Hotel PALM BEACH

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Nachází se v centru letoviska Zlaté Písky, přímo u krásné promenády a široké písečné pláže.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, bowling bar, WiFi v lobby (zdarma), trezor na recepci (za poplatek), venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, dětské hřiště, dětský klub.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení, centrálně ovladatelná klimatizace, kabelová TV, telefon, minibar (za poplatek), WiFi. Za příplatek možnost pokoje s výhledem na moře.

Sport a zábava

Dětské hřiště, dětský klub, sportovní aktivity na pláži (za poplatek), fitness, stolní tenis, bowling (2× týdně v rámci turnaje, nutná rezervace).

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně (7:30–10:00), obědy (12:00–14:00) a večeře formou bufetu (18:00–20:00), lehký snack (10:00–11:00), sušenky a káva, zmrzlina (16:00–17:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané). Bowling bar: nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje - vše místní výroby, rozlévané (9:00–16:30). Lobby bar: nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje - vše místní výroby, rozlévané (10:00–22:00).

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (za poplatek). Lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma).

Cena zahrnuje

Letenku Praha - Varna - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery, 7x ubytování, strava dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus)

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Služby k dopravě
Parkování u letiště
Parkování u letiště v Praze, Brně i Ostravě za výhodnou cenu
Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie