SLEVY AŽ 40% NA LÉTO 2021 + 5 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 01.

Recenze - Hotel SUNRISE

Zobrazit ubytování
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
skvělá dovolená, skvělé místo, výborný hotel

odpočinek, žádné problémy, viz hodnocení 10 pro všechny kategorie. Problém, který ale cestovka ani hotel neovlivní, byli neukáznění ostatní hosté. A bohužel Češi, kteří si dovolenkové večery představují jako jeden velký alkoholový a hulící, a to doslova, mejdan. No a pak kuřáci všech národností, kteří nerespektují ostatní. No a sobotní diskotéka na pláži, ale ten jeden den se to dalo zvládnout.

Poloha

městečko čisté, ráno bylo vidět pracovní čety, jak uklízejí kolem silnic. Pláž čistá, každý večer uklízeli z pláže chaluhy. Samozřejmě všude byly nedopalky, kouření je v Bulharsku rozšířenější než u nás, ale nedopalky na pláži nechávali i Češi :-( Moře čisté, občas chaluha, což se očekává, dala se najít místa kousek od břehu, kdy jich bylo minimum.

Ubytování

čistota, funkčnost. Na pokoji konvice, na balkoně sušáky na ručníky a křesílka z umělého ratanu. Ručníky čisté, když jsme potřebovali, v polovině pobytu nám převlékli i deky. Sprcha společně se záchodem, sice po sprchování mokro v koupelně, ale brzy to vyschlo a hlavně to bylo praktické na úklid, takže nebyly nikde žádné zaprášené kouty. Personál výborný, všichni milí a vstřícní. Hotel blízko moře, v noci jsme slyšeli vlny, úžasné.

Stravování

stravování v hotelu skvělé, přibrala jsem aspoň 2 kila :-) výběr z jídelního lístku, ale za ten týden jsme bohužel nestihli ochutnat vše. V okolí spousta pekáren, doporučuji všechno s jejich sýrem sirene.

Další služby

delegátka nás čekala na letišti a jela s námi až do hotelu, stejný postup i při odjezdu, byla s námi až do odbavení. Informativní schůzka hned další den ráno po přílety, informace dostačující. Nabízený výlet na lodi Faith byl pěkný, delegátka nám zařídila i odvoz do Sozopolu, který vyšel levněji než autobus.

indyjana
11.09.2018