DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

nachází se 200m od pláže, v centru letoviska.

Vybavení a služby

recepce, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén se dvěma tobogány, dětský bazén s malým tobogánem, obchod, dětský koutek, WiFi. Internetový koutek, sejf na recepci, masáže, vířivka, elektronické hry, parkoviště za poplatek.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, balkón, SAT TV, telefon, lednička.

Sport a zábava

mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, dětský koutek, šachy, stolní tenis, šipky. Billiard, tenis za poplatek. Vodní sporty (windsurfing, kiteboarding, vodní lyže, banán, wakeboarding, šlapadla, vodní skútr) na pláži za poplatek. Na pláži stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:00 – 14:00) a večeře (18:00 – 21:00) formou bufetu v restauraci „Čučura“, občerstvení v lobby baru (11:00 – 18:00). Káva, čaj, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru a v baru u bazénu (10:00 - 23:00).

Pláž

prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Plážový servis u bazénu ZDARMA.

Typové pokoje

Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie