Dovolená Kovotour 2019 | Hotel Park | Chorvatsko, Dalmácie

Kovotour plus
Hotel Park KategorieKategorieKategorie
Chorvatsko Jižní Dalmácie
Hotel Park

Rychlá objednávka

3.8 - 10.8.2019, 8 Dní (so - so) Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Vlastní Snídaně
Odjezd Vlastní očekávaný datum příjezdu: 3.8.2019
Návrat Vlastní očekávaný datum odjezdu: 10.8.2019
11.355 Kč
Call centrum 14 001
Termíny a ceny O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Důležité

Pokoje a mimořádné cenové nabídky na zpětné potvrzení.

Popis

Hotel se nachází v zátoce na pobřeží v borovém háji, je vzdálen cca 5 minut pěší chůze od nádherného starého města.

Vybavenost

Hostům je k dispozici recepce, hotelová restaurace, aperitiv bar, TV místnost, kafé bar, prodejna suvenýrů, snack bar, taverna, WI-FI v recepci, parkoviště (za poplatek).

Ubytování

Hotel se skládá ze dvou pavilonů, které jsou spojeny s centrální budovou. V pavilonech jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, které mají SAT/TV, telefon, koupelnu, balkon.

Stravování

Snídaně - švédský stůl.

Pláž

Pláž je oblázková, betonová plata, vzdálená cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží v blízkosti tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další.

Cena za osobu zahrnuje

7x ubytování, 7x snídaně, každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid

Cena nezahrnuje

Doprava, cestovní pojištění, večeře, nápoje k večeři, pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK

Poznámka

Všechny pokoje na zpětné potvrzení

Jižní Dalmácie

Popis destinace

nejjižnější region Chorvatska je znám především pozoruhodným pobřežím, jedním z nejkrásnějších na celém evropském kontinentu. Nejkrásnějším městem Jadranu je po právu nazýván Dubrovník, který láká turisty z celého světa. Najdete zde divoké pohoří Velebitu, maličké vesničky s kamennými domy, zátoky s romantickými plážemi a křišťálově čisté moře se spoustou malých i větších ostrovů pro strávení klidné dovolené. Velká turistická centra se zde střídají s klidnými kouty, členité pobřeží nabízí místa, kde lze najít rušný život a zábavu stejně tak jako klid pro odpočinek.

Dalmácie

Chorvatsko

Mapa destinace


Zvětšit mapu

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Souřadnice ubytování nejsou v tuto chvíli k dispozici. Chcete-li znát přenosu polohu hotelu, kontaktuje nás prosím.

 

Vyhledávání