Závěrečná zpráva z mezinárodního veletrhu ITF SLOVAKIATOUR 2018 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Závěrečná zpráva z mezinárodního veletrhu ITF SLOVAKIATOUR 2018

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS se ve dnech 25.1. - 28.1.2018 zúčastnila 24. mezinárodního veletrhu ITF SLOVAKIATOUR 2018 v Bratislavě.

Na veletrhu se prezentovaly významné české i slovenské cestovní kanceláře a významné subjekty cestovního ruchu z České republiky, jakož i turistické centrály žádaných turistických destinací. Návštěvníkům veletrhu byly představeny turistické centrály cestovního ruchu Bulharska, Chorvatska, Itálie, Bosny a Hercegoviny, Černé Hory apod. Celková návštěvnost 24. veletrhu ITF SLOVAKIATOUR 2018 byla 70 867 návštěvníků.

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS v rámci veletržní expozice představila širokou nabídku dovolených do bezpečných a prověřených destinací s odlety zejména z Bratislavy, Ostravy a Brna, jakož i možnost řady nástupních míst pro autokarovou přepravu ze Slovenska do Černé Hory.

Prezentována byla atraktivní nabídka pro letní sezonu 2018 – katalog DOTOVANÉ POBYTY 50+, ŠLÁGR DOVOLENÁ a rovněž žádaný katalog LÉTO 2018. Tradičně se s velkým zájmem návštěvníků setkala nabídka Šlágr dovolené, která je organizována ve spolupráci se ŠLÁGR TV. Součástí prezentací byly také pobyty v Horském hotelu Čeladenka v Čeladné v Beskydech, který je držitelem řady profesních ocenění v oblasti zajišťování služeb cestovního ruchu, jakož i gastronomických ocenění. Zástupci hotelu Čeladenka**** rovněž představili unikátní Wellness areál Lesní lázně nabízející širokou škálu wellness procedur.

Vyhledávání