Recenze - Apartmány DION

Zobrazit ubytování
8,9
13 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
8,5
SLUŽBY
8,8
OKOLÍ
8,8
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Zdravíme paní domácí.

Z ubytování v apartmánu jsem byla nadšená. Již nikdy hotel a pokud to bude možné, tak jen apartmán. Paní domácí byla moc milá, ráno, odpoledne i večer s úsměvem ve tváři. To se mi moc líbilo a byl to takový balzám na duši. V celém domě ...

Celkový dojem

Z ubytování v apartmánu jsem byla nadšená. Již nikdy hotel a pokud to bude možné, tak jen apartmán. Paní domácí byla moc milá, ráno, odpoledne i večer s úsměvem ve tváři. To se mi moc líbilo a byl to takový balzám na duši. V celém domě čisto i v jeho okolí. Zahrada udržovaná s krásně kvetoucími a vonícími trsy levandulí, truhlíky s pelargoniemi, no zkrátka nádhera. Úklid apartmánu perfektní. Lozenets krásný, čistý, neustále uklízen všemi a všude, obchodníky, restauratéry, obecními i plážovými službami, paráda. Moře, pláže, okolí super. Ani se nám nechtělo domů, těch 10 dnů jsme byli doma v Dionu Lozenets.

Stravování

Protože Lozenets navštěvují ponejvíc Bulhaři a jen malá část Čechů, Slováků, Poláků a Rusů, tak obsluhy byly perfektní a tak i podávané jídlo, kvalitní, Teplé a pro všechny najednou. V době oběda jsme nápoje dostávali skoro obratem po objednání. Jídlo do pěti minut a opravdu horké, ať to bylo cokoli. A to jsme obědvali výhradně v restauraci na pláži.

Ivana
28.08.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Výborná dovolená, s drobnými výhradami k apartmánu

Lozenec je velmi příjemné klidnější letovisko, vyhledávané hlavně bohatšími Bulhary. Z toho plyne mírně vyšší cenová hladina, ale i kvalitní pláž a restaurace.

Celkový dojem

Lozenec je velmi příjemné klidnější letovisko, vyhledávané hlavně bohatšími Bulhary. Z toho plyne mírně vyšší cenová hladina, ale i kvalitní pláž a restaurace.

Poloha

Umístění aparthotelu Dion je vynikající, přímo u pláže a nedaleko obchodů, přitom na poměrně klidném místě. Obávali jsme se komárů z močálu přes ulici, ale nakonec jich bylo jen minimálně.

Ubytování

Ubytování pohodlné a poměrně čisté, v apartmánu umístěném v přední části budovy (tedy nikoli na rohu) zamrzela absence stolu - měli jsme sice kuchyňský kout, ale jíst bylo možné jen u maličkého nízkého konferenčního stolku, případně u malého kulatého stolku na balkoně. Pro čtyřčlennou rodinu nic moc, stejně tak nepotěšilo pouze základní vybavení kuchyně (hrnec jen jeden a nevelký, žádná miska atd.).

Stravování

Zájezd jsme měli bez stravování, to šlo ale výborně zajistit v okolních občerstvovnách a obchodech s bohatou nabídkou.

Další služby

Výlet s CK velmi dobrý. Auto se nám pronajmout nepodařilo - přímo v okolí půjčovna není, auta se vozí ze vzdálenějších míst a v letní sezóně je třeba objednávat dopředu.

Jan
12.08.2019
7
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 1
OKOLÍ 8
STRAVA 10
spokojennost

byli jsme na tomto místě podruhé a opět vše naprosto v pořádku

Celkový dojem

byli jsme na tomto místě podruhé a opět vše naprosto v pořádku

Ubytování

trošku nedostatečný úklid

Stravování

v místních restauracích naprosto vynikající

Další služby

žádné jsme nevyužívali

Marie
08.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Dovolená jak má být.

Již několikráte jsme s moji ženou použili služeb CKVT o dovolené v Chorvatsku a vždy jsme byli spokojeni; avšak nyní jsme vybrali dovolenou po mnoha letech v Bulharsku (které je z dřívějších let naší srdeční záležitosti) a zjistili jsme, ...

Celkový dojem

Již několikráte jsme s moji ženou použili služeb CKVT o dovolené v Chorvatsku a vždy jsme byli spokojeni; avšak nyní jsme vybrali dovolenou po mnoha letech v Bulharsku (které je z dřívějších let naší srdeční záležitosti) a zjistili jsme, že po mnoha dovolených v luxusních zařízeních ( all inclusive etc.) zemí Středozemního moře je tento způsob naší dovolené pro nás nejvhodnější, a rádi jej pokud to bude možné zopakujeme.

Poloha

Okolí hotelu bylo čisté, " levandulové"( obrovské voňavé trsy levandule na zahradě) , spousty zeleně, mimo hlavní městský mumraj; pláž na dohled, denně uklízena traktorem, voda v moři byla teplá a však se středními vlnami (žlutá plážová vlajka!). Velmi nepříjemná podle nás byla neúměrná cena za plážový servis ( slunečník a dvě lehátka každé za 7 leva celkem 21 leva cca 270,- Kč denně)!

Ubytování

Ubytovaní jsme byli v rodinném apartmánovém domě pár desítek metrů od široké pláže na níž jsme měli výhled z našeho pokoje a dokonce jsme se mohli řídit plážovými vlajkami. Apartmá bylo prostorné s balkónem ,s výhledem na moře, denně uklizené s výměnou ručníků a lůžkovin, každý 3. den. Naše nadšení násobil také přátelský pan domácí a jeho obšírné informace o možnostech v destinaci.

Stravování

Veškeré jídlo jsme si připravovali na pokoji nebo donášeli z pouličních stánků , bylo připravované v naši přítomnosti a dle našeho výběru surovin ( ryby, zelenina, dokonce vepřová krkovička ) s vynikajícím bulharským vínem a melouny to byl gurmánský zážitek.

Další služby

Se službou obou delegátů jsme byli spokojeni, zejména se zajištěním transferu z a na letiště ( v osobním vozidle) a protože jsme nevyužili žádných možností výletů a jiných nabízených atrakcí náš kontakt s nimi se omezoval pouze na našem ujištění, že je nám skvěle.

Alois Böhm
02.07.2019