Závěrečná zpráva z mezinárodního veletrhu HOLIDAY WORLD 2017 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Závěrečná zpráva z mezinárodního veletrhu HOLIDAY WORLD 2017

 

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS se ve dnech 16.2. – 19.2.2017 již tradičně zúčastnila 26. mezinárodního veletrhu HOLIDAY WORLD 2017 v Praze, který se konal pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj, Agenturou CzechTourism a Asociací krajů České republiky.

Na veletrhu se prezentovaly významné české cestovní kanceláře, jakož i turistické centrály cestovního ruchu Albánie, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Černé Hory, České republiky, Čínské lidové republiky, Dominikánské republiky, Egyptu, Francie, Chorvatska, Indie, Indonésie, Itálie, Jamajky, Kazachstánu, Kuby, Kypru, Kyrgyzstánu, Litvy, Maďarska, Malajsie, Malty, Maroka, Mexika, Německa, Palestiny, Peru, Polska, Rakouska, Ruska, Řecka, Severokyperské turecké republiky, Slovenska, Slovinska, Spojených arabských emirátů, Srí Lanky, Súdánu, Španělska, Švýcarska, Thajska, Taipei, Tuniska, Turecka a Vietnamu.

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS v rámci veletržní expozice představila širokou nabídku dovolených do bezpečných a prověřených destinací s odlety z Prahy, Brna a Ostravy, jakož i poptávané možnosti nástupních míst po celé České republice pro autokarovou dopravu do Černé Hory a Chorvatska.

Prezentovány byly zájezdy pro letní sezonu 2017 – katalog DOTOVANÉ POBYTY 50+ a katalog LÉTO 2017. S velkým zájmem návštěvníků se setkala i nabídka Šlágr dovolené, která je organizována ve spolupráci se ŠLÁGR TV. Součástí prezentací byly také pobyty v Horském hotelu Čeladenka v Čeladné v Beskydech, který je držitelem řady profesních ocenění v oblasti zajišťování služeb cestovního ruchu, jakož i gastronomických ocenění, představen byl taktéž unikátní SPA areál Lesní lázně, ve kterém mohou hoteloví hosté využívat wellness procedury.

Veletrhu se zúčastnilo 634 vystavovatelů, zaregistrováno bylo 26 850 návštěvníků.

 

 

Vyhledávání