Dovolená Kovotour 2018 | Horský hotel Čeladenka - Silvestrovský pobyt | Česká republika, Beskydy

Kovotour plus
Horský hotel Čeladenka - Silvestrovský pobyt KategorieKategorieKategorieKategorie
Česká republika Čeladná
Horský hotel Čeladenka - Silvestrovský pobyt
Vybavenost
TelevizeMinibarSejfBezbariérový pokojKlimatizaceWiFi připojeníTenisVenkovní bazén
Call centrum 14 001
Ceníky O zájezdu Popis destinace Nabídka výletů Mapa

Základní ceny

Silvestrovský pobyt na 3 noci
Strava Doba 29.12.- 02.01.
Nástupní dny So
Minimální počet nocí 3
Pobyt pro 2 dospělé osoby na 3 noci Polopenze Na zájezd 14990 Kč
Pobyt pro 1 dospělou osobu na 3 noci Polopenze Na zájezd 7495 Kč

Popis

V resortu Horského hotelu Čeladenka se nachází hlavní hotelová budova, sedm apartmánových domů, tři horské domy, hotelová recepce, restaurace, lobby bar, kongresové centrum, dětské venkovní hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa a venkovní bazén. Součástí resortu je rovněž wellness areál „Lesní lázně“, který je umístěn v bezprostřední blízkosti hotelové budovy. V Lesních lázních naleznete pestrou nabídku wellness programů a relaxace. V hotelovém resortu je také ordinace lékaře a fyzioterapeuta. Hotel má k dispozici vlastní parkovací stání. Do hlavní hotelové budovy a do Lesních lázní je zajištěn bezbariérový přístup. V hotelové budově je k dispozici výtah. Celý hotelový resort je zajištěn bezpečnostním zámkovým kartovým systémem. Všechny pokoje jsou vybaveny anti-alergenním programem, který zahrnuje podlahovou speciální krytinu Flotex, matrace, polštáře a peřiny.
Hotel přijímá platby v hotovosti nebo platební kartou.

Poloha

Horský hotel Čeladenka se rozkládá v malebném údolí Podolánek na konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nadmořské výšce 590 m n. m. Celý resort hotelu je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy. V blízkosti hotelu protéká říčka Čeladenka a samotná poloha hotelu nabízí svým hostům mnoho zajímavých výletů autem, pěšky nebo na kole. Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště Ostravice nebo Prosper Golf Resort Čeladná, které se řadí mezi největší golfová hřiště v ČR.

Vybavenost

Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, lobby bar, kongresové centrum, venkovní dětské hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa, venkovní bazén, výtah v hotelové části, wellness centrum „Lesní lázně“, ordinace fyzioterapie, parkoviště.

Kongresové centrum má celkovou kapacitu až 90 míst. V prostorách kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání tanečních večerů nebo různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty.

Vybavení kongresového centra: data projektor, projekční plátno, ukazovátko, ozvučení, mikrofony, kopírovací služby, wifi připojení, dvd/cd přehrávač, flipchart tabule.

Ubytování

Hotel Čeladenka - pokoje jsou komfortně vybaveny a disponují vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, internetovým připojením, minibarem a trezorem. Do některých pokojů lze na přání umístit přistýlku nebo dětskou postýlku. Část pokojů nabízí svým hostům k využití terasu nebo balkon. Hlavní budova nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu STANDARD a COMFORT, dále v jednolůžkových pokojích, v apartmánech a rodinných pokojích. Součástí hotelu je jeden bezbariérový pokoj.

Apartmánové domy - apartmánový dům se skládá z prostorné předsíně a dvou oddělených pokojů. Apartmánové domy jsou ideální pro rodiny s dětmi, které upřednostňují soukromí, zároveň jsou však umístěny v blízkosti hlavní hotelové budovy a umožňují tak lehkou dostupnost všech hotelových služeb. Součástí apartmánového domu je vlastní sociální zařízení, sprcha, fén, hotelová kosmetika, SAT TV, telefon, internetové připojení, minibar, trezor. Každý apartmán je vybaven terasou se sedacím nábytkem. Apartmánové domy disponují ubytovací kapacitou až pěti osob. Na přání lze umístit oproti poplatku také dětskou postýlku.

Horské domy - v každém domě se nachází 5 dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, minibarem, trezorem. Každý dům disponuje vlastním parkovacím stáním a internetovým připojením.

Ubytování je v kompetenci hoteliéra.

Stravování

Dle vybraného balíčku - SNÍDANĚ – formou bufetových stolů.

POLOPENZE - snídaně formou bufetových stolů, večeře výběrem ze 3 menu,1 dl vína/osoba, 0,3l čepované pivo/osoba, karafa s vodou.

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně formou švédských stolů, dopolední svačina s kávou nebo čajem, oběd formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu), odpolední svačina s kávou nebo čajem,  večeře formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu).

Náš názor

Komfortní, moderní a v roce 2014 kompletně zrekonstruovaný ubytovací komplex, vhodný pro všechny věkové kategorie vyhledávající klidnou, ale i aktivní dovolenou.

Služby (wellness)

Samostatné wellness centrum nabízí svým hostům relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané formy vodoléčby.

FYZIOTERAPIE: profesionální tým ve Zdravotnickém zařízení Čeladná je tvořen odborníky v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Jejich hlavním cílem je zajistit rychlou a kvalitní zdravotní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace pro široký okruh pacientů, a to jak s podporou zdravotních pojišťoven, tak s možnostmi pro samoplátce. Nabízí léčbu pohybového aparátu včetně stanovení diagnózy a nastavení léčebného plánu.

Zajímavosti a informace

Cena za osobu zahrnuje

- ubytování na 3 noci v komfortně vybavených pokojích

- snídaně formou bufetových stolů
- večeře formou 3 chodového degustačního menu
- v den příjezdu uvítaní punčem (alkoholickým i nealkoholickým)
- 1x hodinový vstup do Lesních lázní (infrasauna, finská sudová sauna, vířivá vana, Kneippův chodník)
- 10% sleva na služby Lesních lázní
- bohatý doprovodný program po celou dobu pobytu
- zdarma vystavení Beskydy Card
- zdarma úschova sezonního sportovního vybavení
- zdarma Wi-Fi
- zdarma parkování u hotelu
Doprovodný program pro ubytované hosty
SOBOTA 29.12.
16:00 - 17:00 PŘED-Silvestrovská jóga
BREATHWALK - využívá chůzi, vědomý dech a zaměřenou pozornost k posílení zdraví a vitality, povznesení nálady, práci s energí a k ovládnutí vlastní mysli. Krátká jógová sestava, která se dá cvičit venku v každou roční dobu nás připraví na jógovou chůzi v okolí hotelu. Jogínský čaj v hotelu nás pak příjemně zahřeje a uzavře tak celou 1,5h nevšední zkušenost
LEKCE KUNDALINI JÓGY - v závěru roku mnoho lidí bilancuje předchozí měsíce a možná si dává předsevzetí a vytyčuje cíle. Abychom vytvořili protor pro nové, něco tarého musíme pustit a nechat jít. V této lekci rozdmýcháme trávicí oheň Agni, pomocí ktorého spálíme to staré a nepotřebné. Zárověň rozproudíme stagnující energii v těle a uvolníme přebytečné napětí. Při meditaci pak zklidníme mysl a prostor pro nové cíle, zážitky a zkušenosti bude dokonale připraven. 1,5h lekce jógy sestávající z dechových technik, intenzivní sestavy, meditace a hluboké relaxace.
17:00 - 17:30 chvíle na šálek jogínskeho čaje
Tento čaj povzbuzuje metabolismus, činnost srdce, má antibakteriální účinky, je to nervové tonikum a působí jako afrodiziakum.
NEDĚLE 30.12.
Ochutnávka rumů z celého světa
Skvělý večer pro Vás a Vše přátele, na kterém se dozvíte spoustu zajímavých informací o výrobě, délce a způsobu zrání rumů a objevíte mnoho nevšedních chutí.
Večerní posezení s kytarou u krbu
Chuť rumů umocní příjemné posezení u rozpáleného krbu s fenomenálním kytaristou, který navodí atmosféru jazzového klubu.
PONDĚLÍ 31.12. SILVESTR
Program silvestrovského večera
18:00 uvítací drink - drink Jamese Bonda
18:30 - 20:00 vícechodová silvestrovská večeře
Od 2O:00 mobilní Casino - ruleta
20:00 - 02:00 hudební program - DJ Karel Procházka
22:00 pozdní studený raut
Fotokoutek (polaroid, rekvizity) / Silvestrovská tombola / Půlnoční přípitek a ohňostroj
Důležitá informace! Na Silvestrovský večer je předepsaný dress code - cocktail

Cena nezahrnuje

lázeňský a ubytovací poplatek 19 Kč / osoba / den, dopravu, další služby Lesních lázní

Čeladná

Beskydy

Česká republika

 

Podobné zájezdy

Horský hotel Čeladenka - Letní dovolená

Horský hotel Čeladenka - Letní dovolená KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Polopenze
First Minute
Sleva38%
Horský hotel Čeladenka

Horský hotel Čeladenka KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Cena za noc Vlastní Snídaně
Horský hotel Čeladenka - Dotované pobyty 50+

Horský hotel Čeladenka - Dotované pobyty 50+ KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Cena za zájezd Vlastní Polopenze
Last Minute
Sleva39%
Horský hotel Čeladenka - Rekondice na Čeladence

Horský hotel Čeladenka - Rekondice na Čeladence KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Polopenze
Last Minute
Sleva50%
Horský hotel Čeladenka - Relax pobyt s polopenzí

Horský hotel Čeladenka - Relax pobyt s polopenzí KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Polopenze
Last Minute
Sleva12%
Horský hotel Čeladenka - Romantický pobyt pro dva v Beskydech

Horský hotel Čeladenka - Romantický pobyt pro dva ... KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Plná penze
Last Minute
Sleva42%
Horský hotel Čeladenka - Relax pobyt pro ženy

Horský hotel Čeladenka - Relax pobyt pro ženy KategorieKategorieKategorieKategorie

Individuální termín Vlastní Polopenze
Last Minute
Sleva40%
Vyhledávání