Dovolená Kovotour 2019 | Horský hotel Čeladenka - Zima na Čeladence | Česká republika, Beskydy

Kovotour plus
Horský hotel Čeladenka - Zima na Čeladence KategorieKategorieKategorieKategorie
Česká republika Čeladná
Horský hotel Čeladenka - Zima na Čeladence
Vybavenost
TelevizeMinibarSejfBezbariérový pokojKlimatizaceWiFi připojeníTenisVenkovní bazén
Call centrum 14 001
Ceníky O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Základní ceny

Zima na Čeladence - 2 noci TÝDEN
Strava Doba 01.12.- 01.03.
Nástupní dny Po,Út,St,Ne
Minimální počet nocí 2
Dospělá osoba + 1 dítě do 14 let TÝDEN Polopenze Na zájezd 6990 Kč
Dospělá osoba + 2 děti do 14 let TÝDEN Polopenze Na zájezd 8490 Kč
2 dospělé osoby TÝDEN Polopenze Na zájezd 6490 Kč
Dítě do 2 let bez nároku na lůžko Na zájezd 0 Kč
Zima na Čeladence - 2 noci VÍKEND
Strava Doba 01.12.- 01.03.
Nástupní dny Čt,Pá,So
Minimální počet nocí 2
Dospělá osoba + 1 dítě do 14 let VÍKEND Polopenze Na zájezd 7490 Kč
Dospělá osoba + 2 děti do 14 let VÍKEND Polopenze Na zájezd 8990 Kč
2 dospělé osoby VÍKEND Polopenze Na zájezd 6990 Kč
Dítě do 2 let bez nároku na lůžko Na zájezd 0 Kč
Zima na Čeladence - 5 nocí
Strava Doba 01.12.- 01.03.
Nástupní dny Ne
Minimální počet nocí 5
Dospělá osoba + 1 dítě do 14 let na 5 nocí Polopenze Na zájezd 13980 Kč
Dospělá osoba + 2 děti do 14 let na 5 nocí Polopenze Na zájezd 16980 Kč
2 dospělé osoby na 5 nocí Polopenze Na zájezd 10990 Kč
Dítě do 2 let bez nároku na lůžko Na zájezd 0 Kč

Popis

V resortu Horského hotelu Čeladenka se nachází hlavní hotelová budova, sedm apartmánových domů, tři horské domy, hotelová recepce, restaurace, lobby bar, kongresové centrum, dětské venkovní hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa a venkovní bazén. Součástí resortu je rovněž wellness areál „Lesní lázně“, který je umístěn v bezprostřední blízkosti hotelové budovy. V Lesních lázních naleznete pestrou nabídku wellness programů a relaxace. V hotelovém resortu je také ordinace lékaře a fyzioterapeuta. Hotel má k dispozici vlastní parkovací stání. Do hlavní hotelové budovy a do Lesních lázní je zajištěn bezbariérový přístup. V hotelové budově je k dispozici výtah. Celý hotelový resort je zajištěn bezpečnostním zámkovým kartovým systémem. Všechny pokoje jsou vybaveny anti-alergenním programem, který zahrnuje podlahovou speciální krytinu Flotex, matrace, polštáře a peřiny.
Hotel přijímá platby v hotovosti nebo platební kartou.

Poloha

Horský hotel Čeladenka se rozkládá v malebném údolí Podolánek na konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nadmořské výšce 590 m n. m. Celý resort hotelu je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy. V blízkosti hotelu protéká říčka Čeladenka a samotná poloha hotelu nabízí svým hostům mnoho zajímavých výletů autem, pěšky nebo na kole. Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště Ostravice nebo Prosper Golf Resort Čeladná, které se řadí mezi největší golfová hřiště v ČR.

Vybavenost

Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, lobby bar, kongresové centrum, venkovní dětské hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa, venkovní bazén, výtah v hotelové části, wellness centrum „Lesní lázně“, ordinace fyzioterapie, parkoviště.

Kongresové centrum má celkovou kapacitu až 90 míst. V prostorách kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání tanečních večerů nebo různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty.

Vybavení kongresového centra: data projektor, projekční plátno, ukazovátko, ozvučení, mikrofony, kopírovací služby, wifi připojení, dvd/cd přehrávač, flipchart tabule.

Ubytování

Hotel Čeladenka - pokoje jsou komfortně vybaveny a disponují vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, internetovým připojením, minibarem a trezorem. Do některých pokojů lze na přání umístit přistýlku nebo dětskou postýlku. Část pokojů nabízí svým hostům k využití terasu nebo balkon. Hlavní budova nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu STANDARD a COMFORT, dále v jednolůžkových pokojích, v apartmánech a rodinných pokojích. Součástí hotelu je jeden bezbariérový pokoj.

Apartmánové domy - apartmánový dům se skládá z prostorné předsíně a dvou oddělených pokojů. Apartmánové domy jsou ideální pro rodiny s dětmi, které upřednostňují soukromí, zároveň jsou však umístěny v blízkosti hlavní hotelové budovy a umožňují tak lehkou dostupnost všech hotelových služeb. Součástí apartmánového domu je vlastní sociální zařízení, sprcha, fén, hotelová kosmetika, SAT TV, telefon, internetové připojení, minibar, trezor. Každý apartmán je vybaven terasou se sedacím nábytkem. Apartmánové domy disponují ubytovací kapacitou až pěti osob. Na přání lze umístit oproti poplatku také dětskou postýlku.

Horské domy - v každém domě se nachází 5 dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, minibarem, trezorem. Každý dům disponuje vlastním parkovacím stáním a internetovým připojením.

Ubytování je v kompetenci hoteliéra.

Stravování

Dle vybraného balíčku - SNÍDANĚ – formou bufetových stolů.

POLOPENZE - snídaně formou bufetových stolů, večeře výběrem ze 3 menu,1 dl vína/osoba, 0,3l čepované pivo/osoba, karafa s vodou.

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně formou švédských stolů, dopolední svačina s kávou nebo čajem, oběd formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu), odpolední svačina s kávou nebo čajem,  večeře formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu).

Náš názor

Komfortní, moderní a v roce 2014 kompletně zrekonstruovaný ubytovací komplex, vhodný pro všechny věkové kategorie vyhledávající klidnou, ale i aktivní dovolenou.

Služby (wellness)

Samostatné wellness centrum nabízí svým hostům relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané formy vodoléčby.

FYZIOTERAPIE: profesionální tým ve Zdravotnickém zařízení Čeladná je tvořen odborníky v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Jejich hlavním cílem je zajistit rychlou a kvalitní zdravotní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace pro široký okruh pacientů, a to jak s podporou zdravotních pojišťoven, tak s možnostmi pro samoplátce. Nabízí léčbu pohybového aparátu včetně stanovení diagnózy a nastavení léčebného plánu.

Zajímavosti a informace

Cena za osobu zahrnuje

- Ubytování v komfortně vybavených pokojích na 2 nebo 5 nocí (o druhu ubytování rozhoduje hoteliér dle obsazenosti areálu)
- Stravování formou polopenze (snídaně a večeře formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku – dle obsazenosti hotelu)
- 1 x vstup na 60 minut do Lesních lázní (infrasauna, finská sauna, vířivka, Kneippův chodník)
- 1 x bylinková koupel pro oba 30 minut
- 10% sleva na služby v Lesních lázních
- Zdarma zapůjčení sezonního sportovního vybavení
- Zdarma parkování u hotelu
- Zdarma připojení k internetu přes Wi-Fi
- Zdarma vystavení Beskydy Card – originální návštěvnická karta, díky které můžete čerpat řadu výhod od partnerů nabízejících své služby turistům a návštěvníkům Beskyd

Cena nezahrnuje

dopravu, další služby Lesních lázní a služby výše neuvedené, ubytovací a lázeňský poplatek 19 Kč / osoba / den

Poznámka

K balíčku na 5 nocí je možnost využití komplexního vyšetření a nastavení rehabilitačního plánu léčby na vybraný počet dní pod dozorem kvalifikovaného personálu Zdravotnického zařízení Čeladná (www.zzceladna.cz) – až 3 procedury denně. Dle zdravotního stavu klienta.

Zdravotnické zařízení Čeladná nabízí:

Procedury dle rehabilitačního plánu: vířivá koupel, perličková koupel, Kneippův chodník, infra sauna, masáž zad, léčebný tělocvik, magnetoterapie, elektroléčba, ultrazvuk, cvičení na míčích, mobilizace páteře, manuální terapie a další)

Zdravotnické zařízení spolupracuje s vybranými pojišťovnami.

Čeladná

Beskydy

Česká republika

 

Podobné zájezdy

Horský hotel Čeladenka - Letní dovolená

Horský hotel Čeladenka - Letní dovolená KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Polopenze
First Minute
Sleva38%
Horský hotel Čeladenka

Horský hotel Čeladenka KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Cena za noc Vlastní Snídaně
Horský hotel Čeladenka - Dotované pobyty 50+

Horský hotel Čeladenka - Dotované pobyty 50+ KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Cena za zájezd Vlastní Polopenze
Last Minute
Sleva39%
Horský hotel Čeladenka - Rekondice na Čeladence

Horský hotel Čeladenka - Rekondice na Čeladence KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Polopenze
Last Minute
Sleva50%
Horský hotel Čeladenka - Relax pobyt s polopenzí

Horský hotel Čeladenka - Relax pobyt s polopenzí KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Polopenze
Last Minute
Sleva12%
Horský hotel Čeladenka - Romantický pobyt pro dva v Beskydech

Horský hotel Čeladenka - Romantický pobyt pro dva ... KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Plná penze
Last Minute
Sleva42%
Horský hotel Čeladenka - Relax pobyt pro ženy

Horský hotel Čeladenka - Relax pobyt pro ženy KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Polopenze
Last Minute
Sleva40%
Vyhledávání