DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

nachází se v centru letoviska Zlaté Písky, jen pár minut od promenády a široké písečné pláže.

Vybavení a služby

vstupní hala s recepcí, restaurace s venkovní terasou, pizza bar, BBQ terasa, lobby bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), bar u bazénu, vnitřní bazén s oddělenou sekcí pro děti, dětské skluzavky, dětské hřiště, obchod, směnárna. Trezor na recepci (za poplatek).

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení, fén, kabelová TV, telefon, minibar (za poplatek), WiFi.

Sport a zábava

sportovní aktivity na pláži (za poplatek), sauna, fitness, multifunkční hřiště přímo v hotelu (vše za poplatek). Stolní tenis, šachy, šipky, vodní pólo. Hotel má vlastní mezinárodní animační tým.

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně (7:30-10:00), obědy (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu. Svačina ve formě pizzy a těstovin (14:30-16:00), káva, čaj a sladkosti (16:00- 17:00). Nápoje - výběr z místních alkoholický a nealkoholických nápojů (pivo, víno, whisky, vodka, gin, brandy), teplé a studené nápoje (10:00-23:00). Možnost zakoupit nápoje na lobby bar od 23 h. (za poplatek).

Pláž

hotel se nachází 300 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek.

Typové pokoje

Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie