Hotel SIRIUS BEACH

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

hotelový areál lázeňského typu se nachází v blízkosti minerálních pramenů v letovisku Svatý Konstantin, 200m od centra letoviska a přímo na písečné pláži.

Vybavení a služby

recepce, výtah, WiFi, restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, bazén s vyhrazenou částí pro děti. Sejf, směnárna, prádelna, konferenční místnost, SPA centrum a balneo (aroma sauna, turecká lázeň, parní sauna, slaná komora, Kneippův chodník, Vichy sprcha, vířivka, finská sauna, solárium, relaxační místnost), parkování (vše za poplatek).

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, fén, SAT TV, lednička, telefon.

Sport a zábava

hotelový animační program pro děti i dospělé, workshopy pro děti, večerní program, aqua aerobic, šipky. Billiard, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty na pláži (vše za poplatek).

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně (08:00-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30- 21:00) formou bufetu, 3x týdně tematická večeře. Pozdní snídaně (11:00 – 12:00), sladké odpolední občerstvení (16:00 – 17:00). Nealkoholické nápoje, káva, čaj, džus, voda v restauraci a v barech (08:00 – 22:00) a místní alkoholické nápoje, pivo, víno v barech (10:00-22:00).

Pláž

dlouhá, široká, písečná pláž se nachází přímo před hotelem, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA (dvě lehátka a jeden slunečník na pokoj), lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA.

Typové pokoje

Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie