Apartmány VELIKA PLAŽA

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

přímo u 12 km dlouhé ulcinjské Velike Plaže, cca 4 km od Ulcinje se nachází resort Velika Plaža, v rámci kterého je situován hotel a apartmány. Areál resortu je umístěn v zeleni, v klidné části, s dobrým přístupem na písečnou pláž.

Vybavení a služby

restaurace, terasa, kavárna, plážová restaurace, obchod, WI-FI ZDARMA, parkoviště. Vstup do areálu je střežen kamerovým systémem.

Ubytování

přízemní klimatizované domky, v každém jeden apartmán typu 1/3+2 AP - 3lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, typu 1/4+1 AP o velikosti 45 m2 - 2lůžkový a 3lůžkový pokoj, denní místnost, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, sprcha a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, terasa s venkovním posezením. Apartmány jsou rekonstruované, vybavené novým zařízením.

Sport a zábava

hřiště pro míčové hry.

Stravování

vlastní, případně se snídani nebo polopenzí. Polopenze - kontinentální sladká snídaně (máslo, džem, med, pečivo) + slaná snídaně výběr z menu, večeře výběr ze 3 menu.

Pláž

12 km dlouhá písčitá pláž, cca 200 m, sprchy na pláži.

Doplňující informace

parkování ZDARMA. 1/3+2 AP se snídani - možno obsadit 2 dospělými a 1 dítětem do 12 let ZDARMA.

Slevy pro děti

SLEVA PRO VŠECHNY AP: dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. NAVÍC SLEVA PRO AP BEZ STRAVY: osoba na přistýlce – platí 590 Kč/týden. NAVÍC SLEVA PRO AP SE SNÍDANÍ: dítě do 12 let se 2 dospělými - ZDARMA. NAVÍC SLEVA PRO AP S POLOPENZÍ: dítě od 2 do 10 let se 2 dospělými sleva 25 %.

Výhody a benefity

V termínech pobytů do 10.6. a od 9.9. cena pobytu zahrnuje slevu 7=6.

Cena zahrnuje

apartmány se stravou – ubytování, polopenzi/snídani na vybraný počet nocí, pobytovou taxu. Apartmány bez stravy – ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

Volitelné doplatky

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, osoby do 18 let – 30 Kč/den, nad 18 let – 40 Kč/den.

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
Vzdálenosti
  •  K moři: 200 m
Služby k dopravě
Parkování u letiště
Parkování u letiště v Praze, Brně i Ostravě za výhodnou cenu
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Dětské hřiště
  • Sportovní hřiště
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Pro rodiny s dětmi
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie