Dovolená Kovotour 2018 | DALIBOR - Lokva rogoznica | Chorvatsko, Dalmacija

Kovotour plus
Soukromý apartmán DALIBOR - Lokva rogoznica
Chorvatsko Lokva Rogoznica
DALIBOR - Lokva rogoznica
Call centrum 14 001
Ceníky O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Základní ceny

Program
Strava Doba 25.08.- 01.01.
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 3
Apartmán pro 2 osoby + pomocné lůžko Bez stravy Na noc 2243 Kč
Apartmán pro 2 osoby + pomocné lůžko Bez stravy Na noc 2243 Kč
Apartmán pro 2 osoby + pomocné lůžko Bez stravy Na noc 2243 Kč

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Lokva Rogoznica

Mapa destinace

Popis destinace

Lokva Rogoznica je malé městečko přibližně 9 kilometrů od Omiše. Leží na Jadranské magistrále. Jezdí se sem hlavně za oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do vody vhodným pro děti. Toto místo doporučujeme klientům vyhledávajícím klidnou nenáročnou dovolenou. V okolí se daří rybolovu a pěstování vína.

Geografické informace

Pláže jsou zde povětšině oblázkové místy písečné, s pozvolným vstupem vhodným pro děti na většině pláží. Botový háj se táhne kolem většiny pláží.

Historie destinace

Prohlédnout si můžete prohlédnout původní starou vesnici s krásnými kamennými domy a také kostely Panny Marie a Sv. Kosmy a Damiána.

Zajímavosti a informace

Sport: Plachtění, surfing, vodní lyže, rafting na nedaleké řece Cetina, možnost půjčení loďky nebo šlapadla.
Zábava: Rybářské noci nabízí rozmanitý večerní program v rámci srpna, navštívit můžete také gastronomickou událost „Letní sen“. Příznivcům večerního a nočního života doporučujeme vyrazit do nedalekého letoviska Omiš.

Dalmacija

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Vyhledávání