DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

příjemný rodinný hotel, doporučujeme pro klientelu, která preferuje procházky po krásné promenádě v malebném městečku Petrovac. Pláž nabízí skvělé podmínky na vodní sporty a zábavu (za poplatek). Petrovac je ideálním místem pro podnikání výletů po okolí a za krásami Černé Hory.

Poloha

moderní rodinný hotel Durič se nachází 300 m od písečně-oblázkové pláže u krásného historického městečka Petrovac. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže - Lučica a Kraljičina pláž na kterou se dostanete loďkou (za poplatek). Petrovac je významným letoviskem černohorského pobřeží ležící v malé zátoce chráněné vysokými horami před vnitrozemskými vlivy, je obklopený hustými olivovými háji a borovými lesy. Nad písečným zálivem se tyčí tvrz přeměněná v moderní noční bar Castello.

Vybavení a služby

recepce, bazén se sladkou vodou, restaurace, WiFi ZDARMA, sauna, parkoviště ZDARMA.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, TV, minibar, sejf, WiFi, některé s balkónem. Typ APT.2(+2) - dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem vhodným pro děti do 12 let, vlastní soc. zařízení, TV, menší kuchyňka s chladničkou, sejf, WiFi, balkón.

Sport a zábava

kulturní a sportovní možnosti v městečku Petrovac a na pláži.

Stravování

SNÍDANĚ - snídaně formou švédských stolů. Za příplatek možnost POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

písečně-oblázková pláž 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky (za poplatek). V blízkosti jsou také dvě další vyhledávané pláže: Kraljičina pláž a pláž Lučica.

Ceny jsou kalkulovány

20.9.2019

Typové pokoje

Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie