Dovolená Kovotour 2018 | Soukromý apartmán DOLAC - Drage | Chorvatsko, Dalmacija

Kovotour plus
Soukromý apartmán Soukromý apartmán DOLAC - Drage
Chorvatsko Drage
Soukromý apartmán DOLAC - Drage
Call centrum 14 001
Ceníky O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Základní ceny

Program
Strava Doba 05.09.- 02.10.
Nástupní dny Libovolné
Apartmán pro 2 osoby + 2 pomocná lůžka Bez stravy Na noc 1439 Kč
Apartmán pro 2 osoby + 2 pomocná lůžka Bez stravy Na noc 1439 Kč
Studio-apartmán pro 2 osoby Bez stravy Na noc 1079 Kč

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Poplatky na místě

Domácí mazlíčci: 8,60 EUR / na jednotku / na noc

Doplatek za klimatizaci: 7,40 EUR / na jednotku / na noc

Drage

Mapa destinace

Popis destinace

Drage je menší letovisko nedaleko letoviska Pakoštane, mezi Vranským jezerem a mořem, na Jadranské magistrále. Letovisko doporučujeme klientům vyhledávajícím klidnou pohodovou dovolenou. Ujít si nenechte místní restaurace s nabídkou lokálních specialit a dobrého vína.

Geografické informace

Pláže jsou zde oblázkové s borovým hájem. Hlavní pláž letoviska se jmenuje Dražica. Má modrou vlajku a pozvolný vstup do moře, který z ní dělá jednu z nejlepších pláží pro děti v Chorvatsku.

Zajímavosti a informace

Sport: Rybaření na Vranském jezeře, nabídka vodních sportů.
Zábava: Restaurace a bary nabízející místní speciality a příjemné posezení. Příznivcům nočního života doporučujeme vyrazit do nedalekého letoviska Biograd na Moru.

Dalmacija

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Vyhledávání