Pláže v Budvanské rivijéře

Kde najdete nejhezčí pláže v Budvanské rivijéře.

7 zájezdů

Pláže v Budvanské rivijéře

Pláže v oblasti Budvanské rivijéry patří mezi nejkrásnější a turisty nejvyhledávanější černohorské pláže, které zároveň získaly ocenění kvality.

Pláž Mogren

je jednou z nejvyhledávanějších písečně-oblázkových pláží s jemnými oblázky v oblasti Budvanské riviéry. Nabízí pozvolný vstup do moře vhodný i pro malé děti. Součástí pláže je mnoho malýz zátok, kde mají lidé větší soukromí k odpočinku. Při koupání se z vody díváte na horské masivy lemující pobřeží. Pláž je snadno přístupná pěšky ze starého města Budva, cesta i pláž je označena ukazateli.

Pláž Kamenovo

z fotografií velmi známá široká a prostorná písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky. Pláž se nachází jižně od letoviska Bečiči, severně od poloostrova Sveti Stefan. Pláž nabízí velice příjemné koupání s pozvolným vstupem o moře vhodným pro děti. Cesta z pláže do letoviska Bečiči vede přes krátký tunel, který spojuje pláž s letoviskem.

Bečičská pláž

téměř 1800 metrů dlouhá bečičská písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky je chloubou Budvanské rivijéry. Již v roce 1936 byla odborníky prohlášena za nejkrásnější pláž ve Středomoří. Na této pláži se v letovisku Bečiči nachází nejluxusnější hotely v celé Černé Hoře.

Pláž Ploče

menší, ale hezká pláž na samém začátku Budvanské rivijéry poblíž letoviska Jaz. Návštěvníci oceňují především jako příjemné místo k odpočinku a šnorchlování. V blízkosti centrum potápění Ploče.

Pláž Trsteno

menší, jen asi 120 m dlouhá pláž na konci úzké zátoky poblíž letoviska Jaz a nedaleko Budvy. Je písečně-oblázková s jemnějším pískem a pozvolným vstupem do moře.

Pláž Jaz

v centru letoviska Jaz, krásná a prostorná písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky, omezené možnosti sportovního vyžití a vodních sportů. Část pláže je vyhrazena naturistům.

Pláž Ričardova Glava, Pláž Pizana

obě jsou rozlohou spíše menší písečně-oblázkové pláže s jemnými oblázky, nachází se v bezprostřední blízkosti hradeb staré (historické) části města Budva.

Pláž Slovenska Plaža

v centru letoviska Budva, krásná písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky, v létě je centrem pozornosti mnoha turistů z blízkého i dalekého okolí.

Pláž Kraljičina plaža, Pláž Miločer

menší pláže blízko sebe, nachází se nedaleko ostrova Sveti Stefan.

Pláž Sveti Stefan

krásná a živá pláž lemující pobřeží v blízkosti poloostrova Sveti Stefan. Pláž zasahuje až na písečnou lavici, kterou je poloostrov Sveti Stefan spojen s pevninou. V okolí Svetého Stefanu je členité pobřeží, které ukrývá mnoho malých zátok a zákoutí s krásným plážemi, jsou však dostupné pouze člunem z moře.

Pláž Drobni Pijesak

ve vesničce Drobniči, několik kilometrů jižně od Svetého Stefanu, písečně-oblázková pláž s většími oblázky dlouhá cca 120 m.

Pláž Presjeke

ve vesničce Rijeka Reževiči, několik kilometrů jižně od Svetého Stefanu, písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky, dlouhá cca 100 metrů.

Pláž Petrovačka Plaža

necelých 700 m dlouhá hlavní pláž v centru letoviska Petrovac.

Pláž Lučica

v malebném zálivu, v blízkosti pláže Buljarica. Na konci pláže Lučica je tobogan.

Pláž Buljarica

prostorná, necelé 2 km dlouhá písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky v zátoce u letoviska Buljarica. Nedaleko severního výběžku pláže Buljarica je turistická stezka, kterou se lze pěšky dostat na blízkou pláž Lučica.

Hotel ELEVEN

13.dubna 7 dní Snídaně
7 877 / os.

Hotel VILE OLIVA

30.dubna 6 dní All inclusive
-10%
6 165 / os.

Hotel RIVIJERA

2.dubna 4 dny Polopenze
-15%
3 129 / os.

Hotel SPLENDID & SPA RESORT

22.ledna 5 dní Polopenze
9 137 / os.

Hotel IBEROSTAR BELLEVUE

2.dubna 4 dny All inclusive
-10%
3 815 / os.

Hotel WGRAND

2.dubna 4 dny Polopenze
-10%
2 465 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.kovotour.cz/google/map/data-provider/destination
Zobrazit mapu