Dovolená Kovotour 2018 | SUNHILL - Mlini | Chorvatsko, Dalmacija

Kovotour plus
Soukromý apartmán SUNHILL - Mlini
Chorvatsko Mlini
SUNHILL - Mlini
Call centrum 14 001
Ceníky O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Základní ceny

Program
Strava Doba 05.09.- 02.10.
Nástupní dny Libovolné
Apartmán pro 2 osoby + 2 pomocná lůžka Bez stravy Na noc 1978 Kč
Apartmán pro 4 osoby + pomocné lůžko Bez stravy Na noc 2698 Kč

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Mlini

Mapa destinace

Popis destinace

Mlini je malé letovisko v romantickém zálivu v Jižní Dalmácii, 11 km od Dubrovníku. Letovisko je umístěné pod Jadranskou magistrálou. Dovolenou zde doporučujeme klientům vyhledávajícím klidné prostředí v dosahu historického města Dubrovník, zapsaného také na seznamu UNESCO. Zvláštní půvab letovisku dávají potoky, které vyvěrající z místních pramenů pitné vody. V okolí potoků je velmi zeleno a hnízdí zde také spousta ptáků.

Geografické informace

Pláž v letovisku je oblázková s relativně pozvolným vstupem do moře vhodným i pro děti. V okolí najdete další pláže včetně skalnatých. Romantikům a zamilovaným doporučujeme koupání v některé z menších zátok v okolí. Většinu pláží lemuje borový háj.

Historie destinace

Prohlédnout si můžete kostel Sv. Hilaria a kapličku Sv. Rocha.

Zajímavosti a informace

Sport: Vodní sporty – jachting, windsurfing, vodní lyže, vodní polo, tenis.
Zábava: Restaurace, bary, kavárny, taneční terasa, disko. V sezoně probíhá festival Župské léto- koncerty vážné hudby, folklor.

Dalmacija

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Podobné zájezdy

ASTAREA 2 - Mlini

Hotel ASTAREA 2 - Mlini

Individuální termín Cena za noc Vlastní Polopenze
Hotel ASTAREA -  Mlini

Hotel Hotel ASTAREA - Mlini

Individuální termín Cena za noc Vlastní Polopenze
Hotel MLINI - Mlini

Hotel Hotel MLINI - Mlini

Individuální termín Cena za noc Vlastní Snídaně
VILLE MLINI 4* - Mlini

Apartmán VILLE MLINI 4* - Mlini

Individuální termín Cena za noc Vlastní Bez stravy
Vyhledávání