SKVĚLÉ SLEVY AŽ 46 % + 3% SLEVA NAVÍC - PRODLOUŽENO DO 30. 4. 2021

Recenze - Hotel KORALI

Zobrazit ubytování
8,6
2 hodnocení
8,3
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
9
OKOLÍ
8,3
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Super dovča

Vždycky jsem jezdili do Chorvatska a minulý rok jsme zaslechli o sousedce jménem Černá Hora. Prvně jsme trochu uvažovali jestli nevzít jistotu, ale nakonec jsme se rozhodli pro Černou Horu a udělali dobře. Neuvěřitelně krásná příroda, ne ...

Celkový dojem

Vždycky jsem jezdili do Chorvatska a minulý rok jsme zaslechli o sousedce jménem Černá Hora. Prvně jsme trochu uvažovali jestli nevzít jistotu, ale nakonec jsme se rozhodli pro Černou Horu a udělali dobře. Neuvěřitelně krásná příroda, ne tak obrovský nával turistů a ceny fakt nízké. Příští rok jedem zas !

Poloha

Za pár minut se dostanete do centra města kde koupíte všechno za pár eur. Zajeli jsme si taky do Baru (asi 5km) místním autobusem. Hned za hotelem krásná kulisa hor, takže když se koupete máte fakt krásný výhled. Za mě perfektní místo. Za pár minut jste v centru a samotný hotel je v klidné části.👍

Ubytování

Na přespání super. Pokoje jsou čisté, prostorné, nábytek sice trošku starší ale nic mu nechybí. TV jsme pustili vždy večer je tam pár programů a chytli jsme i jeden český.

Stravování

Za tu cenu super ! Kuchyně hodně podobná té naší, a jídlo bylo vždycky teplé a dobře dochucené. Vybrali jsme si vždycky. Je fakt, že to není nějak velký výběr (asi 3 přílohy a 3 hlavní) ale vždycky si bylo co dát. I ovoce a zákusky byly, takže nic nechybělo. Chválím Černohorcům jejich pivo !

Další služby

Všichni byli milí. Na recepci se snažili vždy vyhovět a delegátka tam byla prakticky pořád, takže když byla náhodou jazyková bariéra, Maruška dopomohla. I paní uklízečka byla zlatá. Někdy je potřeba se připomenout s něčím, ale tak to už jsou ti balkánci.

Vladimír
11.02.2020
8,4
UBYTOVÁNÍ 8,5
SLUŽBY 8,5
OKOLÍ 9
STRAVA 7,5
Živé letovisko, krásné moře, starší hotel

Do Sutomore jsme se vydali po letech. Letovisko je živé, spousty restaurací i obchodů za rozumnou cenu. Moře nádherné, slunečníky za poplatek. Hotel je už starší a je to na něm vidět. Ale pokoje jsou prostorné a koupelna celkem slušná. ...

Celkový dojem

Do Sutomore jsme se vydali po letech. Letovisko je živé, spousty restaurací i obchodů za rozumnou cenu. Moře nádherné, slunečníky za poplatek. Hotel je už starší a je to na něm vidět. Ale pokoje jsou prostorné a koupelna celkem slušná. Jídlo bylo dobré, pití jsme si nalévali sami do 22 hodin večer. Pokud by hotel zrekonstruovali, rádi bychom se vrátili.

Jana Petrová
10.02.2020