Pláže v Barské rivijéře

Kde najdete nejhezčí pláže v Barské rivijéře.

3 zájezdů

Pláže v Barské rivijéře

Malebné pláže v oblasti Barské rivijéry patří k vyhledávaným místům ke koupání a k provozování vodních sportů. Celé pobřeží Barské rivijéry je rájem milovníků potápění a šnorchlování, protože ve zdejších vodách je mnoho vraků a pozůstatků lodí.

Pláž Kraljičina Plaža

na samém začátku Barské riviéry, poblíž letoviska Čanj. Krásná, necelých 200 m dlouhá písečná pláž s hrubším pískem se nachází v malebné zátoce, obklopená skalami. Pláž je dostupná pouze na člunech z moře. Stejnojmenná pláž se také nachází u letoviska Sveti Stefan na Budvanské rivijéře, turisté si tyto dvě pláže občas zaměňují.

Pláž Biserna Obala, Pláž Čanj

obě pláže tvoří jeden celek, je to krásná a prostorná pláž v délce zhruba 1 km od letoviska Čanj až k části Biserna Obala. Pláž je písečně-oblázková s drobnými, jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře. Místo je také nazýváno Perlová pláž nebo Perlové pobřeží. Vyhledávané místo pro rodiny s dětmi.

Pláž Katarinina Plaža

malá a tichá pláž se nachází jižně nedaleko Čanje. Pláž je přírodní, skalnatá a kamenitá, doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv. Pláž je pohodlně přístupná pouze na člunu z moře, po souši jedině přes skály, nevede ní žádná cesta. Pláž není vhodná pro rodiny s dětmi.

Pláž Galebova Plaža

zhruba 200 m dlouhá, tichá, přírodní, skalnatá a kamenitá pláž, nabízející dostatek soukromí. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv. Pláž je dostupná pouze na člunu z moře. Z pláže je pohodlný přístup do moře pouze v asi 20 metrovém prostoru pláže. Pláž není vhodná pro rodiny s dětmi.

Pláž Maljevik

severně od letoviska Sutomore, pláž se nachází v krásné zátoce, je obklopená lesem a skalami. Je to tichá, spíše přírodní kamenitá pláž s oblázkovým povrchem na břehu, doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv. Vhodná pro rodiny s dětmi.

Pláž Malý Maljevik

kousek na jih od pláže Maljevik, na okraji zátoky nedaleko pobřežního výběžku Kricevac. Je to přírodní kamenitá pláž, doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

Pláž Milene Dravić

necelé 2 km od centra Sutomore, v krásné zátoce. Místní obyvatelé pláž nazývají Štrbina. Je to menší, přírodní, oblázkově-kamenitá pláž, ve vodě s velkými kameny, doporučujeme vzít si s sebou plážovou obuv.

Pláž Sutomore Plaža

krásná, prostorná, více než 1 km dlouhá písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky v centru letoviska Sutomore. Na sutomorskou pláž navazuje pláž Centar, která získala v roce 2010 ocenění "Modrá vlajka" za kvalitu. V letních měsících probíhá na pláží i v blízkém okolí mnoho zábavných programů a aktivit.

Pláž Zlatna Obala

malá, krásná, asi 150 m dlouhá a klidnější písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky a malými kameny jižně od Sutomore. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

FKK pláž Nudistička Plaža

dvě malé, necelých 100 m dlouhé nudistické přírodní kamenité pláže u pobřežního výběžku Ratac, každá pláž se nachází na jedné straně výběžku. Okolí lesy poskytují dostatek soukromí. Na výběžku pozůstatky staré pevnosti Ratac s krásným výhledem do okolí. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

Pláž Divlja Plaža

malá, necelých 120 m dlouhá oblázkovo-kamenitá pláž v těsném sousedství nudistické pláže.

Pláž Crvena Plaža

útulná, zhruba 200 m dlouhá, oblázkově-kamenitá pláž s unikátními, červeně zbarvenými oblázky a kameny. Pláž se nachází jižněji nedaleko pláže Divlja Plaža. Ve vodě velké kameny, doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

Pláž Šušanjska Plaža

téměř 1 km dlouhá, prostorná, hezká oblázkově-kamenitá pláž v centru letoviska Šušanj, jižněji se napojuje na městskou pláž v Baru. Doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv. Vhodné také pro děti.

Pláž Barska Plaža

necelých 250 m dlouhá převážně oblázková, místy kamenitá městská pláž v centru města Bar, spojená severně s pláží Šušanjska Plaža.

Pláž Bigovica

velmi malá, klidná a tichá, necelých 50 m dlouhá přírodní kamenitá pláž ve stejnojmenné zátoce schovaná za jižním Barem. Turisté o ni příliš nevědí.

Pláž Mali Pijesak

velmi malá, asi jen 50 m dlouhá oblázkově-kamenitá pláž u letoviska Dobra Voda.

Pláž Veliki Pijesak

přírodní, skalnatá a kamenitá, asi 200 m dlouhá pláž u letoviska Dobra Voda. Na pobřeží oblázky, ve vodě kameny a skaliska, doporučujeme vzít s sebou plážovou obuv.

Pláž Uvala Maslina

hezká, široká, zhruba 200 m dlouhá oblázkově-kamenitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Vhodná pro rodiny s dětmi. Pláž se nachází nedaleko centra letoviska Utjeha.

FKK pláž Nudistička plaža Utjeha

velmi malá, necelých 50 m dlouhá nudistická, přírodní kamenitá pláž nedaleko centra letoviska Utjeha.

Pláž Mala plaža

velmi malá, jen asi 20 m dlouhá oblázková pláž, nachází se v malé zátoce mezi skalami nedaleko centra letoviska Utjeha.

Pláž Paljuškovo

velmi malá, jen asi 50 m dlouhá oblázková pláž městského typu, nachází se jižně od letoviska Utjeha.

Pláž Kod Slavko Plaža

severně od letoviska Kruče, velmi malá, jen asi 30 metrů dlouhá skalnatá a kamenitá pláž v malé úzké zátoce. V části pláže je přístup do vody po žebřících zabudovaných do skály. Na pláž vede poněkud strmá turistická cesta.

Pláž Cristal Plaža

malebná a velmi malá, jen asi 50 m dlouhá oblázkově-kamenitá přírodní pláž v zátoce na pobřežním výběžku naprosti ostrůvku Stari Ulcinj, severně od letoviska Kruče. Turisté o ni příliš nevědí.

Pláž Kruče Rakita Plaža

úzká, necelých 100 m dlouhá písečně-oblázková pláž s jemnými oblázky a menšími kameny, s pozvolným vstupem do moře. Vhodná pro rodiny s dětmi.

Pláž Ramadanova Plaža

jižně nedaleko od pláže Rakita Plaža, necelých 100 m dlouhá, přírodní oblázkově-kamenitá pláž, s kameny v vodě. Pláž je pohodlně přístupná pouze na člunu z moře, po souši jedině přes skály a útesy, k pláži nevede žádná pohodlná cesta. Turisté o ni příliš nevědí.

Hotel SATO

20.října 6 dní Polopenze
4 779 / os.

Hotel PORTO SOLE

20.října 8 dní Snídaně
-15%
9 596 Kč / os.

Hotel PRINCESS

20.října 6 dní Polopenze
5 421 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.kovotour.cz/google/map/data-provider/destination
Zobrazit mapu