (2 - 18,99 let) Polopenze Na noc 287 Kč
Apartmán pro 2 osoby se 2 pomocnými lůžky Bez stravy Na noc 918 Kč
Dítě 2-12 let na lůžku s rodiči (2 - 12,99 let) Polopenze Na noc 352 Kč
Dítě 2-12 let na lůžku s rodiči (2 - 12,99 let) Polopenze Na noc 287 Kč
Jednolůžkový standard pokoj s polopenzí Polopenze Na noc 744 Kč

Povinné příplatky

Program
Strava Doba 08.09.- 07.10.
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Pobytová taxa Na noc 25 Kč
Pobytová taxa pro dítě od 12 do 18 let (12 - 18,99 let) Na noc 13 Kč

Nepovinné příplatky

Program
Strava Doba 08.09.- 07.10.
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Plná penze Plná penze Na noc 122 Kč
Plná penze (od 2 let) Plná penze Na noc 488 Kč
Polopenze (od 2 let) Polopenze Na noc 366 Kč
Domácí mazlíčci až do 5 kg Bez stravy Na noc 183 Kč
Příplatek za dětskou postýlku ( 0-1,99 let ) Bez stravy Na noc 244 Kč
Plná penze pro dítě 0-2 let Plná penze Na noc 0 Kč
Polopenze dítě 0-2 let (0 - 2,99 let) Polopenze Na noc 0 Kč

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Popis

Turistický komplex Uvala Scott se nachází v zátoce Dubno nedaleko městečka Kraljevica a mostu, který spojuje ostrov Krk s pevninou. Svým hostům nabízí ubytování v blízkosti moře a širokou nabídku služeb na jednom místě. Hotel sám o sobě je starší, vybavení pokojů jednodušší. Doporučujeme klientům, kteří preferují blízkost pláže a koupání v kombinaci s výhodnou cenou.

Vybavenost

Vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, bankomat, restaurace, plážový bar, kavárna s terasou, minimarket, obchod se suvenýry, sauna, internetový koutek, WI-FI na recepci.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky. K dispozici koupelna s WC, telefon a TV. Některé pokoje disponují lednicí, balkonem a klimatizací.

Apartmány jsou pro 4 osoby, mají stejné vybavení jako hotelové pokoje a navíc kuchyňský kout (standardně vybaven pro přípravu pokrmů pro daný počet osob, k dispozici nejsou utěrky, otvírák na konzervy, zápalky a prostředek na mytí nádobí) a klimatizaci. Apartmány jsou rozdělené na dvoulůžkovou ložnici a obývací část s rozkládacím gaučem nebo křeslem pro 2 osoby.

Stravování

Bez stravy či polopenze- snídaně i večeře ve formě bufetu.

Pláž

Menší pláž s betonovými platy se nachází 50 – 500 m od ubytování (dle umístění apartmánu / pokoje). Menší oblázková pláž v docházkové vzdálenosti.

Kraljevica

Mapa destinace

Popis destinace

Kraljevica je staré přístavní město a vyhlášené letovisko. Je to letovisko nejen prázdninové, ale také lázeňské, již na konci 19. století zde byly vystavěny první lázeňské vilky. Je zde také velká loděnice s obřími jeřáby. Rekreační zařízení jsou proto vesměs umístěna mimo samotné město. Do Rijeky je to asi 20 kilometrů, letiště se nachází na ostrově Krk, na který vede most.

Geografické informace

Na poloostrově Oštri a v zátoce Gabrova jsou pláže, částečně upravené oblázky. Na některých místech pláže je pozvolný vstup do moře.

Historie destinace

Prohlédnout si můžete zámek Novi grad se čtyřmi kulatými věžemi, Starý hrad v centru města, kostel sv. Mikuláše, strážní věž.

Zajímavosti a informace

Sport: Potápění a jachting v letovisku Oštro.
Zábava: Festival Kulturní léto ve Frankopanu, folklor, koncerty, vystoupení. Disko, restaurace, bary, kavárny.

Kvarner

Popis destinace

oblíbená a nejnavštěvovanější část Chorvatska, kde teplé počasí a spojení mediteránního i vnitrozemského klimatu, umožnily bujný růst rozmanité vegetace, a proto si zde užijete vůně jehličnatých stromů a také sluníčka k opalování na pláži a ke koupání v blankytně modrém moři. V oblasti naleznete pobřeží, pohoří a ostrovy... Ke Kvarnerskému zálivu patří ostrovy Cres, Lošinj, Krk, Rab, jako největší ostrovní skupina Jadranu a také řada menších ostrůvků. Najdete zde pláže upravené i přírodní, známé i neobjevené, kamenné, písečné, oblázkové, velké i malé, jaké si přejete...

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

 

Vyhledávání