Dovolená Kovotour 2018 | Soukromý apartmán LJUBICA - Ližnjan | Chorvatsko, Istra

Kovotour plus
Soukromý apartmán Soukromý apartmán LJUBICA - Ližnjan
Chorvatsko Ližnjan
Soukromý apartmán LJUBICA - Ližnjan
Call centrum 14 001
Ceníky O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Základní ceny

Program
Strava Doba 25.08.- 01.01. 01.01.- 29.06. 24.08.- 01.01. 29.06.- 24.08.
Nástupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 5 5 5
Apartmán pro 4 osoby Bez stravy Na noc 2012 Kč 2012 Kč 2521 Kč
Studio pro 3 osoby Bez stravy Na noc 1280 Kč 1463 Kč 1744 Kč

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Poplatky na místě

Přihlášení hosta
01.01.2019 - 31.12.2019: 5,00 EUR / na osobu / na zájezd
01.01.2018 - 31.12.2018: 5,00 EUR / na osobu / na zájezd

Ližnjan

Mapa destinace

Popis destinace

Ližnjan je malé letovisko, které patří v Medulinu. Leží asi 10 km od Puly. Medulin je velké, známé a poptávané letovisko na Istrii, asi 10 km od letoviska Pula. Medulin je cílem hlavně rodin s dětmi, a to kvůli krásnému koupání. Leží při Medulinském zálivu, který je velmi členitý a relativně mělký. V okolí se loví langusty, které můžete ochutnat v některé ze zdejších vynikajících restaurací.

Geografické informace

Pláž u Ližnjanu je skalnato kamenitá, není vhodná pro malé děti. Pláže v Medulinu a okolí jsou částečně kamenité, částečně oblázkové. Dno je na většině míst pokryto pískem. Koupat se můžete jak v zálivu, tak na přilehlých zalesněných ostrůvcích. Známé je koupání v zálivu Kašteja, kde je pláž z menších oblázků a hrubého písku, pláž lemuje borový háj. Vstup do moře je na této pláži pozvolný, vhodný pro děti.

Historie destinace

V Medulinu si můžete prohlédnout kostel Sv. Anežky, pozůstatky římské usedlosti na poloostrově Vižula. Navštívit můžete také záliv Bijeca a prohlédnout si pozůstatky starého kostela.

Zajímavosti a informace

Sport: Škola jízdy na koni, v Medulinu velká nabídka vodních sportů – vodní lyže, potápění, windsurfing, rybolov, jachting, hřiště, minigolf, paragliding, cyklistika. Je zde také půjčovna sportovních potřeb a člunů.
Zábava: V Medulinu folklorní večery, lidové slavnosti, trhy s tradičními výrobky, disko, koncerty, zábavní programy. Lidová slavnost Sv. Jakuba v červenci, koncerty vážné hudby.

Istra

Popis destinace

Největší poloostrov Chorvatska lemující severní část Jaderského moře je turisticky nejrozvinutější a nejživější částí Chorvatska a jednoznačně nejznámější oblastí na pobřeží Jaderského moře. Najdete zde úrodná údolí, středomořskou scenerii s bujnou vegetací, malebné vesničky ležící na návrších, historické památky v pobřežních letoviscích a řadu krásných hotelů, hotelových komplexů a apartmánů pro strávení příjemné slunné dovolené. Istrie je centrem kulturního dědictví a nabízí mnoho historických památek a míst k navštívení... Bohatá vegetace, oblázkové a skalnaté pláže, možnost sportovního a kulturního vyžití, večerní procházky historickými centry měst, přírodní památky, výborné místní speciality a především koupání v křišťálově čistém moři - to vše nabízí Istrie.

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Podobné zájezdy

ANA - Ližnjan

Soukromý apartmán ANA - Ližnjan

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
VIOLETA - Ližnjan

Soukromý apartmán VIOLETA - Ližnjan

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
NELO - Muntić

Soukromý dům NELO - Muntić

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
Vyhledávání