Dovolená Kovotour 2018 | Depandance Moj Mir | Chorvatsko, Istrie

Kovotour plus
Depandance Moj Mir KategorieKategorie
Chorvatsko Savudrija
Depandance Moj Mir

Rychlá objednávka

25.8 - 1.9.2018, 8 Dní (so - so) Vlastní Polopenze
Odjezd Vlastní očekávaný datum příjezdu: 25.8.2018
Návrat Vlastní očekávaný datum odjezdu: 1.9.2018
8.680 Kč
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Popis

Středisko Savudrija se nachází se cca 9 km od města Umag, leží přímo u moře a je obklopen borovým hájem a bohatou mediteránskou zelení. Nabízíme zde ubytování v apartmánech, bungalovech - viz další nabídky zájezdů a v depandance Moj Mir.

Vybavenost

Možnost WI-FI připojení k internetu na pokojích a internetový koutek na recepci - obojí za poplatek. Možnost využití trezoru na recepci též za poplatek. Hostům je k dispozici restaurace s terasou přímo na moři, bary, fast food, obchod, stánek s tiskem.

Ubytování

Depandance Moj Mir má pokoje dvoulůžkové. Všechny pokoje mají balkon, SAT/TV, TEL.

Stravování

Polopenze - švédský stůl, neomezeně nápoje k večeři z automatu - víno červené a bílé, voda, ovocné šťávy, pivo.

Pláž

Pláže jsou přírodní kamenité, betonová plata. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

Středisko zajišťuje celodenní animaci pro děti (mini club pro děti 5-12 let) i dospělé. Večery s hudbou na terase (červenec-srpen).

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. Od července 2016 je v resortu otevřen nový bazén se sluneční terasou.

Cena za osobu zahrnuje

Vlastní doprava: 7x ubytování, 7x polopenze, každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, pobytová taxa, parkovné.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x polopenze, každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, pobytová taxa, autokarová doprava

Cena nezahrnuje

Pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka

Všechny pokoje na zpětné potvrzení.

Savudrija

Istrie

Popis destinace

největší poloostrov Chorvatska lemující severní část Jaderského moře je turisticky nejrozvinutější a nejživější částí Chorvatska a jednoznačně nejznámější oblastí na pobřeží Jaderského moře. Najdete zde úrodná údolí, středomořskou scenerii s bujnou vegetací, malebné vesničky ležící na návrších, historické památky v pobřežních letoviscích a řadu krásných hotelů, hotelových komplexů a apartmánů pro strávení příjemné slunné dovolené. Istrie je centrem kulturního dědictví a nabízí mnoho historických památek a míst k navštívení... Bohatá vegetace, oblázkové a skalnaté pláže, možnost sportovního a kulturního vyžití, večerní procházky historickými centry měst, přírodní památky, výborné místní speciality a především koupání v křišťálově čistém moři - to vše nabízí Istrie.

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Podobné zájezdy

Bungalovy Savudrija

Bungalovy Savudrija KategorieKategorie

pá - ne 24.8. - 2.9.2018 10 Dní Autokarem Polopenze
Bungalovy Savudrija

Bungalovy Savudrija KategorieKategorie

so - so 25.8. - 1.9.2018 8 Dní Vlastní Polopenze
Vyhledávání