Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Pláže v Čanji

Kde najdete nejhezčí pláže v Čanji.

4 zájezdů

Pláže v Čanji

Pláž Kraljičina Plaža

na samém začátku Barské riviéry, poblíž letoviska Čanj. Krásná, necelých 200 m dlouhá písečná pláž s hrubším pískem se nachází v malebné zátoce, obklopená skalami. Pláž je dostupná pouze na člunech z moře. Stejnojmenná pláž se také nachází u letoviska Sveti Stefan na Budvanské rivijéře, turisté si tyto dvě pláže občas zaměňují.

Pláž Biserna Obala, Pláž Čanj

obě pláže tvoří jeden celek, je to krásná a prostorná pláž v délce zhruba 1 km od letoviska Čanj až k části Biserna Obala. Pláž je písečně-oblázková s drobnými, jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře. Místo je také nazýváno Perlová pláž nebo Perlové pobřeží. Vyhledávané místo pro rodiny s dětmi.

Pláž Katarinina Plaža

malá a tichá pláž se nachází jižně nedaleko Čanje. Pláž je přírodní, skalnatá a kamenitá, doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv. Pláž je pohodlně přístupná pouze na člunu z moře, po souši jedině přes skály, nevede ní žádná cesta. Pláž není vhodná pro rodiny s dětmi.

Podívejte se na další pláže Barské rivijéry.

Hotel ZLATIBOR

12.června 10 dní Plná penze
-8%
1 837 / os.

Hotel a depandance GALEB

1.května 8 dní Polopenze
4 890 / os.

Hotel ZLATIBOR - Dotované pobyty 50+

12.června 10 dní Plná penze
1 683 Kč / os.

Hotel ZLATIBOR kombinovanou dopravou

26.června 11 dní
-15%
10 191 / os.