Dovolená Kovotour 2019 | Soukromý vila VILLA BILJANA - Koromačno | Chorvatsko, Istra

Kovotour plus
Soukromý vila Soukromý vila VILLA BILJANA - Koromačno
Chorvatsko Labin
Soukromý vila VILLA BILJANA - Koromačno
Call centrum 14 001
Ceníky O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Základní ceny

Program
Strava Doba 01.01.- 20.04. 15.06.- 29.06. 12.10.- 01.01. 20.04.- 15.06. 07.09.- 12.10. 29.06.- 06.07. 06.07.- 13.07. 13.07.- 17.08. 17.08.- 31.08. 31.08.- 07.09.
Nástupní dny Libovolné Libovolné So So So So Libovolné
Minimální počet nocí 5 5 7 7 7 7 5
Apartmán pro 10 osob Bez stravy Na noc 7680 Kč 5120 Kč 7680 Kč 9874 Kč 10606 Kč 8046 Kč 6766 Kč

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Poplatky na místě

Záloha: 400,00 EUR / na jednotku / na zájezd

Labin

Istra

Popis destinace

Největší poloostrov Chorvatska lemující severní část Jaderského moře je turisticky nejrozvinutější a nejživější částí Chorvatska a jednoznačně nejznámější oblastí na pobřeží Jaderského moře. Najdete zde úrodná údolí, středomořskou scenerii s bujnou vegetací, malebné vesničky ležící na návrších, historické památky v pobřežních letoviscích a řadu krásných hotelů, hotelových komplexů a apartmánů pro strávení příjemné slunné dovolené. Istrie je centrem kulturního dědictví a nabízí mnoho historických památek a míst k navštívení... Bohatá vegetace, oblázkové a skalnaté pláže, možnost sportovního a kulturního vyžití, večerní procházky historickými centry měst, přírodní památky, výborné místní speciality a především koupání v křišťálově čistém moři - to vše nabízí Istrie.

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Podobné zájezdy

JUSTINA - Labin

Soukromý dům JUSTINA - Labin

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
VILLA MARINA - Koromačno

Soukromý vila VILLA MARINA - Koromačno

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
VILLA ANA - Koromačno

Soukromý vila VILLA ANA - Koromačno

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
VILLA MAGGIE - Koromačno

Soukromý vila VILLA MAGGIE - Koromačno

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
VILLA ALBINA - Koromačno

Soukromý vila VILLA ALBINA - Koromačno

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
Vyhledávání