Zdravotní přínosy letní dovolené - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Zdravotní přínosy letní dovolené

Pro zdraví člověka je letní dovolená vítanou a potřebnou vzpruhou, jelikož sluneční paprsky zvyšují hladinu vitamínu D, který působí pozitivně na pevnost kostí, snižuje krevní tlak a chrání před srdečními chorobami.

Mořská voda má díky přítomnosti soli a minerálů pozitivní vliv na léčbu kožních a respiračních onemocnění, dezinfikuje sliznici dýchacích cest a posiluje celkovou imunitu organismu. Často volí dovolenou u moře osoby s kožními onemocněními, zejména s lupénkou, kdy dochází k výraznému estetickému zlepšení, což vede rovněž ke zlepšení psychiky.

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. připravila pro sezonu 2018 atraktivní nabídku letních dovolených v bezpečných destinacích, kdy je možno vybírat z cenově výhodných dovolených v Černé Hoře, Chorvatsku, Albánii, Bulharsku, Itálii, Řecku – poloostrov Chalkidiki a ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos, na Maltě a na Severním Kypru.

Ve vybraných destinacích a termínech zejména v Černé Hoře a Chorvatsku zajišťuje KOVOTOUR PLUS přítomnost česky hovořícího lékaře, což vede ke zvýšené spokojenosti klientů v destinacích a zajištění lékařské péče v případě onemocnění či nepředvídatelných zdravotních potížích.

Klienti starší 50 let mohou vybírat z katalogu Dotované pobyty 50+ 2018 s cenově zvýhodněnými cenovými nabídkami pro klienty ve věkové kategorii 50 let a více nebo z nabídky ŠLÁGR dovolené s koncerty oblíbených umělců TV Šlágr. Neváhejte a rezervujte si Vaši letní dovolenou ještě dnes! Vybírat můžete na www.kovotour.cz

Vyhledávání